Sold
- 138 m²living area
- 232 m²plot size
- 6bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- June 13, 2025
- Date of sale
- July 16, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
Ruime woning met een eigen oprit gelegen in de kindvriendelijke Ervenbuurt in Rozenburg. De woning heeft een speelse indeling, telt maar liefst 6 slaapkamers, heeft een ruime woonkamer met open keuken en een badkamer met een 2e toilet. De woning is gelegen in een fijne woonwijk met een speeltuin voor de deur, vlak bij het zwembad & sportcomplex. Oftewel een ideale woning voor gezinnen!
INDELING:
Voortuin:
De voortuin bevindt zich op het noorden en heeft een betegeld pad naar de voordeur met ernaast veel vaste beplanting, waaronder rozen.
Begane grond:
We komen binnen in de ruime entreehal met aan de rechterkant toegang tot de inpandige berging. Vanuit de berging is er ook nog een deur naar buiten, deze zit precies naast de voordeur. Verder vinden we in de hal de ruimte voor de garderobe terug, maar ook de meterkast en het toilet. Het toilet heeft een zwart/witte tegelvloer, witte tegels met een zwarte sierrand op de wanden en er is een fonteintje.
We gaan verder naar de woonkamer die in verbinding is met de open keuken en wat meteen opvalt zijn de grote raampartijen die veel natuurlijk licht naar binnen laten. Maar ook valt de speelse indeling op die deze woning net even anders maakt! De begane grond heeft een houtlook pvc-vloer. De ene zijde van de woning heeft plaats gemaakt voor de ruime zithoek & eetgedeelte en in de andere zijde van de woning heeft de keuken een plek gekregen. Er tussenin de open trap naar de eerste verdieping.
De keuken is in L-vorm en heeft offwhite kunststof frontjes met een grijs/bruin gemêleerd kunststof werkblad. De wand boven het aanrecht is betegeld in wit. In de keuken vinden we naast alle bergruimte in de boven- en onderkasten de volgende apparatuur terug: een koelkast, een combimagnetron, een 4-pits inductie kookplaat (2024) met rvs-afzuigkap erboven, een oven (2020), een vaatwasser (2019) en een halfronde spoelbak. Door het open karakter van deze woning is er ook vanuit de keuken contact met het eetgedeelte van de woonkamer.
Vanuit de keuken is er toegang tot de achtertuin, die gelegen is op het zuidwesten. De tuin is grotendeels bestraat met voldoende ruimte voor een grote loungeset, heeft een deel grind voor het woonkamerraam en heeft borders met vaste beplanting. De erfafscheiding bestaat uit een mooie groene haag. De achterom van de tuin bevindt zich naast de keuken en hier is tevens een houten schuur met elektra.
Eerste verdieping:
Vanuit de woonkamer is er, middels de open trap, toegang tot de eerste verdieping. Aangekomen op de overloop de toegang tot de 4 slaapkamers, badkamer en de trap naar de tweede verdieping. De overloop en alle slaapkamers op de eerste verdieping zijn voorzien van laminaat in een lichte kleur.
Er zijn 2 slaapkamers die beiden geschikt zijn als masterbedroom. De kamer die nu als masterbedroom in gebruik is, is gelegen aan de achterzijde van de woning en heeft een kunststof dakraam + een smal hoog raam in de andere muur. De andere 3 slaapkamers hebben een raam in driehoeksvorm, wat typerend is voor de bouwstijl van deze wijk. De 2 kleinere slaapkamers zijn prima geschikt als eenpersoonsslaapkamer, één ervan is nu in gebruik als waskamer.
De ruime badkamer is volledig betegeld met op de vloer zwart/witte tegels en op de wanden witte tegels met een zwarte sierrand (net als het toilet beneden). Rechtsachter de douchecabine met stort- en handdouche. Links van de douchecabine het 2e toilet. En aan de rechterwand een groot wit wastafelmeubel met onderkasten, zijkasten en 3 spiegelkasten. Tot slot is er een hoge witte handdoekenradiator.
Tweede verdieping:
Middels een vaste trap bereiken we de tweede verdieping met een kleine overloop welke toegang biedt tot nog 2 slaapkamers. In de slaapkamer aan de voorkant van de woning ligt laminaat in een lichte kleur. Deze kamer heeft ook weer een raam in driehoeksvorm. De andere slaapkamer is gelegen aan de achterzijde van de woning en heeft houtlook laminaat in een grijze tint. Deze kamer heeft een klein, kunststof, dakraam met daaronder en -naast een bureau en vaste kasten gebouwd. In deze kamer zijn tevens de CV-ketel (Intergas, bouwjaar 2019) en de kast voor de zonnepanelen opgesteld, beiden netjes weggewerkt in een houten ombouw.
Bijzonderheden:
*Bouwjaar ca. 1977, eigen grond
*Oplevering in overleg
*CV-Ketel Intergas, bouwjaar 2019
*Energielabel C
*Zonnepanelen, 9 stuks
*De woning is geheel voorzien van dubbelglas, waarbij de kozijnen grotendeels van hout zijn en alleen de 2 schuine dakramen van kunststof
*De woning wordt verkocht met een ouderdomsclausule
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 430,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,116
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1977
- Specific
- With carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 138 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 232 m²
- Volume in cubic meters
- 450 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (6 bedrooms)
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired from 2019, in ownership)
Cadastral data
- ROZENBURG B 6185
- Cadastral map
- Area
- 183 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- ROZENBURG B 7111
- Cadastral map
- Area
- 49 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 68 m² (7.30 metre deep and 9.25 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
1,894x
Viewed
21x
Saved
13-6-2025
On Funda
Neighborhood

Rozenburg
Rozenburg (ZH)- Residents
- 12,560
- Family with children
- 36%
- Avg. asking price / m²
- € 3,415
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




