De Smidse 427261 ZX RuurloRuurlo Centrum
€ 249,042 k.k.
- 73 m²living area
- 2bedrooms
- Benergy label
Description
Midden in het gezellige centrum van Ruurlo ligt dit instapklare appartement. Modern, lichte kleurstelling, goed verzorgd en met levendig uitzicht. Met twee slaapkamers en gelegen op de tweede (bovenste) verdieping. Eronder mag jij de auto stallen, hoe praktisch is dit? De VvE is actief waarbij gezelligheid voorop staat. Hoe leuk is het grote gezamenlijke dakterras met prachtige plantenbakken. En voor de boodschappen pak je de lift naar de lagergelegen Supermarkt. Wij snappen dat we niet alleen de starters blij maken met deze aanbieding. Ook voor senioren is het een buitenkansje. Graag laten we het appartement op het gemak van binnen zien.
Wat koop je precies?
De auto hebben we op het grote parkeerterrein voor de supermarkt gezet. We lopen naar één van de twee entrees. Nemen we de lift of pakken we de trap? We kiezen voor het laatste. Opvallend is het ruimtelijk effect van het gebouw. Veel ramen, veel licht en mooie hoogtes. Dat zien we zo in het appartement ook terug. We lopen via het taps toelopende dakterras naar nummer 42. Mooi wat meer naar achteren aan de linkerkant.
Links van de hal zien we de ouderslaapkamer met kastenwand. Rechts bekijken we de meterkast, de nette badkamer (inloopdouche, wastafel en designradiator) en de bijkeuken. Vervolgens komen we in de woonkamer met open keuken v.v. inbouwapparatuur. Het hoge plafond met de extra raampjes valt positief op. Evenwijdig aan de woonkamer is nog een extra kamer. Bij de bouw in 2004 is ervoor gekozen om de ruimte van de wintertuin (inpandig balkon) bij de woonkamer te trekken.
Op de begane grond is een afsluitbare, inpandige berging. Het appartement is volledig geïsoleerd. Het complex bestaat uit achttien appartementen. De Intergas CV-combiketel dateert uit 2004. De gordijnen, vitrages, luxaflex blijven achter, evenals de laminaatvloer. Nagenoeg alle wanden zijn voorzien van wit spuitwerk.
Moet ik mijn auto altijd buiten laten staan?
Zeker niet! Tegenover, in complex Brinkerhof, heb je een eigen parkeervak in de ondergrondse parkeergarage. De servicekosten hiervoor bedragen € 40,- per maand. In de directe omgeving is overigens veel gratis parkeerruimte voor familie en vrienden. Vanzelfsprekend nodig je die van harte uit. En hoe tof is het om dan met elkaar 200 meter verderop een terrasje te pakken!
Waar zit je hier zomers?
Kom je thuis van je werk dan staat het zonnetje nog steeds gunstig. Het riante dakterras (in de vorm van een driehoek) ligt uitermate gunstig op de zon. Je pakt de tuinstoel en je leest met een lekkere Chardonnay alsnog de ochtendkrant. Wil je aanspraak dan schuif je wat meters naar rechts en je neemt met de buren in ontspannen setting de dag door. Maar we kunnen ons ook goed voorstellen dat je regelmatig iets verderop een terrasje pakt op het oergezellige Marktplein.
Wanneer zouden we erin kunnen?
Het appartement was verhuurd en staat nu leeg. Dus de oplevering kan, als je dit wenst, lekker snel plaatsvinden. Dan kun jij al je spulletjes uitpakken en installeren. Voor die tijd wil je wellicht nog je eigen kleuren aan gaan brengen op de wanden. Grotendeels ligt er nu laminaat. Servicekosten zijn overigens € 305,-- per maand incl. opstalverzekering, onderhoud, opbouw reservefonds, verlichting algemene ruimten etc. Servicekosten voor de parkeerplek bedragen zoals gezegd € 40,- per maand. Het is een financieel gezonde Vereniging. Het bitumen van het platte dak staat op de nominatie om binnenkort vervangen te worden. Hier is rekening mee gehouden in de servicekosten. Welkom voor een uitgebreide rondleiding. We nemen er alle tijd voor.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available immediately
- Asking price
- € 249,042 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,412
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 345.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment with open entrance to street)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2004
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 73 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 258 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- French balcony, optical fibre, elevator, and mechanical ventilation
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas ( combination boiler from 2004, in ownership)
Cadastral data
- RUURLO I 3525
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Balcony/roof garden
- French balcony present
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location, in centre and in residential district
- Garden
- Sun terrace
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- Completely insulated
Garage
- Type of garage
- Underground parking
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking and parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 345.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,401x
Viewed
20x
Saved
30-1-2026
On Funda
Neighborhood

Ruurlo Centrum
Ruurlo- Residents
- 500
- Family with children
- 13%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



