Nassaustraat 83295 AP 's-Gravendeel's-Gravendeel Woonkern
€ 630,000 k.k.
- 176 m²living area
- 253 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Description
Ideale eengezinswoning in de rustige en jonge wijk aan de rand van 's-Gravendeel. De royale hoekwoning is met extra aanbouw vanaf de bouw, ruim bemeten en beschikt naast een ruime woon- en eetkamer ook over 3 slaapkamers, zonnige tuin en een inpandige garage.
Op korte afstand vind je het dorpscentrum met een gevarieerd winkelaanbod voor de dagelijkse boodschappen en speciaalzaken, diverse sportverenigingen en basisscholen.
Ook de bereikbaarheid is uitstekend. Vanuit ’s-Gravendeel ben je snel onderweg richting Dordrecht, Rotterdam en de rest van de Hoeksche Waard. Belangrijke uitvalswegen liggen binnen handbereik, waardoor je rustig woont met de stad altijd dichtbij.
Pluspunten op een rij:
• Moderne keuken met dubbele opstelling
• Royale tuingerichte woonkamer
• Inpandig bereikbare garage
• Drie ruime slaapkamers
• Badkamer met ligbad, douche en tweede toilet
• Ruime zolder
• Veel bergruimte
• Energielabel A
• 20 Zonnepanelen aanwezig
• Parkeren op eigen terrein
Indeling:
Begane grond
Entree met toegang tot een modern toilet, trapopgang naar de eerste verdieping, garage en de woonkamer en eetkamer.
Aan de achterzijde ligt de royale woonkamer in L-vorm. Grote raampartijen en de openslaande deur naar de tuin zorgen voor een mooie verbinding met buiten en een aangenaam lichtinval gedurende de dag. De indeling biedt diverse mogelijkheden voor een royale zithoek en bijvoorbeeld werkruimte.
De keuken ligt centraal in de woning en is uitgevoerd in een moderne, frisse kleurstelling. De dubbele opstelling zorgt voor veel kast- en werkruimte. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals, een 5-pits gasfornuis en afzuigkap, oven, koel-vriescombinatie en een vaatwasser.
Aan de voorzijde bevindt zich de eetkamer, een fijne plek met veel lichtinval dankzij de brede raampartijen. Hier is ruim plaats voor een grote eettafel, ideaal voor dagelijks gebruik én lange avonden tafelen. Hier bevindt zich ook een inbouwkast.
Tot slot biedt de inpandig bereikbare garage een waardevolle toevoeging. Ideaal voor opslag, hobbyruimte of het stallen van fietsen en een auto.
De gehele begane grond is afgewerkt met neutrale plavuizen.
Eerste verdieping
De overloop vormt het centrale punt van de verdieping en geeft toegang tot alle vertrekken.
Aan de voorzijde bevindt zich de royale hoofdslaapkamer. Deze kamer valt direct op door de breedte en de grote raampartijen van de dakkapel, waardoor er volop daglicht binnenvalt. De slaapkamer is tevens voorzien van airconditioning. Aan de achterzijde liggen nog twee ruime slaapkamers. Alle slaapkamers zijn voorzien van elektrische rolluiken.
In het midden van deze verdieping bevindt zich de volledig betegelde badkamer met elektrische vloerverwarming. De badkamer beschikt over een ligbad, douchecabine, wastafel met meubel en een tweede toilet.
Zolder
De zolderverdieping is een verrassend ruime en multifunctionele verdieping die zich moeiteloos aanpast aan jouw woonwensen. Dankzij de open indeling en de praktische maatvoering is dit een volwaardige extra woonlaag.
De zolder met kapconstructie, is nu in gebruik als berg- en wasruimte, maar de ruimte is ook eenvoudig in te richten als werk- of hobbyruimte en eventueel als vierde slaapkamer.
Aan weerszijden van de zolder is extra bergruimte aanwezig achter de knieschotten. Ideaal voor het opbergen van seizoensspullen en overige zaken.
Tuin
De voortuin is praktisch ingericht met parkeergelegenheid op eigen terrein, gecombineerd met verzorgde groenborders. Via de zijdeur bereik je direct de achtertuin, ideaal voor dagelijks gebruik.
De ruime achtertuin gelegen op het Oosten zorgt voor een zonnige start van de dag en door de breedte is er de gehele dag altijd een plek in zon of schaduw te vinden. Het terras biedt volop mogelijkheden voor meerdere zitopstellingen. De tuin is fraai aangelegd en met de mogelijkheid om meerdere zitplekken te creëren.
Algemene kenmerken:
- Bouwjaar 2006
- Woonoppervlakte 176m2
- Verwarming en warm water middels cv, bj 2020
- Voorzien van 20 zonnepanelen
- Energielabel A
- Schilderwerk kozijnen 2022
- Oplevering in overleg
Kortom; een woning die direct overtuigt door zijn ruimte, praktische indeling en comfort.
Disclaimer:
Bij Boogerman Makelaars proberen wij zoveel mogelijk woningzoekenden de gelegenheid te geven om deze woning te bezichtigen. Desondanks kan het toch gebeuren dat de kijkmomenten vol zitten. Indien u dat wenst kunt u op de reservelijst geplaatst worden, wij houden u dan per e-mail op de hoogte.
Indien u een bod wenst uit te brengen dan is dit alleen schriftelijk mogelijk via het door ons beschikbaar gestelde klantendossier, welke u ontvangt bij de afspraakbevestiging met alle overige relevante informatie.
Nadrukkelijk vermelden wij dat deze informatieverstrekking niet als een aanbieding of offerte mag worden beschouwd. Aan deze gegevens kunnen derhalve geen rechten worden ontleend en zijn wijzigingen voorbehouden.
De vermelde afmetingen/ oppervlakten in deze informatie zijn gemeten op basis van de BBMI (Branche Brede Meetinstructie). De meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoer en van de meting. Indien er plattegronden aan deze brochure zijn toegevoegd, houdt u er dan rekening mee dat deze plattegronden slechts een indicatie geven van de indeling.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 630,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,580
- Year of construction
- 2006
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 176 m²
- Other space inside the building
- 15 m²
- Plot size
- 253 m²
- Volume in cubic meters
- 678 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, underfloor heating, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, mechanical ventilation, rolldown shutters, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Double glazing and completely insulated
- Heating
- CH boiler, electric heating and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- 'S-GRAVENDEEL F 4556
- Cadastral map
- Area
- 253 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 79 m² (7.50 metre deep and 10.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity and heating
- Insulation
- Completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
1,863x
Viewed
17x
Saved
11-5-2026
On Funda
Neighborhood

's-Gravendeel Woonkern
's-Gravendeel- Residents
- 8,065
- Family with children
- 34%
- Avg. asking price / m²
- € 3,933
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?