Sold under reservation
Torenring 444458 BC 's-Heer Arendskerke's-Heer-Arendskerke
€ 245,000 k.k.
- 80 m²living area
- 149 m²plot size
- 3bedrooms
- Eenergy label
Description
Aan een rustige straat in het dorp ’s-Heer Arendskerke staat deze vrijstaande woning aan Torenring 44. De woning beschikt over een ruime indeling, drie slaapkamers, een diepe achtertuin met berging en een praktische zolderverdieping. De combinatie van een vrijstaand karakter, een royale tuin en een rustige woonomgeving maakt dit een aantrekkelijke plek voor wie ruim en comfortabel wil wonen.
De woning heeft een lichte woonkamer met karakteristieke balken in het plafond, een ruime keuken met veel werkruimte en directe verbinding met de tuin. Op de verdieping bevinden zich meerdere slaapkamers en een badkamer. Daarnaast biedt de zolder extra bergruimte. De achtertuin is ruim en biedt volop mogelijkheden om buiten te genieten.
Gelegen in het gemoedelijke ’s-Heer Arendskerke, met voorzieningen zoals winkels, scholen en sportfaciliteiten in de directe omgeving en een goede bereikbaarheid richting Goes en de A58, woont u hier rustig maar toch centraal.
Begane grond
Via de voortuin bereikt u de entree van de woning. In de hal bevinden zich de meterkast, het toilet en de trapopgang naar de eerste verdieping.
De woonkamer ligt aan de voorzijde van de woning en heeft een prettige lichtinval dankzij de grote raampartij. De ruimte heeft een warme uitstraling door de zichtbare balken in het plafond en biedt voldoende plaats voor een comfortabele zithoek en een eethoek.
Aan de achterzijde bevindt zich de keuken. Deze ruime keuken is opgesteld langs de wand en voorzien van diverse kastruimte, een gasfornuis met afzuigkap, koelkast, vaatwasser, wasbak en een groot werkblad. Door de meerdere ramen is de keuken een lichte en aangename plek om te koken. In de keuken is tevens ruimte voor de wasmachine. Vanuit de keuken is er directe toegang tot de achtertuin via de openslaande deuren.
Eerste verdieping
De overloop geeft toegang tot drie slaapkamers en de badkamer.
De hoofdslaapkamer is ruim opgezet en beschikt over een dakkapel, wat zorgt voor extra ruimte en licht. De kamer biedt voldoende plaats voor een tweepersoonsbed en een kledingkast.
De tweede en derde slaapkamer zijn eveneens goed bruikbaar als slaap-, werk- of hobbykamer. Ook hier zorgen de dakkapellen voor extra ruimte en daglicht.
De badkamer is voorzien van een douche en een wastafel en beschikt over een dakkapel voor natuurlijke ventilatie en daglicht.
Tweede verdieping
Via een vlizotrap is de zolder bereikbaar. Deze ruimte strekt zich uit over de lengte van de woning en is ideaal te gebruiken als bergruimte.
Tuin
De woning beschikt over een ruime achtertuin met veel privacy. De tuin is grotendeels bestraat en biedt voldoende ruimte voor meerdere zitplekken.
Bijzondere elementen in de tuin zijn de sfeervolle druivenranken en de decoratieve wandfontein, die samen bijdragen aan een karaktervolle en gezellige buitenruimte. Dit maakt de tuin een heerlijke plek om te ontspannen en te genieten van het buitenleven.
Vrijstaande schuur
Achter in de tuin bevindt zich een vrijstaande schuur, ideaal voor het opbergen van fietsen, tuingereedschap of andere spullen.
De schuur beschikt daarnaast over een praktische voorziening voor regenwateropslag van circa 800 liter, wat goed te gebruiken is voor de tuin of bijvoorbeeld het doorspoelen van het toilet.
Bovendien is de schuur zeer geschikt voor het plaatsen van zonnepanelen, wat extra mogelijkheden biedt op het gebied van duurzaamheid.
Bijzonderheden
• Vrijstaande woning
• Gelegen in een rustige straat
• Ruime woonkamer met zichtbare plafondbalken
• Drie slaapkamers op de eerste verdieping
• Zolder bereikbaar via vlizotrap
• Ruime achtertuin met privacy
• Druivenranken en decoratieve wandfontein in de tuin
• Vrijstaande schuur met regenwateropslag (ca. 800 liter)
• Geschikt voor zonnepanelen op de schuur
• Keuken met directe toegang tot de tuin
• Gelegen in ’s-Heer Arendskerke nabij Goes
Bent u op zoek naar een vrijstaande woning met een ruime tuin en een rustige ligging in ’s-Heer Arendskerke? Dan nodigen wij u graag uit om Torenring 44 zelf te komen bekijken en de mogelijkheden van deze woning te ervaren.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 245,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,062
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1930
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 80 m²
- External storage space
- 12 m²
- Plot size
- 149 m²
- Volume in cubic meters
- 297 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Skylight, mechanical ventilation, and TV via cable
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- GOES H 3246
- Cadastral map
- Area
- 149 m²
- Back garden
- 26 m² (7.40 metre deep and 5.70 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Insulation
- No insulation
Popularity
4,847x
Viewed
88x
Saved
23-3-2026
On Funda
Neighborhood

's-Heer-Arendskerke
's-Heer Arendskerke- Residents
- 1,215
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 3,830
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.