Sold
Dreefplantsoen 142071 TH Santpoort-NoordSpanjaardsbergbuurt
€ 995,000 k.k.
- 189 m²living area
- 383 m²plot size
- 7bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- March 14, 2025
- Date of sale
- April 10, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
In kleinschalig villawijkje aan de rand van Santpoort-Noord gelegen bijzonder type VRIJSTAAND WOONHUIS (Finnlogs bouwstijl) met tuin rondom, waarvan de achtertuin op het zuid/westen ligt (heerlijk vrij / veel privacy en natuurlijk volop zon).
Deze bijzondere woning (met een soort van een "split-level-indeling") heeft ongelofelijk veel gebruikstoepassingen, in de zin van wonen i.c.m. werken (want het gehele souterrain kan als praktijkruimte worden gebruikt), een groot (samengesteld) gezin, woon/zorg-oplossingen (bijvoorbeeld ouders aan huis of oudere nog inwonende kinderen maar dan wel semi-zelfstandig).
De woning heeft ook meerdere toegangen / entrees (4 stuks!), 3 badkamers en een potentieel van maar liefst 6 (!) slaapkamers.
Opzet van de bouw is een combinatie van de fundering (betonnen bak waarin het souterrain gecreëerd is) met opgaand metselwerk en daarop geplaatst de houten woning opbouw (volgens het Finnlogs-concept).
Voor het ultieme huis- én vakantiegevoel moet je door de woning heengelopen zijn. Dit is alles behalve "dertien-in-een-dozijn" en een must voor iedereen die van bijzondere woonvormen houdt!
INDELING:
Souterrain: aparte entree aan de linker zijkant (met een grote, makkelijk beloopbare trap - inclusief leuning - vanaf de voorzijde en een op afstand bedienbare deuropener vanuit de praktijkruimte), uitkomende in een wachtkamer met bergkast; deur naar centrale hal en een toegangsdeur naar de eerste (grootste) praktijkruimte, voorzien van een wastafelmeubel; vanuit de centrale hal zijn een tweetal (nagenoeg gelijke qua grootte) praktijkkamers te bereiken; sauna / welnessruimte in het midden met sauna-opstelling, toilet, aan te sluiten wastafelmeubel (dubbele spoelbak en kranen) en eventueel een douchecabine of hoekbad (er zijn afgedopte wateraansluitingen en een afvoer aanwezig).
Het gehele souterrain is voorzien van een tegelvloer en vloerverwarming, alsmede gestukadoorde wanden en plafonds en - nagenoeg overal - inbouwverlichting. Alle vertrekken hebben meerdere ramen en ventilatiemogelijkheden.
Ter regulering van het grondwater is er een aparte pomp (binnen staat de transformator, die de buitenpomp in een put bedient).
Entreeniveau woonhuisgedeelte (split-level): hal; toilet (gemoderniseerd wandcloset) met fonteintje; trapopgang naar verdiepingsvloer; kleine garderoberuimte; deur naar zeer verrassende, sfeervolle, ruimtelijke, lichte en gezellige living, welke voor circa de helft bestaat uit een vide (zicht tot aan de daklijn van de nok) met meerdere zithoeken, een gezellige (gas) kachel, studeerhoek, heel veel ruimte voor het plaatsen van een grote eetkamertafel in het centrale gedeelte van de woonkamer, welke ook grenst aan de brede schuifpui naar de fijne veranda op het zijterras ; grote en zeer praktische bergkast op een schuifrail (3-tal boerderijdeuren); open keuken aan de voorzijde in hoekopstelling, voorzien van een inductiekookplaat, oven, (losse) koel/vriescombinatie, vaatwasser, dubbele spoelbak met mengkraan. Doorgang naar badkamer met douche, toilet (wandcloset), wastafelmeubel, opstellingsplaats voor de wasmachine, droger en de (vernieuwde) c.v.-ketel; deur naar buiten (via een balkonstuk met de trap naar beneden). Doorgang naar slaapkamer.
Deze level van de woning heeft vloerverwarming en in het uitgebouwde gedeelte bevinden zich radiatoren.
1e verdieping / slaaplevel, welke via een open trap vanuit woonkamer te bereiken is: overloop op de vide; slaapkamer aan de voorzijde; gemoderniseerde badkamer in het midden met douche, toilet (wandcloset), wastafelmeubel met mengkraan en nieuw wand- en vloertegelwerk; slaapkamer aan de zijkant, doorlopend tot de achterzijde met mooi uitzicht helemaal tot in de Kennemer duinen!
Het rechter dakvlak aan de zijkant is uitgebouwd en op die manier is een volwaardige etage gecreëerd met de voornoemde 2 slaapkamers en een badkamer.
BIJZONDERHEDEN:
- Voor plattegronden/matvoeringen en indeling zie de brochure op Funda.
- Werkelijk alles is bijzonder aan deze woning!
- Verwarming en warmwater d.m.v. Rehema Ace 35C, geplaatst in maart 2024. Geschikt voor "hybride toepassingen".
- Onder het uitgebouwde gedeelte van de woonkamer bevindt zich een zeer ruime berging.
- Gevel-, dak-, plafond- en glasisolatie aanwezig.
- Op loopafstand van NS-Station en opstappunt lijnbussen, sportcomplexen, scholen en het duingebied.
- in de achtertuin staat een vrijstaande houten schuur met elektra.
- Aanvaarding in overleg (indicatie september 2025).
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 995,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,265
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1989
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and slate
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 189 m²
- Exterior space attached to the building
- 26 m²
- External storage space
- 9 m²
- Plot size
- 383 m²
- Volume in cubic meters
- 696 m³
Layout
- Number of rooms
- 8 rooms (7 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 3 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, 3 toilets, 3 washstands, and double sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta Ace 24-28c-35c (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- VELSEN F 8203
- Cadastral map
- Area
- 383 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
8,678x
Viewed
72x
Saved
14-3-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




