Sold
Beneluxstraat 354551 TH Sas van GentKern Sas van Gent
€ 195,000 k.k.
- 92 m²living area
- 148 m²plot size
- 2bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- April 16, 2025
- Date of sale
- May 20, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
Een betaalbare tussenwoning met garage vol potentie - jouw nieuwe thuis!
Aan de rand van een rustige woonwijk in Sas van Gent staat deze tussenwoning met garage, zonnige tuin op het westen en twee slaapkamers. De woning biedt een mooie basis voor wie op zoek is naar een betaalbare gezinswoning met potentie. Dankzij de fijne ligging, het nette gazon en het terras is er buiten volop ruimte om van het zonnetje te genieten, terwijl binnen nog alle mogelijkheden openstaan om de woning helemaal naar eigen smaak en wensen in te richten. Ideaal voor jonge gezinnen die hun eerste stappen zetten op de woningmarkt!
Indeling:
Begane grond:
Bij binnenkomst stap je in de hal, waar zich het toilet en de meterkast bevinden. Vanuit hier loop je door naar de lichte doorzonwoonkamer, waar het zonlicht van beide kanten binnenvalt. Aan de achterzijde zorgt de buitenzonwering voor de nodige verkoeling op warme dagen. De open keuken is voorzien van een gasfornuis en afzuigkap – eenvoudig, maar functioneel, en met ruimte om naar eigen smaak te moderniseren.
Via de woonkamer heb je toegang tot de achtertuin, gelegen op het westen. Hier kun je in de middag en avond heerlijk van de zon genieten. Het terras direct achter de woning vormt een fijne plek om te zitten, terwijl het nette gazon en de verzorgde borders zorgen voor een rustige, groene uitstraling. Achterin de tuin staat een vrijstaande, houten berging en er is een vrije achterom, wat altijd handig is voor fietsen of het buitenzetten van de containers.
Eerste verdieping:
Op de verdieping bevinden zich twee slaapkamers, beide voorzien van een praktische vaste kast. De overloop verbindt de kamers met de badkamer, die is ingericht met een douche, wastafel, toilet en de aansluiting voor de wasmachine. Via de badkamer kom je bij het knusse balkon, gelegen aan de voorzijde van de woning. Ook op deze verdieping biedt de woning volop mogelijkheden om met een frisse blik en een beetje liefde iets moois van te maken.
Bijzonderheden:
- Energielabel C
- Warm water en verwarming door middel van C.V.-combiketel uit 2022
- Rondom voorzien van kunststof en houten kozijnen met dubbelglas
Ben jij op zoek naar een betaalbare woning met potentie, waar je stap voor stap jouw eigen thuis van kunt maken? Dan is dit huis in Sas van Gent zeker een bezichtiging waard. Met een fijne ligging, zonnige tuin en een solide basis biedt deze tussenwoning volop mogelijkheden om te groeien. Hier begin je aan een nieuw hoofdstuk – op een plek waar je je écht thuis kunt gaan voelen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 195,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,120
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1965
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 92 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- External storage space
- 21 m²
- Plot size
- 148 m²
- Volume in cubic meters
- 310 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- SAS VAN GENT C 4717
- Cadastral map
- Area
- 127 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- SAS VAN GENT C 4713
- Cadastral map
- Area
- 21 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 33 m² (6.50 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Garage
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
1,718x
Viewed
28x
Saved
16-4-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




