Sold
Frankenhorst 52171 VC SassenheimHorsten en Vorsten
€ 450,000 k.k.
- 94 m²living area
- 149 m²plot size
- 4bedrooms
- Denergy label
Sales history
- Listed since
- April 16, 2025
- Date of sale
- May 7, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Deze lichte tussenwoning is gelegen in een verkeersluwe straat op korte loopafstand van het centrum. Aan het einde van de straat bevindt zich een groenstrook en wandelpad met diverse loop- en speelmogelijkheden. Deze keurig onderhouden woning beschikt over een achtertuin voorzien van een vrijstaand stenen berging alsmede een vrijstaand houten berging en een achterom.
Het huis beschikt tevens over een ruime voortuin, dit zorgt voor veel privacy in het huis en een heerlijke plek om tevens van de zon te genieten.
Het dorp heeft een gezellig centrum met meerdere restaurants en speciaalzaken.
Ook sportvoorzieningen, basisschool en supermarkten zijn allen op korte afstand. Het strand van Noordwijk of de Kagerplassen zijn makkelijk aan te rijden.
Sassenheim ligt centraal in de Randstad tussen Amsterdam, Haarlem, Leiden en Den Haag aan de A44. Het treinstation van Sassenheim, richting Leiden of Schiphol, ligt op 5 minuten fietsafstand.
Indeling:
Begane grond: entree, meterkast, hal, veel praktische ruimte onder de trap voor bijvoorbeeld uw garderobe. Doorzon woonkamer met open keuken. Veel natuurlijk lichtinval door de grote raampartijen.
De open keuken is aan de achterzijde gesitueerd en voorzien van de volgende inbouwapparatuur: koelkast, 4-pits gasfornuis, oven, boiler. De keuken is in een L-opstelling geplaatst en middels een deur bereikt u de achtertuin.
1e verdieping: overloop met inbouwkast, vanaf de overloop bereikt u de eerste kamer welke aan de achterzijde van de woning is gelegen, in deze kamer treft u de opstelplaats voor de wasmachine en er tevens een toilet geplaatst.
Aan deze zijde van de woning treft u nog een slaapkamer welke is voorzien van een inbouwkast. De badkamer treft u aan de voorzijde, deze badkamer is voorzien van een douche, design radiator en wastafel
Een ruime slaapkamer bevindt zich ook aan de voorzijde.
2e verdieping: overloop met opstelling voor de cv-ketel. Op deze verdieping treft u de 4e slaapkamer met aan de voorzijde een dakkapel. Veel bergruimte treft u achter de knieschotten van de woning.
Algemeen:
De woning dient te worden gemoderniseerd.
In de koopakte nemen wij de volgende artikelen op:
Ouderdomsclausule
Niet zelfbewoningsclausule
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,787
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1964
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 94 m²
- External storage space
- 14 m²
- Plot size
- 149 m²
- Volume in cubic meters
- 345 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler and electrical boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- SASSENHEIM A 5501
- Cadastral map
- Area
- 149 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 59 m² (10.00 metre deep and 5.90 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
3,814x
Viewed
33x
Saved
16-4-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




