New
Spil 145374 JA SchaijkSchaijk
€ 849,000 k.k.
- 170 m²living area
- 370 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Description
Deze charmante vrijstaande woning in jaren 30-stijl is instapklaar en verrassend ruim! In dit huis worden originele elementen zoals glas-in-lood en en-suite deuren prachtig gecombineerd met een moderne afwerking. De woning ligt in een rustige, groene en kindvriendelijke wijk, op loop- en fietsafstand van het gezellige centrum van Schaijk. Hier woon je heerlijk rustig, met alle voorzieningen binnen handbereik.
Via de keurig aangelegde voortuin en oprit – met ruimte voor meerdere auto’s – loop je binnen in de woning. De robuuste houten vloer die je in de entree ziet, is doorgelegd in de ruime en speels ingedeelde woonkamer. De erker, glas-in-loodramen, knusse gashaard en de en-suite deuren naar de keuken geven de woonkamer extra veel sfeer.
Aan de achterzijde van het huis ligt de royale en gezellige woonkeuken. Dit is het hart van het huis, waar je met het hele gezin samenkomt. Door materialen en kleuren slim te combineren, is de keuken modern en toch sfeervol. In deze keuken vind je een 6-pits gasfornuis met oven, afzuigkap, combimagnetron, koelkast en vaatwasser. Dankzij de grote raampartij in de erker aan de achterzijde, geniet je hier van veel natuurlijke lichtinval.
Vanuit de keuken heb je toegang tot de praktische bijkeuken, met ruimte voor een wasmachine, droger en bijvoorbeeld een extra koelkast of vriezer. Daarachter ligt een multifunctionele ruimte, die nu is ingericht als werkkamer. Dit is ook eenvoudig om te toveren tot extra slaapkamer, hobbyruimte of speelkamer. Onder deze werkkamer ligt een kelder, ideaal als extra opbergruimte. Boven de werkkamer en bijkeuken zorgt de zolder voor extra opbergruimte.
De zeer stijlvol aangelegde tuin is onderhoudsvriendelijk en toch heerlijk groen. Eten, loungen, spelen en genieten: in deze tuin kan het allemaal! Vanuit de tuin heb je toegang tot de aangebouwde multifunctionele ruimte aan de zijkant van het huis. Deze is zeer netjes afgewerkt en biedt veel mogelijkheden. Dankzij de eigen toegang aan de voorzijde is deze ruimte ook bijzonder geschikt om een salon of praktijk aan huis te creëren.
Op de eerste verdieping zijn vier royale slaapkamers, die dankzij de schuine plafonds toch knus aanvoelen. De grootste slaapkamer is voorzien van een balkon – met uitzicht op de fraaie tuin – en twee inbouwkasten. De badkamer is eveneens ruim en modern en voorzien van een wastafel, toilet, ligbad en inloopdouche. Vanaf de overloop brengt een vlizotrap je naar de bergzolder, ideaal voor spullen die je niet elke dag nodig hebt.
Kom je een kijkje nemen bij dit speelse en praktisch ingerichte huis in jaren-30 stijl?
Pluspunten:
- Sfeervol en verrassend ruim vrijstaand huis
- Gelegen in een brede en groene straat, op loopafstand van Schaijk Centrum
- Gebouwd in de zeer gewilde jaren 30-stijl, met veel sfeervolle details
- Extra werkkamer op de begane grond
- Royale garage die mogelijkheden biedt voor een salon, praktijk of kantoor aan huis
- Vloerverwarming op de begane grond, in de badkamer en in de aangebouwde garage
- Zeer veel bergruimte dankzij de bijkeuken, kelder en twee grote bergzolders
- Tien zonnepanelen om zelf energie op te wekken
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 849,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,994
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2011
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 170 m²
- Other space inside the building
- 65 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- Plot size
- 370 m²
- Volume in cubic meters
- 869 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, toilet, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 2 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation and insulated walls
- Heating
- CH boiler, gas heater and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Daalderop (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- SCHAIJK C 5333
- Cadastral map
- Area
- 370 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 102 m² (8.50 metre deep and 12.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Loft, electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
2,718x
Viewed
31x
Saved
19-4-2026
On Funda
Neighborhood

Schaijk
Schaijk- Residents
- 6,425
- Family with children
- 37%
- Avg. asking price / m²
- € 3,810
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



