Sold
Molenweg 234694 BD ScherpenisseScherpenisse
€ 460,000 k.k.
- 172 m²living area
- 375 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- May 21, 2025
- Date of sale
- July 14, 2025
- Term
- 7 weeks
Description
Vrijstaand wonen met veel leefruimte – welkom in Scherpenisse!
Aan de rand van het gezellige dorp Scherpenisse, op een rustige locatie, staat deze stijlvolle vrijstaande woning uit 2001. De woning is voorzien van fraai metselwerk wat in combinatie met de stenen zorgt voor een authentieke uitstraling.
Via een bruggetje bereik je de woning, binnen wacht je een verrassend ruim en comfortabel thuis. Er zijn nu drie slaapkamers en een royale badkamer, maar de ruime tweede verdieping biedt volop mogelijkheden om het aantal kamers uit te breiden naar vijf! Verder vind je nog een werk/hobby kamer op de begane grond en een heerlijke tuin waar je in alle privacy van het buitenleven geniet. En met energielabel A zit je ook qua duurzaamheid helemaal goed.
Een huis dat direct goed voelt– klaar voor een nieuwe eigenaar.
Begane grond
Bij binnenkomst in deze sfeervolle woning stappen we een ruime en uitnodigende hal binnen. De hal is afgewerkt met plavuizen en biedt toegang tot de fraaie vaste trap naar de eerste verdieping, de meterkast, een (hang)toilet met fonteintje en deuren naar zowel de gezellige woonkamer, woonkeuken en een extra kamer.
De volledige benedenverdieping is voorzien van comfortabele vloerverwarming en plavuizen: warm aan de voeten én praktisch in gebruik!
Aan de voorzijde van de woning ligt de gezellige woonkamer. Dankzij de grote raampartijen, het balkenplafond en de open haard met inzethaard is dit een fijne, lichte ruimte met een warme uitstraling.
Direct grenzend aan de woonkamer vind je een fijne extra kamer – ideaal als thuiswerkplek, hobby- of speelruimte of leeshoek. Ook hier zorgen de houten balken en het lichtinval voor een prettige omgeving.
En dan de landelijke woonkeuken! De keuken bevindt zich aan de achterzijde van de woning en is een echte leefkeuken: ruim, licht en perfect voor gezellige eetmomenten samen. De sfeervolle balken aan het plafond geven karakter, terwijl de keuken zelf van alle gemakken is voorzien: een koelkast, vaatwasser, inductiekookplaat met afzuigkap en een combi-oven.
Aansluitend vind je de royale bijkeuken met een extra keukenblok en gootsteen, plus de aansluitingen voor wasmachine en droger. Via de bijkeuken loop je zo de tuin in. Daarnaast is er een handige bergkast met toegang tot het souterrain en een aparte kast waarin de CV-ketel (2001) en de unit voor de vloerverwarming netjes is weggewerkt.
Eerste verdieping
Via de royale overloop – voorzien van een dakkapel die zorgt voor extra ruimte en licht – heb je toegang tot drie slaapkamers en de zeer ruime badkamer. De overloop biedt volop mogelijkheden, bijvoorbeeld voor een extra werkplek of een fijne leeshoek.
De hoofdslaapkamer aan de voorzijde is bijzonder ruim en heerlijk licht. De badkamer ligt aan de achterzijde van de woning en is royaal van opzet. Hier vind je een douchecabine, een ligbad, een badmeubel en een (hang)toilet – alles wat je nodig hebt voor een comfortabele start of ontspannen afsluiting van de dag.
Tweede verdieping
Via de vlizotrap op de overloop bereik je de tweede verdieping. Door de stahoogte is ook alles hier royaal: een ruime overloop en twee flinke bergkamers – dus volop potentie. Of je nu droomt van extra slaapkamers, een hobbyruimte of een praktische bergzolder – je kunt deze verdieping helemaal naar eigen wens inrichten.
Tuin
De achtertuin is een heerlijke plek om tot rust te komen. Dankzij de gunstige ligging geniet je hier van volop privacy. De achtertuin is voornamelijk voorzien van sierbestrating, daarnaast is er een praktische berging aanwezig, ideaal voor het opbergen van tuingereedschap, fietsen of andere spullen.
Scherpenisse ligt op het eiland Tholen en biedt een rijke geschiedenis en prachtige natuur. Het dorp heeft een unieke ligging aan de Pluimpot, een getijdengeul die nu een beschermd natuurgebied is met zeldzame vogelsoorten. Voor natuurliefhebbers zijn er volop wandel- en fietsmogelijkheden langs de kust en door de polders.
Benieuwd of dit jouw nieuwe (t)huis is? Maak snel een afspraak voor een bezichtiging via Leunis Makelaars en kom de sfeer zelf proeven!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 460,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,674
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2001
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 172 m²
- Other space inside the building
- 116 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 375 m²
- Volume in cubic meters
- 1,067 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Heating
- CH boiler, fireplace and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Ecomline HR (gas-fired combination boiler from 2001, in ownership)
Cadastral data
- SCHERPENISSE E 121
- Cadastral map
- Area
- 375 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 118 m² (11.00 metre deep and 10.75 metre wide)
Popularity
11,507x
Viewed
98x
Saved
21-5-2025
On Funda
Neighborhood

Scherpenisse
Scherpenisse- Residents
- 1,655
- Family with children
- 42%
- Avg. asking price / m²
- € 3,269
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.