Fluitekruidlaan 783925 SG Scherpenzeel (GE)Scherpenzeel
€ 425,000 k.k.
- 122 m²living area
- 170 m²plot size
- 5bedrooms
- Benergy label
Description
LET OP! Een afspraak inplannen hoeft niet, je bent 17 december tussen 15.00-17.00uur van harte welkom zonder afspraak. Lukt 17 december niet? Bel dan om een andere afspraak in te plannen.
Ben jij opzoek naar een goed onderhouden eindwoning, nabij het Park Huize Scherpenzeel, het centrum en basisscholen? Een woning met vijf slaapkamers? Een diepe achtertuin? Dan is de Fluitekruidlaan 78 wellicht jouw woning!
Deze woning is gelegen in de wijk ‘De Maatjes’ welk is gebouwd eind ’60 begin ’70. Deze woningen zijn voorzien van betonvloeren, er is vloerisolatie, spouwmuurisolatie en volledig dubbele beglazing. De woning heeft dan ook een energielabel B. De wijk ‘Akkerwinde’ kijkt de woning op uit, waar onder andere een grote speeltuin en basisschool te vinden is. Alles dus op loopafstand, ideaal!
Wij nemen je graag mee door de woning. Via de entree komen we in de hal met het toilet, de meterkast, garderobe en toegang tot de keuken en woonkamer. De keuken is aan de voorzijde van de woning gelegen in een L-opstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur. Aan de achterzijde is de woonkamer gelegen welk in verbinding staat met de achtertuin. De woning is voorzien van grote raampartijen waardoor er veel licht inval is. De wanden en plafonds zijn gestuct en de vloer is afgewerkt met een laminaat.
Op de eerste verdieping treffen we drie slaapkamers. De badkamer is vergroot ten opzichte van standaard en voorzien van een ligbad, inloopdouche, tweede toilet en wastafel met meubel.
Op de tweede verdieping komen we op de voorzolder, voorzien van witgoedaansluitingen en toegang tot twee slaapkamers. Deze verdieping is voorzien van een dubbele dakkapel waardoor hier ook nog twee royale slaapkamers zijn gerealiseerd. De dakkapellen zijn in kunststof uitgevoerd.
De tuin is hier heerlijk royaal met ruimte genoeg voor diverse terrassen, perkjes of wellicht in de toekomst een leuk tuinhuis/veranda. De tuin heeft altijd een plekje voor in de zon of in de schaduw doordat de tuin diep genoeg is. Uiteraard is er ook een achterom aanwezig. Een berging is er niet in de achtertuin, deze zit namelijk aan de voorzijde van de woning.
Kortom, ben jij opzoek naar die ene woning in een zeer kindvriendelijke woonwijk, op loopafstand van alle voorzieningen? Kom dan woensdag 17 december tussen 15.00 en 17.00uur langs zonder afspraak, of als dat niet lukt bel dan met 033-2037040 om een afspraak in te plannen buiten het inloopmoment om!
Indeling
Entree, toilet, keuken, woonkamer, trapopgang
Eerste verdieping
Overloop, drie slaapkamer, badkamer met bad en inloopdouche
Tweede verdieping
Voorzolder met witgoedaansluitingen, 2 slaapkamers
Tuin
Royale tuin op het noorden, heeft een achterom. De berging bevindt zich in de voortuin.
Bijzonderheden
- Goed onderhouden
- 5 slaapkamers
- Ligbad
- Dakkapel op zolder
- Diepe achtertuin
- Vlakbij het centrum
- Vlakbij een basisschool
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 425,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,484
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1975
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 122 m²
- Other space inside the building
- 8 m²
- Plot size
- 170 m²
- Volume in cubic meters
- 456 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, and passive ventilation system
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Proline NxT HRC 30/ CW5 (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- SCHERPENZEEL E 2329
- Cadastral map
- Area
- 170 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In wooded surroundings, in centre and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 81 m² (13.09 metre deep and 6.21 metre wide)
- Garden location
- Located at the north with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
1,903x
Viewed
33x
Saved
12-12-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





