New
Broersveld 140-B3111 LK SchiedamBinnenstad
€ 300,000 k.k.
- 46 m²living area
- 1bedroom
- Denergy label
Eye-catcherUniek object gelegen in hartje Schiedam.
Description
Bijzonder en uniek object in rijke eclectische trant uit het derde kwart van de 19e eeuw met winkelpui uit 1892 van architect N.H. de Roo Jr.
Het pand is een voormalige bakkerij maar heeft in de loop der jaren ook diverse gemeentelijke instanties gehuisvest. Na de laatste grondige renovatie in 2011 is een zeer karakteristiek woon-/winkelpand gerealiseerd dat thans geheel als woning in gebruik is bij de huidige eigenaar.
Hoge plafonds en ramen alsmede fraaie detailleringen van weleer en een gezellige stadstuin maken dit een uniek object!
En dan de locatie – beter kan bijna niet. Je woont hier midden in het historisch centrum van Schiedam, met leuke restaurantjes, terrasjes, winkels, het theater en de bibliotheek allemaal op loopafstand.
Indeling
Bij binnenkomst sta je direct in de sfeervolle woning. Deze ruimte wordt momenteel gebruikt als eetkamer en heeft een maar liefst 4 meter hoog plafond. Er is veel licht door de hoge ramen en een leuk zicht op de gezellige en levendige winkelstraat. Via het nog originele trapje kom je in de opkamer vanwaar je uitkijkt op de achtertuin. Via een klein trapje kom je in het souterrain dat thans dient als slaapkamer. Het balkenplafond en de ramen op maaiveldniveau geven het een zeer knusse sfeer. Hier vind je ook een wastafel en de wasmachineaansluiting. Deze ruimte is niet zo hoog en daardoor bestempeld als “inpandige ruimte”. De keuken is voorzien van een nette keukeninrichting met diverse keukenapparatuur waaronder een fornuis en een vaatwasser. De badkamer is voorzien van een douche en toilet. Vanuit de keuken is er toegang tot de ommuurde en aangelegde achtertuin met een uitpad. Er is een gemeenschappelijke fietsenberging aanwezig.
Al met al een zeer bijzonder object op en toplocatie!!
Bijzonderheden
* de vraagprijs is een bieden vanaf prijs
* erfpacht afgekocht tot 28-6-2061
* gemeentelijk monument en beschermd stadsgezicht
* VVE bijdrage € 82,46 per maand
* totaal gebruiksoppervlak 63 m2 waarvan woonoppervlak 46m2 en inpandige ruimte 17m2
* badkamer – 2024
* keuken - 2020
* energielabel D
* CV ketel - 2023
* vloerverwarming in de badkamer
* in opdracht van verkoper is een bouwkundige keuring uitgevoerd, het rapport is ter inzage
* bij deze woning (ouder dan 30 jaar) is de ouderdomsclausule van toepassing.
* bij deze woning (gebouwd voor 1993) is de asbestclausule van toepassing.
Biedlogboek
Vanaf 1 januari 2023 zijn makelaars wettelijk verplicht een biedlogboek bij te houden bij de verkoop van bestaande woningen (en wanneer de koper en/of de verkoper een particulier is). Biedingen kunt u per die datum, en indien gewenst, nog steeds mondeling met ons bespreken maar dient u daarna digitaal aan ons te bevestigen via Eerlijk Bieden.
Toelichtingsclausule BBMI/NEN2580
De meetinstructie is gebaseerd op de BBMI/NEN2580. De meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Rechtsgeldige koopovereenkomst pas ná ondertekening
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een ‘ondertekende koopovereenkomst’.
Deze informatie is met zorg samengesteld, maar voor de juistheid ervan kan door Moerman & De Jong Makelaars geen aansprakelijkheid worden aanvaard, noch kan aan de vermelde gegevens enig recht worden ontleend. Nadrukkelijk is vermeld dat deze informatieverstrekking niet als een aanbieding of offerte mag worden beschouwd.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 300,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,522
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 82.46 per month
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1875
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations) and listed building (national monument)
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 46 m²
- Other space inside the building
- 17 m²
- Volume in cubic meters
- 208 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower and toilet
- Number of stories
- 1 story
- Located at
- Ground floor
Energy
- Energy label
- D
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2023, in ownership
Cadastral data
- SCHIEDAM B 3859
- Cadastral map
- Ownership situation
- Long-term lease (end date of long-term lease: 27-06-2110)
- Fees
- Paid until 28-06-2061
Exterior space
- Location
- In centre
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 24 m² (4.35 metre deep and 5.51 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 82.46 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
Popularity
533x
Viewed
14x
Saved
19-3-2026
On Funda
Neighborhood

Binnenstad
Schiedam- Residents
- 8,550
- Family with children
- 14%
- Avg. asking price / m²
- € 3,993
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



