Wat een fijn en goed onderhouden 3-kamer appartement met gunstig ligging!
Gesitueerd aan ruim opgezette straat, in het centrum met groen om de hoek. Het appartementencomplex is ook extern goed onderhouden en een verzorgd trappenhuis.
Het oudste stadspark van Nederland, De Plantage, ligt om de hoek en binnen een paar minuten lopen zit je in de gezellige binnenstad van Schiedam met het theater, de stadsbibliotheek, winkels, restaurantjes en terrasjes maar ook de gezellige weekmarkt op vrijdag en de Albert Heijn voor de dagelijkse boodschappen.
BEGANE GROND
Centraal afgesloten entree, bellentableau en brievenbussen, portiek met trappenhuis en toegang tot de berging in de onderbouw.
1e VERDIEPING:
De woning is een aantal jaren geleden intern geheel gerenoveerd met goede materialen en voorzien van dubbele beglazing, alsook centrale verwarming.
Royale woonkamer met brede opzet en opvallende veel raampartijen, wat zorgt voor veel ruimtegevoel en waardoor er mooie lichtinval is!
De complete keuken met eiland beschikt over diverse inbouwapparatuur zoals een inductie kookplaat, een vaatwasser, magnetron, oven, afzuigkap, spots en koel/vriescombinatie en bevindt zich aan de voorzijde van de woonkamer.
Het appartement heeft aan de voorzijde/naast de voordeur een balkon.
Aan deze zijde is eveneens hoofdslaapkamer I gesitueerd, voorzien van praktische inbouwkasten.
In de voormalige keuken bevindt zich thans slaapkamer II.
Modern en fijne badkamer in lichte kleurstelling met een douchecabine met regendouche, wastafelmeubel, wandradiator, spots en aparte toiletruimte. Afgesloten bergingsruimte voor de wasmachine en droger.
BIJZONDERHEDEN
- Eigen grond;
- Bijdrage Vereniging van Eigenaren € 204,- per maand;
- Verwarming en warmwater middels cv-combiketel (Nefit 2017);
- Kunststof kozijnen en dubbele beglazing, vernieuwde meterkast en leidingen;
- Berging in onderbouw;
- Gunstige ligging t.o.v. diverse voorzieningen;
- Fraai en modern afgewerkt;
- Oplevering snel.
Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Wij behartigen de belangen van de verkopende partij. Neem uw eigen NVM-aankoopmakelaar mee.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 265,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 4,417
Status
Sold under reservation
VVE (Owners Association) contribution
€ 204.00 per month
Construction
Type apartment
Galleried apartment (apartment)
Building type
Resale property
Year of construction
1950
Type of roof
Combination roof covered with other
Surface areas and volume
Areas
Living area
60 m²
External storage space
3 m²
Volume in cubic meters
197 m³
Layout
Number of rooms
3 rooms (2 bedrooms)
Number of stories
1 story
Facilities
Optical fibre, elevator, and TV via cable
Located at
1st floor
Energy
Energy label
D
Insulation
Double glazing
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Nefit ( combination boiler from 2017, in ownership)