Van Berghenstraat 195482 GG SchijndelDe Beemd 3
€ 695,000 k.k.
- 143 m²living area
- 242 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherStijlvol verbouwd familiehuis waar je zó in kunt!
NVM Open Huizen Dag
- Saturday, March 28 from 11:00 AM to 3:00 PM
Description
PERFECTIE!
Wat is deze woning een verrassing! Deze vrijstaande woning uit 1958 is in 2020 volledig verbouwd en met veel oog voor detail afgewerkt. De verkoper heeft bij de renovatie veel zorg en aandacht besteed aan de indeling en materiaalkeuze, wat heeft geresulteerd in een harmonieus en stijlvol geheel. Dit heerlijke familiehuis beschikt over een royale woonkamer, een luxe open keuken, bijkeuken, een speel-/werkkamer, een moderne badkamer, een separaat toilet op de verdieping, een wasruimte en drie slaapkamers. Achter de woning ligt een verzorgde tuin op het zuidwesten met een fraaie en afsluitbare overkapping. De woning ligt om de hoek van winkelcentrum ’t Zuid en op korte afstand van het levendige centrum van Schijndel met diverse horecagelegenheden en winkels. Uiteraard is de woning energiezuinig en voorzien van volledige isolatie en zonnepanelen. Om de sfeer optimaal te ervaren, nodigen wij u graag uit voor een bezichtiging.
KENMERKEN:
* Bouwjaar: 1958
* Perceeloppervlakte: 242 m²
* Woonoppervlakte: 143 m²
* Inhoud: ca. 578 m³
* 13 zonnepanelen
* Royale woonkamer met luxe open keuken
* Speel-/werkkamer
* Moderne badkamer
* Drie slaapkamers
* Hoogwaardige afwerking met oog voor detail
* Verzorgde, zonnige tuin op het zuidwesten
* Fraaie afsluitenbare overkapping
* Op loopafstand van diverse voorzieningen
* Aanvaarding in overleg
LIGGING:
De woning is gunstig gelegen, op loopafstand van winkelcentrum ’t Zuid voor uw dagelijkse boodschappen. In de directe omgeving bevinden zich een basisschool en een kinderdagverblijf. Ook het sfeervolle centrum van Schijndel, met zijn vele winkels, uitgaansgelegenheden en diverse voorzieningen, ligt op korte afstand. Voor natuurliefhebbers zijn er eveneens volop mogelijkheden in de nabijheid, zoals Heemtuin De Blekert en natuurgebied Smaldonk. Wenst u verder te reizen? Dan zijn de uitvalswegen richting onder andere ’s-Hertogenbosch en Eindhoven eenvoudig bereikbaar via de nabijgelegen Structuurweg.
TUIN:
Aan de voorzijde bevindt zich links een oprit met parkeergelegenheid voor twee auto’s op eigen terrein. De voortuin is fraai aangelegd met kiezelstenen en twee plantenbakken. De achtertuin is gesitueerd op het zuidwesten, waardoor u hier optimaal van de zon kunt genieten. De tuin is verzorgd aangelegd met sierbestrating en beschikt over een riante, fraaie overkapping. Deze is afsluitbaar met glazen panelen, zodat u tot in de late uurtjes comfortabel buiten kunt verblijven.
INDELING:
Begane grond: Bij binnenkomst ervaart u direct de hoogwaardige afwerking. In de hal bevinden zich de meterkast, de trapopgang naar de verdieping en de toiletruimte met inbouwcloset, fonteintje en raam. De gehele begane grond is afgewerkt met strak stucwerk op wanden en plafonds, inclusief ingestucte gordijnrails en een sfeervolle pvc-vloer met comfortabele vloerverwarming. Dankzij de uitbouw is een ruime woonkamer ontstaan met plaats voor een gezellige zit- en eethoek. Via de schuifpui heeft u toegang tot de tuin. De open keuken heeft een luxe uitstraling en beschikt over een kastenwand en een kook- en spoeleiland met een composiet werkblad. De keuken is voorzien van een spoelbak met Quooker (2020) en bruisendwaterkraan (2025), een oven, combi-oven, koelkast, inductiekookplaat, afzuigkap en een vaatwasser op hoogte, ideaal in gebruik. Vanuit de keuken komt u in de bijkeuken. Deze is ook bereikbaar vanuit zowel de voor- als achtertuin. Hier kunt u uw fietsen stallen en (tuin)gereedschap opbergen. De berging is afgewerkt met gestucte wanden en plafond, een tegelvloer, elektra en vloerverwarming. Dankzij deze hoogwaardige afwerking is de ruimte bovendien uitstekend geschikt als hobbyruimte of praktijk aan huis. Vanuit de berging is er toegang tot een werkkamer.
Eerste verdieping: Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, een wasruimte, de badkamer en een separaat toilet met inbouwcloset. De moderne badkamer is smaakvol ingericht en voorzien van een badkamermeubel met wastafel, spiegel, inbouwkranen en een inloopdouche. In de wasruimte vindt u de aansluitingen voor wasmachine en droger. De slaapkamers zijn netjes afgewerkt met strak stucwerk op wanden en plafonds en vloerbedekking. Alle kamers beschikken over airconditioning en ingebouwde elektrische rolluiken. De hoofdslaapkamer is voorzien van een op maat gemaakte kastenwand.
Tweede verdieping: Via een vlizotrap is de zolder bereikbaar. Hier bevinden zich de cv-installatie (Nefit Trendline HR CW5, 2020) en de omvormer voor de 13 zonnepanelen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 695,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,860
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1958
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 143 m²
- Other space inside the building
- 13 m²
- Plot size
- 242 m²
- Volume in cubic meters
- 578 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Air conditioning, mechanical ventilation, passive ventilation system, rolldown shutters, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Trendline HR cw5 (gas-fired from 2020, in ownership)
Cadastral data
- SCHIJNDEL G 672
- Cadastral map
- Area
- 242 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 81 m² (9.00 metre deep and 9.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity and heating
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
5,001x
Viewed
32x
Saved
27-2-2026
On Funda
Neighborhood

De Beemd 3
Schijndel- Residents
- 470
- Family with children
- 25%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



