Sold
Achterkamp 517761 DV SchoonebeekSchoonebeek
€ 259,500 k.k.
- 114 m²living area
- 150 m²plot size
- 3bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- November 11, 2025
- Date of sale
- December 1, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Verrassend ruime, compleet gemoderniseerde en eigentijdse tussenwoning gelegen op een geliefde locatie met een vrije woonbeleving! De woning is vanaf 2019 tot heden doorlopend gemoderniseerd en heeft een riante aangebouwde bijkeuken/ berging, zonnepanelen, energielabel B, airco, een strakke keuken, een zeer fraai tuinhuis met overdekt terras, een achterom én heeft parkeergelegenheid op eigen terrein! Aan de voorzijde is er openbare parkeergelegenheid, en meerdere groenstroken, het park, het zwembad en centrum Schoonebeek zijn eveneens allemaal op loopafstand gelegen. Het geheel biedt meer leefruimte dan de buitenzijde doet vermoeden mede door de vaste trap naar zolder! De voorgevel is in het verleden opnieuw gevoegd en geïmpregneerd, in 2023 is het externe schilderwerk professioneel uitgevoerd, in 2024 zijn er zonnepanelen en een airco aangebracht en in 2025 is de zolder v.v. extra isolatie, een nieuwe dakraam en gerestyled. Een instapklaar object dat geschikt is voor een breed publiek van zowel starters tot gezinnen. Wees goed voorbereid want als u hier gekeken heeft bent u verkocht ;-). Interesse? Woensdagmiddag 19 november en donderdagmiddag 20 november plannen we de bezichtigingen in.
Indeling: entree met garderobekast en doorgang naar de royale, gemoderniseerde bijkeuken/ inpandige berging met witgoedaansluitingen, vaste kast en een bergzolder, hangtoilet v.v. fontein, straatgerichte z- vormige woonkamer, een ruim opgezet eetgedeelte en een eigentijdse open keuken die is vernieuwd in 2019 en is v.v. een koelkast, vaatwasser, combi- magnetron, inductie kookplaat en een design schouw.
De begane grond is compleet gemoderniseerd, biedt een vrije woonbeleving, is geheel v.v. een laminaatvloer en heeft goed contact met de voor- en achtertuin. Vanwege de aangepaste indeling en de goede lichtinval komt de ruimte goed tot zijn recht en is het contact met de tuin optimaal.
Eerste verdieping: overloop, 3 prima slaapkamers van resp. 6, 12 en 12 m2 allen v.v. rechte wanden en daardoor zeer praktisch in te richten, neutrale en lichte badkamer v.v. bad, douchecabine, toilet en een wastafel met badmeubel. De badkamer is ruim opgezet en v.v. een dakraam.
De eerste verdieping biedt prima leefruimte en is functioneel opgezet vanwege de rechte wanden (hoogbouw type). Alle slaapkamers zijn v.v. een keurige laminaatvloer en neutraal en strak afgewerkt.
Zolderverdieping: vaste trap naar de royale, geïsoleerde (berg-) zolder met mogelijkheid om een extra (slaap-) kamer te realiseren. Momenteel is de zolderverdieping als opslagruimte in gebruik, in 2025 extra geïsoleerd en gerestyled en tevens v.v. een nieuw dakraam. De Intergas HRe combiketel uit 2019 (eigendom) is hier ook gesitueerd. Indien gewenst/ noodzakelijk valt hier eenvoudig een 4e slaapkamer te realiseren.
Tuin: de tuin is een kers op de taart bij deze woning en ook volledig onder handen genomen in 2021/ 2022. Het heerlijke tuinhuis met een riant overdekt terras en een berging, de strakke schuttingen en de algehele staat sluiten perfect aan bij het huis. Vanwege de supernette staat en de goede woonbeleving zult u ook hier van gaan genieten. De achtertuin heeft een praktische achterom. De voorzijde van het huis biedt, vanwege de brede opzet van de straat, een ruimtelijke woonbeleving en er is zelfs parkeergelegenheid op eigen terrein aanwezig!
Bijzonderheden: instapklare woning; fijne woonbeleving vanuit huis; geliefde locatie; openbare parkeergelegenheid aanwezig voor het huis; 6 zonnepanelen (eigendom); energielabel B; op korte afstand gelegen van Schoonebeek- centrum, recreatievijver en landelijk gebied; Emmen en Coevorden op resp. 15 en 10 autominuten afstand; goede uitvalswegen richting Groningen/ Zwolle/ Duitsland.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 259,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,276
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1979
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 114 m²
- Other space inside the building
- 3 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 150 m²
- Volume in cubic meters
- 420 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, partly double glazed and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HRE (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- SCHOONEBEEK C 3531
- Cadastral map
- Area
- 150 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 58 m² (10.50 metre deep and 5.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
2,838x
Viewed
37x
Saved
11-11-2025
On Funda
Neighborhood

Schoonebeek
Schoonebeek- Residents
- 3,825
- Family with children
- 32%
- Avg. asking price / m²
- € 2,464
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




