New
H.A. Schreuderstraat 532871 VB SchoonhovenSchoonhoven-Noord
€ 419,000 k.k.
- 84 m²living area
- 261 m²plot size
- 2bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherouw frisse woonstart met veranda, zwembad en volop ruimte
Description
Dit wordt jouw jaar! Met deze woning en deze tuin heb je alles om heel lekker te beginnen met je wooncarrière.
Hier tref je een uitstekend onderhouden hoekwoning met een nieuwe, aan de achterzijde gebouwde aanbouw en een enorme tuin aan de zijkant en achterkant van de woning. Sterker nog… je kunt parkeren op eigen terrein!
De huidige eigenaren hebben de woning grondig verbouwd en gemoderniseerd. Omstreeks 2014 is er rondom geïsoleerd (dak, muur, vloer), er zijn rondom kunststof kozijnen geplaatst en de cv-ketel is in 2022 vernieuwd. Natuurlijk is het aan de binnenzijde ook helemaal van deze tijd. Het is een fijne en gezellige woning met een doorzonwoonkamer, een halfopen keuken en twee ruime slaapkamers.
De tuin is een heerlijke plek om te verblijven. Straks staan de bomen weer in het blad en woon je rondom in het groen. Bijzonder leuk is de grote veranda met twee aangebouwde bergingen en de combinatie met het zwembad. Heerlijk dobberen in het water, loungen op je ligbed of met je vrienden hangen onder de veranda. Hier kan het allemaal.
Je woont op een bijzonder leuk plekje, net buiten het centrum van de stad in de wijk Schoonhoven Noord. De supermarkten liggen direct om de hoek en ook het openbaar vervoer en de binnenstad zijn op slechts enkele minuten fietsen afstand.
Indeling
Begane grond:
We komen binnen via de voordeur. Hier sta je in de hal en zie je meteen dat het fris en modern is. Gelijk links zie je een kleine verhoging met de trap naar de verdieping en de toiletruimte. Het toilet is wit en voorzien van een staand closet.
Een fraaie deur met geëtst glas in ruitverband geeft toegang tot de woonkamer. Omdat de keuken in de aanbouw is geplaatst, is het een fijne L-vormige woonkamer met heel veel daglichtinval. De kamer biedt alle ruimte voor een zithoek en een eethoek. Daarnaast is het geheel keurig afgewerkt en modern, met onder andere een pvc-vloer, wanden van structuurverf en een strak plafond. Leuk detail is de centraal geplaatste houtkachel in het midden van de ruimte, met een opvallende achterwand en vloerplaat.
De keuken is erg ruim van opzet en een bijzonder prettige ruimte om in te werken. Je treft een langgerekt keukenblok met onderkasten en meerdere ingebouwde apparaten. Door de breedte van de ruimte is er aan de andere wand meer dan genoeg gelegenheid om een extra meubel of apparaat te plaatsen.
Achter de keuken tref je een bijkeuken. Dit is een ruimte met de achterdeur en een extra deel van de keuken, met ook hier ingebouwde apparaten, waaronder een wijnkoeler.
1e verdieping:
Vanaf de overloop heb je toegang tot twee min of meer identieke slaapkamers, de badkamer en een wasruimte.
De beide slaapkamers liggen met de rug tegen elkaar: één aan de voorzijde en één aan de achterzijde. Overal ligt dezelfde laminaatvloer en de kamer aan de voorzijde heeft een kastenwand met schuifdeuren.
De waskamer is vooral een praktische ruimte, keurig betegeld en voorzien van de aansluiting voor de wasmachine en de droger. De badkamer is geplaatst in een voormalige slaapkamer, waardoor de ruimte heel prettig is qua grootte. Het is een mooie en luxe badkamer geworden met een fraaie inloopdouche met panelen van glas en staal eromheen. Er is een hangcloset geplaatst en er is een wastafelmeubel met lekker veel bergruimte. De kleurstellingen zijn helemaal van deze tijd!
2e verdieping:
Op de overloop zit een vlizotrap in het plafond. Op deze manier kom je op de bovengelegen zolder, waar je een behoorlijke bergruimte aantreft.
Algemeen:
13 zonnepanelen, gekocht in 2018 en 2022
Diverse buitenzonwering
Bij deze woning is een definitief energielabel C aanwezig
Bijlage bepalingen bij verkoopprocedure zijn van toepassing
Deze woning beschikt over een energielabel C. Hierdoor is het mogelijk om een hoger bedrag te financieren. Dit betreft een bedrag van € ..,-. Daarnaast is het mogelijk om een extra bedrag van € ..,- te financieren voor energiebesparende voorzieningen. Voor meer informatie kan je terecht bij jouw hypotheekadviseur en op de website van de overheid.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 419,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,988
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1952
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 84 m²
- Other space inside the building
- 5 m²
- External storage space
- 10 m²
- Plot size
- 261 m²
- Volume in cubic meters
- 340 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, flue, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HR (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- SCHOONHOVEN A 2402
- Cadastral map
- Area
- 250 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- SCHOONHOVEN A 2656
- Cadastral map
- Area
- 11 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and open location
- Garden
- Back garden and side garden
- Back garden
- 176 m² (16.00 metre deep and 11.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
1,487x
Viewed
28x
Saved
13-3-2026
On Funda
Neighborhood

Schoonhoven-Noord
Schoonhoven- Residents
- 2,420
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 3,920
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



