Sold
- 133 m²living area
- 753 m²plot size
- 3bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- March 14, 2025
- Date of sale
- April 30, 2025
- Term
- 6 weeks
Description
Op zoek naar iets unieks? Dan is dit misschien wel jouw droomhuis! Deze unieke, vrijstaande woning uit 1872 is volledig gerenoveerd en omgetoverd tot een heerlijke woning met veel ruimte. Het zijn twee woningen samengevoegd tot een groot en sfeervol geheel. Achter de woning vind je bovendien een charmant buitenhuisje. Ideaal om een B&B, zorgwoning of werkplek aan huis te creëren.
Wat direct opvalt aan de voorzijde, is de prachtige tuin op het zuiden met weids uitzicht. Hier, op de plek waar ooit een boerderij stond, geniet je van rust en vrijheid. Er is een waterput, vijverpartij, carport en een mooie kapschuur met een hottub en drie zonnepanelen. In totaal zijn er 18 zonnepanelen.
Binnenkomend via de hal met toilet, loop je door naar de luxe woonkeuken met diverse inbouwapparatuur. Aansluitend vind je de gezellige woonkamer, met een prachtige schouw, een massief houten vloer op een geïsoleerde betonvloer en openslaande deuren naar de tuin.
Ook op de verdieping is alles vernieuwd. Via de ruime overloop met vide kom je bij drie royale slaapkamers met dakkapellen. De moderne badkamer is een oase van luxe, met vloerverwarming, een whirlpool, een inloopdouche, een wastafelmeubel en een wandcloset. Daarnaast is er nog een aparte wasruimte.
Schraard is een karakteristiek en gemoedelijk dorp. Met een authentieke uitstraling aan de rand van de landerijen. Het ligt op een vrijterp met in het centrum een beschermd dorpsgezicht met fraaie historische woningen. Het is een levendig dorp met een actief verenigingsleven. Je zit zo op de A7 en in een uur ben je bij Amsterdam, Groningen of Zwolle.
Wat een bijzondere woning en locatie, hè? Volledig gerenoveerd met behoud van authentieke details. Krijg je al zin om deze unieke plek met eigen ogen te bekijken? Maak snel een afspraak voor een bezichtiging. Tot dan!
Exoneratiebeding
De informatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Desondanks aanvaardt de verkoper noch Hilbert Makelaardij enige aansprakelijkheid voor de onjuistheid van gegevens. De koper kan aan de inhoud van de vermelde informatie geen enkel recht ontlenen. Hij dient zelf onderzoek te plegen naar alle aspecten van de woning die voor hem van belang zijn.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 498,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,744
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1872
- Specific
- Double occupancy possible
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 133 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- External storage space
- 76 m²
- Plot size
- 753 m²
- Volume in cubic meters
- 492 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, underfloor heating, washstand, and whirlpool
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Skylight, passive ventilation system, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler, hot air heating, wood heater and pellet burner
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- MAKKUM C 848
- Cadastral map
- Area
- 60 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- MAKKUM C 925
- Cadastral map
- Area
- 128 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- MAKKUM C 1202
- Cadastral map
- Area
- 44 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- MAKKUM C 1203
- Cadastral map
- Area
- 251 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- MAKKUM A 1371
- Cadastral map
- Area
- 270 m²
- Ownership situation
- Usufruct
Exterior space
- Location
- Sheltered location, open location and unobstructed view
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 396 m² (22.00 metre deep and 18.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Carport and detached brick garage
- Capacity
- 2 cars
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
8,538x
Viewed
125x
Saved
14-3-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




