New
Gochsedijk 1345853 AG SiebengewaldSiebengewald Kern
€ 335,000 k.k.
- 127 m²living area
- 443 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Description
Op een rustige en geliefde locatie in Siebengewald staat deze uitstekend onderhouden twee-onder-een-kapwoning met eigen oprit, garage, carport, royale tuin en vrijstaande tuinberging met overkapping. De woning beschikt over een verrassend ruime indeling met een lichte woonkamer, open keuken, praktische bijkeuken, drie slaapkamers en volop bergruimte. Tevens is het mogelijk om een vierde slaapkamer te realiseren. Dankzij de verzorgde afwerking, het royale perceel en de rustige ligging is dit een ideale gezinswoning voor wie comfortabel wil wonen met veel privacy en ruimte rondom de woning.
INDELING
Begane grond:
De ontvangsthal biedt toegang tot de meterkast, toiletruimte, trapopgang en woonkamer. De woonkamer is ruim opgezet en geniet van veel natuurlijke lichtinval dankzij de grote raampartijen aan zowel de voor- als achterzijde. De warme houten vloer, lichte wandafwerking en sfeervolle indeling zorgen voor een aangename woonbeleving. Daarnaast is de woonkamer voorzien van airconditioning voor extra comfort. De open keuken staat in directe verbinding met de woonkamer en is uitgevoerd in een landelijke stijl en voorzien van een fraaie schouw. De keuken beschikt over diverse inbouwapparatuur, waaronder een stijlvol Stoves fornuis met dubbele oven en een Quooker. Vanuit de keuken is de praktische bijkeuken bereikbaar, ideaal voor extra opslag en huishoudelijke voorzieningen.
Eerste verdieping:
De overloop biedt toegang tot twee ruime slaapkamers, de badkamer en een royale inloopkast. De slaapkamers zijn van goed formaat en genieten van prettige lichtinval. De badkamer is volledig betegeld en voorzien van een douche, wastafelmeubel en toilet. Tevens is er een sauna aanwezig, wat zorgt voor extra comfort
Tweede verdieping:
Middels een vaste trap is de tweede verdieping bereikbaar. Hier bevindt zich een ruime derde slaapkamer met dakraam en praktische bergruimte achter de knieschotten. Deze verdieping is multifunctioneel te gebruiken als slaap-, werk- of hobbyruimte.
GARAGE
De garage is voorzien van een elektrische garagedeur en biedt volop mogelijkheden voor het stallen van een auto, hobbyruimte of extra opslagruimte. De ruime carport naast de garage zorgt daarnaast voor extra parkeergelegenheid op eigen terrein.
TUIN
De voortuin is verzorgd aangelegd en geeft de woning direct een nette en uitnodigende uitstraling. De brede oprit biedt ruim voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein en geeft toegang tot de garage en carport. De achtertuin is fraai aangelegd met diverse borders, sierbeplanting, een vijver en meerdere zitmogelijkheden. Dankzij de groene erfafscheidingen geniet je hier van veel privacy en een rustige sfeer. Achter in de tuin bevindt zich een vrijstaande houten tuinberging met aangrenzende overkapping, ideaal voor opslag, hobby’s of het creëren van een gezellige buitenruimte.
SIEBENGEWALD & OMGEVING
Siebengewald is een rustig dorp in de gemeente Bergen, gelegen nabij de Duitse grens. Het dorp wordt omringd door uitgestrekte bossen, fraaie wandel- en fietsroutes en natuurgebieden zoals Nationaal Park De Maasduinen, waardoor het een ideale woonomgeving is voor liefhebbers van rust en natuur. Siebengewald beschikt over een basisschool en in de nabije omgeving zijn diverse winkels, horecagelegenheden en dagelijkse voorzieningen aanwezig. Dankzij de gunstige ligging nabij de N271 en de aansluiting op de A77 en A73 zijn plaatsen als Gennep, Boxmeer, Venlo en Nijmegen uitstekend bereikbaar.
ALGEMEEN
- De keuken beschikt over een Stoves fornuis met dubbele oven, afzuigkap,koelkast en Quooker.
- De woonkamer is voorzien van een airco.
- In de koopovereenkomst zal een niet zelfbewoningsclausule worden opgenomen.
- Asking price
- € 335,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,638
- Year of construction
- 1973
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 127 m²
- Other space inside the building
- 22 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- External storage space
- 13 m²
- Plot size
- 443 m²
- Volume in cubic meters
- 517 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, skylight, and passive ventilation system
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2021, in ownership
Cadastral data
- BERGEN LIMBURG K 538
- Cadastral map
- Area
- 443 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 261 m² (29.00 metre deep and 9.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
1,002x
Viewed
24x
Saved
22-5-2026
On Funda
Neighborhood

Siebengewald Kern
Siebengewald- Residents
- 1,520
- Family with children
- 35%
- Avg. asking price / m²
- € 3,056
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.