New
De Mulder 425272 RG Sint-MichielsgestelVenkant, Beekkant en Beekvliet
€ 480,000 k.k.
- 123 m²living area
- 141 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherUitgebouwde tussenwoning met 4 slaapkamers in kindvriendelijke wijk.
Description
HARTELIJK WELKOM OP DE MULDER 42
Een prachtig afgewerkte, uitgebouwde en instapklare woning op een leuke locatie! Deze goed onderhouden tussenwoning met 4 slaapkamers, veel functionele ruimte en fijne tuin zal je hart stelen. Een woning die je zo kunt betrekken!
Door de uitgebouwde achterzijde, blijkt deze woning eenmaal binnen groter dan je zou denken. Deze woning is energiebewust met 10 zonnepanelen en een hybride-warmtepomp en combineert duurzaamheid, licht, ruimte, comfort en een zonnige tuin met alles wat een jong gezin nodig heeft.
Gunstig gelegen in een kindvriendelijke woonwijk, het voetbalveldje en het speeltuintje bijvoorbeeld liggen tegenover de woning.
Op loop- c.q. fietsafstand tref je zowel het fraaie bos- en buitengebied als het levendige centrum van Sint-Michielsgestel met alle (sociale) voorzieningen.
De woning heeft op de begane grond o.a. een woonkamer met een tuindeuren naar de achtertuin en een complete keuken. In de bijkeuken is veel bergruimte, maar ook de (2e) koelkast vind hier zijn plekje en er is een deur naar de tuin. Op de 1e en 2e verdieping tref je naast de 4 (slaap-)kamers, ook een complete badkamer met inloopdouche, bad, toilet, wastafel met spiegel en verlichting. Op zolder is ruimte genoeg om alle spullen die je niet dagelijks nodig hebt op te bergen. Aan de achterzijde is een nokverhoging en in de praktische cv-/waskamer tref je de opstelplaats voor de cv-combiketel (2019), hybride-warmtepomp (2023) en de aansluitingen voor de wasapparatuur. In de onderhoudsvriendelijk aangelegde achtertuin geniet je van veel privacy en heb je een tuinberging aan de achterzijde van de tuin en een achterom. Alle ingrediënten zijn aanwezig in deze fijne tussenwoning waar je alleen nog maar je verhuisdozen hoeft uit te pakken!
ZOMAAR WAT PLUSPUNTEN VAN WONEN AAN DE MULDER 42
- Uitgebouwde tussenwoning met heerlijk overdekt terras op een fijn perceel (141m²) aan een rustige straat in de kindvriendelijke wijk ‘Beekkant/Venkant’.
- Met 10 zonnepanelen een energiebewuste woning (circa 3.600kWh opbrengst p/jaar).
- De Mulder 42 heeft energielabel A, geldig tot 20-09-2030.
- Heerlijk rustige en onderhoudsvriendelijk aangelegde achtertuin om fijn te relaxen met een tuinberging en een achterom.
- Keuze uit verschillende soorten onderwijs in de buurt. Basisschool De Touwladder ligt iets verderop en gymnasium Beekvliet ligt aan de rand van de wijk. Daarnaast zijn de basisscholen Roald Dahl of De Bolster net als het Elde College in het dorp en op fietsafstand gelegen.
- De centrale ligging, dichtbij het openbaar bosgebied, Park Klein Ruwenberg en de natuur langs het stroomgebied van De Dommel waar je als hardloper, wandelaar of mountainbiker je hart op kunt halen. Een uitgestrekt natuurgebied dat je vanuit de woning gemeten binnen handbereik hebt. Daarnaast op loop- of fietsafstand van alle voorzieningen maak deze woning voor vele gezinssamenstellingen en leeftijden geschikt en een bijzonder en gewild object.
- Snel weg via de uitvalswegen naar Eindhoven/Maastricht, Utrecht/Amsterdam, Tilburg/Breda en Nijmegen/Arnhem.
BUURT EN OMGEVING
Je woont midden in een kindvriendelijke buurt aan een rustige woonstraat.
De natuur ligt hier om de hoek! Voor kinderen een prettige plek om hun jeugd door te brengen. Er zijn diverse scholen in de buurt zowel voor de jongste jeugd als voor pubers. Zij komen hun vriendjes en vriendinnetjes ook tegen op de diverse (sport) verenigingen.
De gemeente heeft een goed voorzieningenniveau. Er zijn drie supermarkten en een goed niveau speciaalzaken. Zeker nu met de realisatie van het nieuwe centrum groeit met name het winkelaanbod en is er een gezellig dorpshart ontstaan. Maar dat is niet het enige wat ‘Gestel’ zo aantrekkelijk maakt.
De ligging dicht bij 's-Hertogenbosch maakt ook wel dat het daarop georiënteerd is. De bosrijke omgeving zorgt voor verrassend mooie wandelroutes. In dat zelfde groene gebied vind je de sportaccommodaties van het dorp. Met zelfs, en dit wordt steeds zeldzamer, een openlucht zwembad. Met kinderen in de leeftijd zul je hier in een lange zomervakantie heel dankbaar voor zijn :-
Sint-Michielsgestel is een gezellig Brabants dorp tussen Eindhoven en ’s-Hertogenbosch, erg in trek bij de forens. Dat is niet zo verwonderlijk. De ligging tussen ’s-Hertogenbosch en Eindhoven helpt daar natuurlijk bij. Maar als je dan in het weekend ook nog eens heerlijk kunt wandelen in één van de bossen van Gestel, kunt tennissen, voetballen en hockeyen dan is je plekje toch compleet!?
Sint-Michielsgestel staat bekend om zijn groen. Deze plaats wordt omzoomd met bossen en velden. Het Duitse Bos ligt vlakbij de woning, ideaal om even je benen te strekken, mocht u meer tijd hebben is een wandeling langs de Dommel ook een aanrader. Fraai Brabants landschap waar het goed recreëren is. Niet voor niets een populaire woonplaats dus voor Gestelnaren maar ook voor de forens (5 minuten van de A2). Want ook de “import” vindt hier makkelijk zijn draai.
Meer informatie over deze woning? Bekijk de unieke website van deze woning: DEMULDER42.NL
Deze informatie en plattegronden zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief en bedoeld voor promotionele doeleinden. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend noch aanvaarden wij aansprakelijkheid voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 480,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,902
- Year of construction
- 1985
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 123 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 141 m²
- Volume in cubic meters
- 434 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation, passive ventilation system, rolldown shutters, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- REMEHA Calenta Ace 40c CW5 (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- SINT-MICHIELSGESTEL G 845
- Cadastral map
- Area
- 141 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 66 m² (12.00 metre deep and 5.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
22-5-2026
On Funda
Neighborhood

Venkant, Beekkant en Beekvliet
Sint-Michielsgestel- Residents
- 2,720
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 4,155
Discover the neighborhood