van Loonstraat 385271 HG Sint-MichielsgestelTheereheide
€ 1,295,000 k.k.
- 247 m²living area
- 891 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherVrijstaande woning | 247 m² | Garage | Zwembad | Grote tuin
Description
van Loonstraat 38 Sint-Michielsgestel
In de populaire woonwijk ‘De Hazenakkers’ staat deze luxe villa op een royaal perceel van 891m². Genieten van rust en groen is hier vanzelfsprekend, terwijl je binnen 10 minuten in het centrum van Vught of ’s-Hertogenbosch bent. Het nieuwe centrum van Sint-Michielsgestel bereik je zelfs binnen enkele minuten te voet of op de fiets.
Deze locatie is met recht top: een kindvriendelijke woonwijk waar kinderen veilig buiten spelen in de vele speeltuintjes, terwijl buurtbewoners met hun hond wandelen in het aangrenzende natuurgebied langs de meanderende Dommel. Het idyllische gehucht Halder ligt bovendien om de hoek. Hier ervaar je het gevoel van ruimte, natuur en vrijheid, met alles wat je nodig hebt binnen handbereik. Een plekje in Sint-Michielsgestel dat je echt zal verrassen.
Grootste pluspunten?
+ Ruim woonoppervlakte van 247 m²
+ Flinke eigen oprit
+ Verwarmd, onderhoudsarm en computergestuurd buitenzwembad
+ 28 meter diepe achtertuin
+ Garage met elektrische deuren
+ Vrijstaande woning
+ Binnen enkele minuten op de A2
Entree
Je parkeert je auto met gemak op de royale eigen oprit met ruimte voor vier tot vijf auto’s. Via het betegelde pad door de voortuin bereik je de voordeur, waar de openslaande deuren je uitnodigen om binnen te komen.
Zodra je de drempel overstapt, ervaar je het meteen: ruimte, licht en een warm welkom. De stijlvolle entree met eikenhouten visgraatvloer en de prachtige vide naar de eerste verdieping zorgen voor een indrukwekkend gevoel van hoogte en openheid.
Vanuit de hal heb je toegang tot het half betegelde toilet met fonteintje, de meterkast en praktische opbergruimte onder de trap. En een handige ruimte met kast, ideaal als garderobe maar deze ruimte leent zich ook als perfecte thuiswerkplek met volop rust om hard te werken.
Koken
Waar je normaal vanuit de entree de woonkamer binnenstapt, word je hier verwelkomd in de prachtige woonkeuken: een plek waar koken, samenkomen en genieten centraal staan. Deze moderne keuken is een echte leefruimte waar je met plezier tijd doorbrengt.
De keuken is stijlvol af te sluiten van de woonkamer met fraaie en-suite-deuren, waardoor je eenvoudig kiest tussen een open of meer intieme sfeer. Het royale kookeiland vormt het hart van de ruimte, met een geïntegreerde tafel die naadloos in het verlengde ligt, zodat je tijdens het koken altijd in contact blijft met familie en vrienden.
Voor de echte kookliefhebber is dit een droom: volop werkruimte, hoogwaardige apparatuur en verrassend veel opbergruimte. Een woonkeuken waar smaken, gesprekken en mooie momenten samenkomen.
Tafelen
Via de fraaie en-suite deuren stap je de sfeervolle eetkamer binnen, een plek waar samenkomen vanzelf gaat. Hier staat een royale familietafel centraal, perfect voor lange diners, goede gesprekken en het delen van de dag.
De gashaard vormt het warme middelpunt van de ruimte en zorgt voor een prachtig doorkijkje en een heerlijke sfeer. Vanuit de eetkamer valt heerlijk daglicht binnen en via twee dubbele openslaande deuren stap je zo de tuin in, waardoor binnen en buiten prachtig met elkaar verbonden zijn. In combinatie met de vloerverwarming over de gehele begane grond is dit een plek waar comfort en gezelligheid samenkomen.
De stijlvolle visgraatvloer uit de entree keert hier weer terug en geeft de eetkamer een elegante en warme uitstraling. Een ruimte waar je moeiteloos uren wilt blijven zitten.
Op deze manier zijn, zonder dat ze compleet afgezonderd zijn, drie heerlijke leefruimten op de begane grond gecreëerd.
Wonen
Ook in de woonkamer voelt alles comfortabel en ruim, terwijl de leefruimtes op een luxueuze manier met elkaar verbonden blijven. Grote raampartijen laten overvloedig daglicht binnenvallen, en de elegante visgraatvloer loopt vloeiend door, waardoor de ruimte stijl en eenheid uitstraalt.
Het zitgedeelte nodigt uit om samen te ontspannen: van een gezellige filmavond tot het delen van het nieuws met degene die bij de warme gashaard zit. Hier kan alles. Een woonkamer die zowel rust als leven ademt, perfect om samen herinneringen te creëren.
Slapen en baden
De vide brengt je naar een royale overloop, afgewerkt met dezelfde elegante eikenhouten visgraatvloer die je al op de begane grond ziet. De indeling van deze verdieping is doordacht en functioneel, met maar liefst 4 slaapkamers en 2 badkamers.
De royale hoofdslaapkamer beschikt over een luxe en-suite badkamer met vloerverwarming, een vrijstaand design bad, regendouche en de niet te vergeten walk-in closet. Pure ontspanning en comfort in één. Voor de overige drie slaapkamers is een tweede badkamer gesitueerd op de overloop, voorzien van vloerverwarming en een separaat toilet. Ook hier loopt de visgraatvloer prachtig door, waardoor de kamers stijlvol en harmonieus aanvoelen.
Tweede verdieping
Via de vaste trap met kastruimte eronder bereik je de royale bergzolder. Dankzij de Velux-dakramen valt er volop daglicht naar binnen en is er goede ventilatie, waardoor dit een lichte en aangename ruimte is.
De zolder biedt volop mogelijkheden: hier kun je eenvoudig een vijfde slaapkamer creëren, een hobby- of werkruimte inrichten, of je creatieve ideeën helemaal tot leven brengen. Daarnaast zijn de stookruimte en de aansluitingen voor wassen en drogen aanwezig, waardoor deze ruimte zowel praktisch als comfortabel is.
Buitenleven
De tuin, perfect op de zon gelegen, voelt aan als een klein eigen parkje door het groene karakter en de omliggende bomen. Een oase van rust en groen waar je volop van het buitenleven kunt genieten. Direct aan het huis biedt een grote overkapping de mogelijkheid om zelfs in de wintermaanden droog en comfortabel buiten te zitten. Voor de warme dagen is er bovendien een verwarmd, onderhoudsarm en computergestuurd buitenzwembad, ideaal voor ontspanning en plezier met familie en vrienden.
De vrijstaande garage biedt meer dan alleen ruimte voor je auto. Dankzij voorzieningen zoals een meterkast, een badkamer met douche, toilet en wastafel, en een vlizotrap naar de bergzolder, is dit ook een perfecte basis voor een beroep aan huis of een multifunctionele werkruimte.
Hier wordt luxe binnen en buiten moeiteloos gecombineerd, zodat je zowel in huis als in de tuin optimaal kunt genieten van comfort en sfeer. Wanneer mogen we jullie verwelkomen om dit sprookje zelf te komen beleven?
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,295,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,243
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1999
- Specific
- With carpets and curtains
- Type of roof
- Pyramid hip roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 247 m²
- Exterior space attached to the building
- 79 m²
- External storage space
- 49 m²
- Plot size
- 891 m²
- Volume in cubic meters
- 887 m³
Layout
- Number of rooms
- 8 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 3 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, sink, 2 walk-in showers, bath, and 2 washstands
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Alarm installation, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, TV via cable, solar panels, and swimming pool
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler, gas heater and complete floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Calenta Ace (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- SINT MICHIELSGESTEL E 4656
- Cadastral map
- Area
- 829 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- SINT MICHIELSGESTEL E 4251
- Cadastral map
- Area
- 62 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location, in wooded surroundings and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 532 m² (28.00 metre deep and 19.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Garage
- Type of garage
- Garage with carport and detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity, heating and running water
- Insulation
- Completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
9,385x
Viewed
201x
Saved
24-3-2026
On Funda
Neighborhood

Theereheide
Sint-Michielsgestel- Residents
- 4,015
- Family with children
- 37%
- Avg. asking price / m²
- € 4,000
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



