Wijckelerweg 168-A8556 XB SlotenSloten
€ 235,000 k.k.
- 90 m²living area
- 111 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Description
LET OP:
* Tot en met 20 april 2026 wordt deze woning gereserveerd voor huurders van sociale huurwoningen in De Fryske Marren en Sud West Fryslân. Huurt u momenteel een sociale huurwoning in bovenstaande gemeente(s) en heeft u interesse in het kopen van deze woning? Neem dan contact met ons (Kingma & Walinga makelaars en taxateurs Lemmer) op voor het inplannen van een afspraak en de verkoopvoorwaarden.
* Wanneer u geen huurder bent van een van bovengenoemde gemeenten, maar toch interesse heeft in het kopen van deze woning, dan kunt u zich bij ons via e-mail inschrijven. Als de woning nog beschikbaar is na 20 april, dan zullen wij contact met u opnemen en/of een bezichtiging inplannen.
* Bij meerdere koop-gegadigden volgt een inschrijving met een minimum van € 235.000,-- k.k.
* Verkoop geschiedt onder voorbehoud gunning verkoper.
* Bijzondere bepalingen Stichting Dynhus zijn van toepassing, voor eigen gebruik aan te wenden; wat inhoud dat o.a. verhuur niet is toegestaan en dat doorverkoop binnen 12 maanden eveneens niet is toegestaan!
* Akte dient te worden gepasseerd via een "huisnotaris" van Stichting Dynhus.
Wonen in het sfeervolle en waterrijke Sloten betekent genieten van rust, historie en een hechte dorpsgemeenschap. Dit charmante Elfstedenstadje staat bekend om zijn karakteristieke straatbeeld, gezellige sfeer en ligging nabij de Friese meren.
Aan de Wijckelerweg 168A staat deze tussenwoning met stenen berging en een bescheiden tuintje pal zuid georiënteerd.
Het geheel, gebouwd omstreeks 1981 en gelegen op circa 111 m2 eigen grond, biedt volop mogelijkheden voor de handige koper.
De woning dient gemoderniseerd te worden en kan geheel naar eigen wens en inzicht worden opgeknapt. Een ideale kluswoning voor wie zijn eigen droomhuis wil creëren op een leuke locatie.
Indeling
Begane grond
Via de entree komt u in de hal met trapopgang. De tuingerichte woonkamer biedt een fijne basis, maar vraagt om modernisering. Daarnaast is er een praktische provisie-/bergkast aanwezig. De eenvoudige keuken is straatgericht gesitueerd. Via het portaal bereikt u de achterentree en de toiletruimte. De begane grond is voorzien van een betonnen vloer en is verder voorzien van grotendeels dubbel glas en houten kozijnen.
Eerste verdieping
De overloop geeft toegang tot drie slaapkamers. De eenvoudige badkamer is voorzien van een douchehoek, vaste wastafel, tweede toilet en een aansluiting voor de wasmachine. Tevens bevindt zich op deze verdieping een cv-/bergkast met daarin de c.v.-installatie (AWB Thermo Elegance combiketel).
Kortom, een woning met potentie op een aantrekkelijke locatie in Sloten, die met de nodige aandacht en investering kan worden omgetoverd tot een eigentijdse en comfortabele woonplek.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 235,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,611
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1981
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 90 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 111 m²
- Volume in cubic meters
- 255 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Passive ventilation system and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- AWB Thermo Elegance (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- SLOTEN B 824
- Cadastral map
- Area
- 111 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 41 m² (7.50 metre deep and 5.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Popularity
1,162x
Viewed
15x
Saved
23-3-2026
On Funda
Neighborhood

Sloten
Sloten- Residents
- 685
- Family with children
- 28%
- Avg. asking price / m²
- € 3,217
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




