Sales history
- Listed since
- March 10, 2025
- Date of sale
- April 30, 2025
- Term
- 7 weeks
Description
U HEEFT EEN OBJECTCODE NODIG ALS U ONS BELT. DE CODE IS: 8 0 1 7 2
Open huis dinsdag 11 maart tussen 09:00 en 10:00 uur en donderdag 13 maart tussen 16:00 en 17:00 uur
Dit ruime en lichte appartement aan Haverweerd 49 in Soest is perfect gelegen voor wie wil genieten van zowel stadsvoorzieningen als de natuur.
Locatie: Op loopafstand bevinden zich winkelcentrum Overhees en winkelcentrum De Smitshof, waar je terecht kunt voor al je dagelijkse boodschappen. In de directe omgeving vind je bovendien het prachtige Soester Eng, het NS-station Soest-Zuid en diverse sportfaciliteiten. Voor natuurliefhebbers zijn de nabijgelegen bossen en het schitterende natuurgebied De Soester Duinen ideaal. De uitvalswegen richting de A1, A27 en A28 maken het appartement uitstekend bereikbaar.
Indeling
Bij binnenkomst tref je een gezamenlijke, afgesloten entree met een bellentableau en brievenbussen. Het appartement is te bereiken via de lift of het trappenhuis. Daarnaast beschikt het over een eigen berging op de begane grond.
Ga je mee naar binnen?
De ruime en lichte woonkamer met open keuken heeft grote ramen die zorgen voor een prettige lichtinval. Vanuit de woonkamer stap je zo het balkon op, waar je heerlijk kunt genieten van de buitenlucht. Verder beschikt het appartement over een ruime slaapkamer en een praktische badkamer, voorzien van een toilet, wastafel en douche.
Bijzonderheden:
- Servicekosten € 148,35,- per maand
- Voorschot stookkosten € 35,- per maand
- Vaste projectnotaris;
- Verkoper verkoopt de woning voor eigen gebruik (of gebruik door eerstegraads familielid), welke persoon daar zijn/haar hoofdverblijf gaat hebben;
- Verkoper verkoopt niet aan een belegger of koper met meer onroerend goed op zijn naam;
- Het betreft een voormalige huurwoning van de Alliantie;
- 'Niet zelf bewoond-', 'Asbest-' en 'Ouderdomsclausule' van toepassing;
- Verkoper behoudt zich het recht van gunning voor tot tekenen van de koopakte;
****VOORRANGSREGELING DE ALLIANTIE ****
Als sociale huurder (bij de Alliantie of een andere corporatie) krijg je vaak voorrang op de koopwoningen en/of middensegment huurwoningen die wij aanbieden. Dit doen wij, omdat wij streven naar een passende woning voor zoveel mogelijk mensen. De woning die wordt achtergelaten kan dan weer aangeboden worden aan mensen die op de wachtlijst staan voor een betaalbare huurwoning. Zo krijgen meer mensen de kans om te wonen in een huis die past bij hun situatie.
Zijn er meerdere huurders die hebben geboden? Dan krijgt de huurder met het hoogste bod (in een bepaalde voorrangscategorie) voorrang. De voorrang is tot de uiterste inschrijfdatum bij inschrijving geldig. Wil je aanspraak maken op de voorrang? Meld je dan aan voor de e-mail updates op benopzoek.nl, geef je huidige woonsituatie op bij de bezichtigingsaanvraag en meld het bij het uitbrengen van je bod bij de makelaar. De voorrangsregeling vervalt bij een bod onder de vraagprijs. Let op; voorrang betekent dat we met u als eerste in gesprek zullen gaan. We verkopen de woning niet onder de getaxeerde marktwaarde, en deze kan hoger zijn dan de vraagprijs.
Benieuwd naar de complete voorrangsregeling? Kijk op de-alliantie.nl/ik-zoek/voorrang-huurders - en zie direct wat de voorrangsregeling voor jou betekent.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 250,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,102
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 148.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1970
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 49 m²
- Volume in cubic meters
- 142 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of stories
- 1 story
Energy
- Energy label
- D
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 148.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,845x
Viewed
20x
Saved
10-3-2025
On Funda
Neighborhood

Klaarwater
Soest- Residents
- 3,215
- Family with children
- 29%
- Avg. asking price / m²
- € 4,067
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




