Under offer
Vosseveldlaan 213768 GK SoestSoest Zuid
€ 1,150,000 k.k.
- 169 m²living area
- 408 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Description
Aan een rustige en geliefde laan staat deze prachtige helft van een dubbel woonhuis. Een woning die je meteen raakt door sfeer, licht en afwerking. De royale voortuin, de erker en de warme uitstraling geven al bij aankomst het gevoel dat dit een bijzonder huis is.
Parkeren doe je op eigen terrein met ruimte voor meerdere auto’s, verder is er een carport, met daarachter de garage. Via de poort loop je zo naar de achtertuin met een prachtige overkapping. Een fijne, beschutte plek waar binnen en buiten moeiteloos in elkaar overlopen. Dankzij de houtkachel en de volledig te openen glazen schuifpanelen is dit een ruimte waar je het hele jaar door wilt zijn.
De ligging is prachtig met het winkelcentrum Soest-Zuid, NS-station en de uitvalswegen op de hoek. Je bent op slechts enkele minuten zo in de prachtige natuur van Soest.
Indeling
De entree verwelkomt je met een granieten vloer en een vernieuwd toilet, uitgevoerd in een stijl die perfect bij het huis past, trapkast en waskamer. Vanuit hier loop je door naar de woon-/eetkamer, de kleine ruitjes, het dubbelglas en de airconditioning zorgen voor een aangename woonbeleving in elk seizoen.
De woonkeuken is stoer en robuust, met een kookeiland en een RVS werkblad. Je beschikt over alle gewenste inbouwapparatuur, waaronder een koelkast, oven, magnetron, vaatwasser en Quooker. De woonkamer ligt aan de achterzijde en is voorzien van een gashaard en dubbele deuren naar de tuin.
Eerste verdieping
De trapopgang is een eyecatcher op zich, mede dankzij het prachtige raam dat zorgt voor veel licht. De badkamer is vernieuwd en luxe uitgevoerd met een inloopdouche, een wastafelmeubel met twee wastafels, een verwarmde spiegel met verlichting en een ingebouwde radio. Het toilet is separaat.
Op deze verdieping vind je meerdere slaapkamers. De achterslaapkamer is nu ingericht als walk-in closet en heeft openslaande deuren naar het balkon. De slaapkamer aan de voorzijde beschikt over een vaste kast en charmante ramen met kleine ruitjes. Het extra kamertje wordt momenteel gebruikt als sportruimte en heeft eveneens een vaste kast. Overal in huis zie je paneeldeuren die bijdragen aan de authentieke uitstraling.
Tweede verdieping
Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping. Hier vallen direct de zichtbare spanten en het licht van de dakramen op. Deze verdieping biedt een volwaardige vierde slaapkamer met een eigen badkamer, voorzien van een douche, wastafelmeubel en bergkast. Een ideale ruimte voor gasten, een tiener of werken aan huis.
KENMERKEN
- bouwjaar: 1935
- perceeloppervlak 408 m2
- woonoppervlak:169 m2
- 20 zonnepanelen
- Airconditioning en hybride warmtepomp aanwezig
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,150,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,805
- Status
- Under offer
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1935
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 169 m²
- Exterior space attached to the building
- 20 m²
- External storage space
- 29 m²
- Plot size
- 408 m²
- Volume in cubic meters
- 625 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- 2 showers, double sink, walk-in shower, bath, 2 washstands, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, skylight, optical fibre, passive ventilation system, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and floor insulation
- Heating
- CH boiler, gas heater, partial floor heating and heat pump
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta 35c (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- SOEST C 2852
- Cadastral map
- Area
- 408 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location, in wooded surroundings and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and sun terrace
- Back garden
- 182 m² (17.26 metre deep and 10.56 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage, carport and garage with carport
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
9,348x
Viewed
241x
Saved
8-1-2026
On Funda
Neighborhood

Soest Zuid
Soest- Residents
- 5,390
- Family with children
- 40%
- Avg. asking price / m²
- € 5,748
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



