Sold
- 173 m²living area
- 479 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- October 18, 2024
- Date of sale
- November 21, 2024
- Term
- 4 weeks
Description
Aan één van de mooiste lanen van Soestdijk ligt deze moderne vrijstaande villa met een 50 m2 grote multifunctionele aanbouw (2005) op de begane grond. De woning is rond die tijd ook compleet verbouwd met een hoekerker aan de voorzijde en uitbouw aan de eetkamer, waardoor de living heerlijk modern, zonnig en licht is. Op de verdiepingen bevinden zich nog 3 ruime slaapkamers en een badkamer.
De aanbouw is bij de huidige eigenaar ingericht als werkruimte / studio met hal en pantry, maar is ook om te bouwen tot een royale slaapkamer met badkamer of als garage i.c.m werkkamer bijvoorbeeld. Dankzij de fraai aangelegde tuin aan drie zijden, geniet u rondom van het zicht daarop en het buitenleven met een zonnige tuin voorzien van terrassen, tuinafdak, borders en bomen. De perceelsgrootte bedraagt 479 m2, er is een oprit voor meerdere auto's aanwezig.
Soestdijk is een prachtige villawijk direct nabij het paleis, winkels, horeca, station, uitvalswegen en de bossen in de directe omgeving.
Indeling:
Entree / hal met eiken vloer, paneeldeuren, luxe hangend toilet en kelderkast met waterontharder. Aan de voorzijde bevindt zich een ruime zitkamer met royale hoekerker met convectorputten, open haard (bekleed met staalplaat) en een vaste kast. Aan de tuinzijde is de living ook uitgebouwd en voorzien van 2 dakkoepels, kastruimte, convectorput en openslaande deuren naar het zonneterras. Halverwege bevindt zich de half open hoekkeuken met 6-pits Smegfornuis, Quooker, vaatwasser, bordenwarmer en koel-/vrieskast. De living is geheel voorzien van eiken vloerdelen.
De aanbouw bestaat uit een hal voorzien van openslaande glasdeuren en garderobe-kasten, een tussenliggende pantry met solar-tube, buffetkasten, was- en droogaansluiting en kastruimte met Nefit CV-HR combiketel (2024) t.b.v. de aanbouw. Deze pantry is ook eenvoudig om te bouwen tot een 2e badkamer. Aan de tuinzijde bevindt zich tot slot een heerlijk royale slaap-/werkkamer van 25 m2 voorzien van airco (2016) meerdere vaste kasten en een brede hoek-glaspui met openslaande tuindeuren.
1e verdieping:
Overloop met zijgevelraam, ruime hoofdslaapkamer, diepe schuifkasten en balkon, 2e slaapkamer met meerdere gevelramen en toegang tot een garderobekamer met gevelraam. De gehele etage is voorzien van eiken vloerdelen. De luxe badkamer voorzien van een schuifdeur, ligbad, inloop-stortdouche, hangend toilet, wastafelmeubel en vloerverwarming.
2e verdieping:
Bereikbaar per vaste trap; hier bevindt zich een fraai afgetimmerde en geïsoleerde zolderkamer met veluxramen en veel bergkasten, welke gebruikt kan worden als extra slaapkamer, kantoor- of hobbyruimte. Hier bevindt zich de 2e CV-combiketel (Atag, 2022).
Bijzonderheden:
- Ligging aan rustige laan met fraai uitzicht op rietgedekte villa's
- Gelegen op loopafstand van het centrum
- Diverse domotica met camera's aanwezig
- Energielabel C, voorzien van dak- gevel-, (deels) vloerisolatie en dubbel glas
- Intern schilderwerk uitgevoerd in oktober 2023
- Extern houtwerk geschilderd in 2024
- De rabatdelen aan de voorzijde zijn vervangen door Keralit
- Augustus 2024 zijn de dakpannen nog gereinigd en geïmpregneerd, de goten zijn in het verleden al vervangen
- De fraaie tuin is onder architectuur aangelegd; warme buitendouche aanwezig
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 995,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,751
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Mansion, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1960
- Type of roof
- Hip roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 173 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- Plot size
- 479 m²
- Volume in cubic meters
- 615 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, passive ventilation system, and flue
Energy
- Energy label
- C
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit HR combi (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- SOEST K 929
- Cadastral map
- Area
- 479 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 204 m² (17.00 metre deep and 12.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the east
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Possibility for garage and parking place
- Insulation
- Completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
11,271x
Viewed
164x
Saved
18-10-2024
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




