Sold
- 171 m²living area
- 489 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- January 24, 2025
- Date of sale
- February 16, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Deze ruime en moderne woning biedt het perfecte thuis voor gezinnen. Op de begane grond vind je een ruime lichte living met vloerverwarming en een open keuken met Siemens inbouwapparatuur. De openslaande deuren leiden naar een prachtige achtertuin met een verwarmd zwembad en een poolhouse, ideaal voor ontspanning. De eerste verdieping beschikt over drie slaapkamers en een stijlvolle badkamer met inloopdouche en ligbad. De bergzolder biedt extra opbergruimte. De woning is goed geïsoleerd en voorzien van duurzame elementen zoals hardhouten buitenkozijnen met HR++ beglazing en 16 zonnepanelen.
BEGANE GROND
Via entree toegang tot diverse ruimtes, waaronder de meterkast (9 groepen + 2 aardlekschakelaars), garderobenis, trapopgang naar de verdieping en via een schuifdeur naar de living. De living is ruim opgezet en heeft een open karakter. Dankzij de vele raampartijen geniet deze ruimte van volop natuurlijk licht wat een ruimtelijk effect creëert. De muren en het plafond zijn afgewerkt met strak stucwerk en er ligt een prachtige houten plankenvloer met vloerverwarming.
Aan de voorzijde van de woonkamer bevindt zich een erker en een op maat gemaakte kastenwand. Er is voldoende ruimte voor het plaatsen van een eettafel met stoelen. Daarnaast is er een sfeervolle houtkachel (ter overname) die extra warmte, sfeer en gezelligheid biedt op koude dagen. Dit is een ideale plek om bijvoorbeeld een boek te lezen of een spelletje te spelen met het gezin. Via een schuifdeur is er toegang tot de eetkeuken.
Aan de achterzijde bevinden zich openslaande tuindeuren welke toegang geven tot de achtertuin.
De keukeninrichting is in een hoekopstelling geplaatst en voorzien van diverse onderkasten, lades en inbouwapparatuur van Siemens, waaronder een 5-pits inductiekookplaat, afzuiginstallatie, koelkast, vaatwasser en combi-oven. Het raam is aan de zijkant gelegen biedt zicht op de achtertuin en de muren en het plafond zijn voorzien van strak stucwerk en inbouwspots. In de keuken, bijkeuken en toiletruimte ligt een tegelvloer in donkere kleurstelling met vloerverwarming en via een loopdeur is er toegang tot de bijkeuken en tot de kelder. De geheel betegelde kelder heeft een oppervlakte van circa 5 m².
In de praktische bijkeuken bevindt zich een schuifwand waar zich de aansluitingen voor de wasapparatuur bevinden. In de bijkeuken bevindt zich ook de toiletruimte. De geheel betegelde toiletruimte is voorzien van een hangend closet, fonteintje en een zijgevelraam wat zorgt voor mogelijkheid tot ventileren.
EERSTE VERDIEPING
Een moderne trapopgang leidt naar de overloop met een eikenhouten vloer (multiplank), stucwerk wanden en een stucwerk plafond met inbouwspots. Vanuit de overloop is er toegang tot de drie slaapkamers, de badkamer en een bergruimte.
De ouder slaapkamer is gelegen aan de achterzijde van de woning en beschikt over een airconditioning, dakraam en heeft een prachtig hoog plafond met zicht tot in de nok van het dak. Alle slaapkamers hebben een zelfde afwerking, namelijk een eiken plankenvloer (multiplank), stucwerk wanden en een stucwerk plafond. Vanuit deze slaapkamer is er toegang tot de walk in closet. Tevens bevindt zich hier een luik met vlizotrap naar de bergzolder.
De tweede slaapkamer is eveneens gelegen aan de achterzijde van de woning en voorzien van twee raampartijen waardoor er volop natuurlijk licht is en mogelijkheid tot ventileren.
De derde slaapkamer is gelegen aan de voorzijde en heeft dezelfde afwerking als de tweede slaapkamer. Hier bevindt zich nog een deur welke toegang geeft tot een ingebouwde kast.
De badkamer is geheel betegeld in een moderne kleurstelling en voorzien van een stucwerk plafond met inbouwspots. Verder beschikt deze ruimte over een inloopdouche met regen- en handdouche, een ligbad, wastafel meubel met lades en zone verwarming. Voor ventilatie is er zowel een raam als een mechanisch ventilatiesysteem aanwezig.
BERGZOLDER
Op de bergzolder bevindt zich de opstelling voor de Cv-installatie (Nefit) en de mechaniek ten behoeve van de badkamer.
TUIN
De voortuin is voorzien van een hekwerk en borders met diverse beplanting. De oprit biedt voldoende ruimte voor het parkeren van meerdere auto's.
De achtertuin is gelegen op het noorden en beschikt over een ruim terras met overkapping, een gazon, diverse borders met volwassen beplanting, en een houten schutting en haag als erfafscheiding. In de tuin bevindt zich een heerlijk verwarmd buitenzwembad (3 x 6 x 1,5). Aan de zijkant van de woning bevindt zich een overkapping uitgevoerd in luxe Douglas hout met inbouwspots, en verder is er een oprit met poort. De tuin is meer dan alleen een buitenruimte; het zwembad in combinatie met het poolhouse biedt ultieme rust in eigen tuin.
POOLHOUSE
Achter op het perceel is een gemetselde poolhouse gesitueerd met een overkapping die kan worden afgesloten met glazen schuifdeuren. In het poolhouse bevinden zich een eet-/woonkamer, keuken, badkamer en ruime berging/werkplaats. Door het openen van de schuifdeuren kan de eet-/woonkamer bij de tuin worden betrokken, tevens bevindt zich hier een sfeervolle houkachel. Via openslaande deuren is er toegang tot de berging/werkplaats, met een oppervlakte van circa 29 m². Vanuit de eet-/woonkamer is er toegang tot de keuken, die in een wandopstelling is geplaatst en voorzien is van diverse boven- en onderkasten, lades en inbouwapparatuur. De keuken heeft een gietvloer met vloerverwarming en een praktische uitstortgootsteen. De volgende inbouwapparatuur is aanwezig: vaatwasser (2017), hete luchtoven, magnetron en 4-pits inductiekookplaat.
Vanuit de keuken is er toegang tot de badkamer, die geheel betegeld is in een moderne kleurstelling. Deze ruimte beschikt over een hangend closet, inloopdouche en mechanische ventilatie. Verder is er nog een berging aanwezig waar zich de cv-installatie voor het poolhouse bevindt, de omvormer voor zonnepanelen en de technische ruimte voor het zwembad.
BIJZONDERHEDEN
- Woonoppervlakte circa 171 m²
- Inhoud circa 715 m²
- Hoogwaardig geïsoleerd
- Riant perceel van 489 m²
- Fraaie paneel binnendeuren in de woning aanwezig
- Prachtig vrij gelegen
- Heerlijke achtertuin met verwarmd zwembad, luxe poolhouse en achterom
- Woning voorzien van hardhouten buitenkozijnen met HR++ beglazing
- Dak voorzien van 16 zonnepanelen
- Woning is volledig luxe en hoogwaardig verbouwd en uitgebouwd tussen 2010 tot 2011
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 695,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,064
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1959
- Type of roof
- Gable roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 171 m²
- Other space inside the building
- 27 m²
- Exterior space attached to the building
- 74 m²
- Plot size
- 489 m²
- Volume in cubic meters
- 715 m³
Layout
- Number of rooms
- 9 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, 2 toilets, washstand, and shower
- Number of stories
- 3 stories and an attic
- Facilities
- Mechanical ventilation, passive ventilation system, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- CH boiler
- Vaillant HR Solide plus VHR NL 30-34 (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- SON EN BREUGEL E 38
- Cadastral map
- Area
- 489 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- On the edge of a forest, alongside a quiet road and in centre
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 179 m² (15.45 metre deep and 11.56 metre wide)
- Garden location
- Located at the north with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity, heating and running water
Garage
- Type of garage
- Carport
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property, parking on private property and public parking
Popularity
6,133x
Viewed
48x
Saved
24-1-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




