Spangahoekweg 458482 KL SpangaSlijkenburg-Spanga
€ 700,000 k.k.
- 111 m²living area
- 11,225 m²plot size
- 3bedrooms
- Denergy label
Description
Deze woonboerderij aan de Spangahoekweg biedt een zeldzame kans om te wonen op het platteland in het schilderachtige Spanga. De boerderij is gebouwd in 1938, door de jaren heen gemoderniseerd en omgeven door een weelderig landschap van groene weiden en rustgevende natuur. Door de grootte van het perceel en de aanwezigheid van meerdere schuren is het zeer geschikt voor het houden van (klein)vee en/of paarden.
Door de huidige eigenaar is overlegd met de gemeente om de bestemming te wijzigen naar wonen. Dit doet meer recht aan het gebruik en daarnaast is het geheel beter en met name op voordeliger voorwaarden te financieren. Gemeente heeft aangegeven dat er mogelijkheden zijn en wil, onder voorwaarden, meewerken aan een bestemmingswijziging naar wonen in combinatie met een rood voor rood regeling. Hierdoor zou het bouwen van een tweede woning mogelijk worden. De huidige eigenaar zal middels een principeverzoek dit proces opstarten. Indien gewenst kan het vervolg proces door de nieuwe eigenaar worden voortgezet.
Indeling woning:
Begane grond: zij-entree met hal en meterkast; keuken in u-opstelling, voorzien van inductie kookplaat, afzuigkap, inbouw koelkast en vaatwasser, via de keuken is de kelder bereikbaar; woonkamer in L-vorm met vaste kasten en gezellige haard, zowel de keuken als de woonkamer is voorzien van vloerverwarming; via de tussenhal is de badkamer bereikbaar, deze is voorzien van een bad, douche in bad en wastafel, separaat toilet; bijkeuken met hier de opstelplaats cv en boilervat.
Eerste verdieping: overloop en 3 slaapkamers, waarvan 2 met dakkapel.
De aangebouwde schuur bestaat deels uit één grote ruimte van ca. 12.5 m x 18 m en 2 inpandige schuren van respectievelijk 7,34 m x 5,76 m en 7,34 m x 9,39 m.
Kenmerken / bijzonderheden:
- Royaal perceel van ruim 1 ha.;
- Meerdere bijgebouwen;
- 36 PV panelen.
Bijgebouwen:
- Schapenhok / wagenschuur, afmetingen: ca. 12 m x 37 m;
- Ligboxenstal, afmetingen: ca. 24 m x 32 m;
- Silo achter ligboxenstal, ca. 8 m x 9,50 m;
- Silo achter aangebouwde schuur, ca. 7,25 m x 13 m.
Spanga is gelegen in Zuid-Friesland, te midden van het natuurgebied Rottige Meenthe en het schitterende nationale park De Weerribben. Het operadorp Spanga voegt een cultureel tintje toe aan het gebied. Laat je betoveren door de prachtige openluchtvoorstellingen (Opera Spanga) in dit schilderachtige landschap. Je kunt in Spanga genieten van de rust en de ruimte en dat op slechts 60 autominuten van de Randstad!
Geïnteresseerd in deze unieke kans? Neem dan snel contact met ons op en maak een afspraak voor een bezichtiging van deze bijzondere woonboerderij in Spanga!
Geïnteresseerd in deze unieke kans? Neem dan snel contact met ons op en maak een afspraak voor een bezichtiging van deze bijzondere woonboerderij in Spanga!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 700,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,306
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Converted farmhouse, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1938
- Type of roof
- Hipped roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 111 m²
- Other space inside the building
- 300 m²
- External storage space
- 1,380 m²
- Plot size
- 11,225 m²
- Volume in cubic meters
- 520 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Passive ventilation system, flue, and solar panels
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- Electrical boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired from 2012, in ownership)
Cadastral data
- OUDETRIJNE L 330
- Cadastral map
- Area
- 6,245 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- OUDETRIJNE L 321
- Cadastral map
- Area
- 4,980 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, rural, open location and unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
21,691x
Viewed
215x
Saved
6-2-2025
On Funda
Neighborhood

Slijkenburg-Spanga
Spanga- Residents
- 235
- Family with children
- 37%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





