Sold under reservation
Beverveen 2333205 AB SpijkenisseBeverveen
€ 375,000 k.k.
- 127 m²living area
- 153 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Description
ROYAAL WONEN IN RUSTIGE WOONWIJK
Ben je op zoek naar een ruim huis waar je direct comfortabel kunt wonen, maar waar je ook nog je eigen stijl aan kunt toevoegen? Dan is Beverveen 233 precies wat je zoekt. Deze royale tussenwoning biedt maar liefst 127 m² woonoppervlakte, vier slaapkamers en een fijne tuin op het oosten. Gelegen in de geliefde woonwijk Waterland woon je hier rustig, met alle voorzieningen dichtbij.
Wat direct opvalt aan dit huis is de prettige maatvoering. De brede opzet zorgt voor een fijne balans tussen leefruimte beneden en slaapkamers boven. Ideaal voor starters die nét wat extra ruimte willen of jonge doorstromers die hun volgende stap maken.
LICHTE DOORZONWOONKAMER MET FIJNE INDELING
Binnenkomst via de voortuin brengt je in de hal met meterkast, toilet en trapopgang. Vanuit hier loop je de woonkamer in. En die voelt meteen goed. De doorzonopstelling zorgt voor veel lichtinval aan zowel de voor- als achterzijde. De grote raampartijen geven de ruimte een open en prettige sfeer.
Met circa 31 m² heb je hier volop mogelijkheden voor een royale zithoek aan de voorzijde en een ruime eethoek aan de tuinzijde. Dankzij de directe verbinding met de keuken blijft het geheel praktisch en overzichtelijk.
De keuken bevindt zich aan de achterzijde van het huis en biedt uitzicht op de tuin. De opstelling is functioneel en biedt een goede basis. Hier kun je prima uit de voeten, maar het is ook een mooie plek om in de toekomst je eigen droomkeuken te realiseren.
VIER SLAAPKAMERS EN MODERNE BADKAMER
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers en de badkamer. De grootste slaapkamer ligt aan de voorzijde en biedt meer dan voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en een grote kast. Aan de achterzijde liggen nog twee slaapkamers die perfect dienst kunnen doen als kinderkamer, werkkamer of inloopkast.
De badkamer is in 2021 vernieuwd en dat zie je meteen. Strak tegelwerk, een ruime inloopdouche, een dubbel wastafelmeubel en een modern toilet zorgen voor een verzorgde en eigentijdse uitstraling. Hier hoef je niets meer aan te doen.
De tweede verdieping is een volwaardige extra woonlaag. Op de overloop vind je de wasopstelling en bergruimte, en daarnaast is er een ruime vierde slaapkamer. Dankzij de rechte gevels is dit een prettige kamer met goede stahoogte. Ideaal als master bedroom, tienerkamer of werkruimte.
ZONNIGE TUIN OP HET OOSTEN
De achtertuin is circa 9,5 meter diep en ligt op het oosten. Dat betekent ’s ochtends en begin van de middag heerlijk genieten van de zon. Een fijne plek om de dag te starten met een kop koffie of om in het weekend buiten te ontbijten.
De tuin is verzorgd aangelegd en biedt voldoende ruimte voor een eettafel en loungehoek. Achterin bevindt zich een vrijstaande stenen berging, voorzien van elektra. Praktisch voor fietsen, gereedschap of extra opslag. Daarnaast is er een achterom aanwezig.
Ook de voortuin zorgt voor een prettige afstand tot de straat en draagt bij aan de rustige uitstraling van het geheel.
WONEN IN DE GELIEFDE WIJK WATERLAND
Waterland is al jaren een geliefde woonwijk in Spijkenisse en dat is niet zonder reden. De wijk staat bekend om de rustige straten, het vele groen en de kindvriendelijke opzet. Hier woon je in een prettige woonomgeving waar buren elkaar nog kennen en waar voldoende speelruimte is voor kinderen.
Op korte afstand vind je diverse basisscholen, sportverenigingen en winkelvoorzieningen. Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij nabijgelegen winkelcentra en ook het centrum van Spijkenisse is snel bereikbaar. Daarnaast zijn er goede openbaar vervoersverbindingen richting Rotterdam en de uitvalswegen zijn eenvoudig aan te rijden.
Kortom: een ideale plek voor starters en jonge gezinnen die comfortabel willen wonen in een rustige en complete woonomgeving.
BELANGRIJKSTE KENMERKEN
- Woonoppervlakte: 127 m²
- Perceeloppervlakte: 153 m²
- Bouwjaar: 1976
- Tuin op het Oosten
- 4 ruime slaapkamers
- Moderne badkamer 2021
- Ruime living van circa 33m2
- Energielabel: C
- Aanvaarding: In overleg (kan snel)
Oplevering: in overleg
Toelichtingsclausule NEN2580:
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
“Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.”
Koopovereenkomst pas rechtsgeldig na ondertekening:
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een 'ondertekende koopovereenkomst'.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 375,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,953
- Year of construction
- 1976
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 127 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- External storage space
- 9 m²
- Plot size
- 153 m²
- Volume in cubic meters
- 445 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HR (gas-fired combination boiler from 2009, in ownership)
Cadastral data
- SPIJKENISSE D 8429
- Cadastral map
- Area
- 153 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 57 m² (9.50 metre deep and 6.00 metre wide)
Popularity
3,996x
Viewed
54x
Saved
3-3-2026
On Funda
Neighborhood

Beverveen
Spijkenisse- Residents
- 765
- Family with children
- 44%
- Avg. asking price / m²
- € 3,287
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?