Sold under reservation
Eufraatstraat 153207 AA SpijkenisseSchenkel-Zuidoost
€ 410,000 k.k.
- 108 m²living area
- 155 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Description
In de geliefde en kindvriendelijke wijk Schenkel ligt deze moderne en verrassend ruime eengezinswoning op eigen grond. De woning biedt alles wat een gezin zich kan wensen: een eigen oprit met parkeergelegenheid voor 2 auto's, 4 ruime slaapkamers en een royale achtertuin die in 2025 fraai is aangelegd en is voorzien van een gezellige overkapping.
Ook op het gebied van comfort en afwerking is aan alles gedacht. Zo beschikt de woning over vloerverwarming op de begane grond, rolluiken op de gehele eerste verdieping en een moderne keuken voorzien van een Quooker en hoogwaardige AEG-inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat.
De ligging is uitstekend. Op loopafstand bevinden zich diverse dagelijkse voorzieningen, waaronder basisscholen, middelbare scholen, sportverenigingen, speelvoorzieningen, supermarkten en winkelcentra. Ook de bereikbaarheid is optimaal dankzij bushaltes in de directe omgeving, een metroverbinding richting Rotterdam binnen handbereik en een gunstige ligging ten opzichte van diverse uitvalswegen.
Hier woont u in een rustige woonomgeving, met alle voorzieningen die het dagelijks leven comfortabel maken op korte afstand. Een heerlijke plek om thuis te komen!
Indeling
Begane grond
Entree en hal. Vanuit de hal heeft u toegang tot de woonkamer, volledig betegelde toilet, meterkast en trapopgang naar de 1e verdieping.
De woonkamer en keuken kenmerken zich door hun ruime opzet en veel lichtinval. De moderne keuken is voorzien van een Quooker en diverse AEG-inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, vaatwasser, koelkast, vrieskast en combi-oven.
Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot de achtertuin van circa 64 m2, welke in 2025 is aangelegd en voorzien is van een gezellige overkapping, elektrische zonnescherm, berging en achterom.
1e verdieping
Ruime overloop met toegang tot 3 slaapkamers, badkamer en trapopgang naar de 2e verdieping. De badkamer beschikt over een douchecabine, ligbad, dubbele wastafel, tweede toilet en designradiator. Alle ramen op de 1e verdieping zijn voorzien van rolluiken.
Slaapkamer 1 aan de voorzijde: 4.23 x 2.80 m.
Slaapkamer 2 aan de achterzijde: 3.89 x 2.80 m.
Slaapkamer 3 aan de voorzijde: 3.33 x 2.29 m.
2e verdieping
Ruime overloop met toegang tot de overige slaapkamer en bergruimte.
Slaapkamer 4: 5.12 x 2.52 m.
Algemeen
– gelegen op eigen grond;
– energielabel C;
– eigen oprit, welke geschikt is voor 2 auto’s;
– rolluiken op de gehele 1e verdieping;
– CV Ketel Remeha Tzerra (2016);
– ruime tuin, met overkapping, elektrische zonnescherm en berging;
– gunstig gelegen.
Oplevering
in overleg
AnSa Makelaars vermeldt nadrukkelijk dat deze informatieverstrekking niet als aanbieding of offerte mag worden beschouwd. Deze dient slechts als uitnodiging tot het maken van een afspraak tot bezichtiging en het doen van een bod. Aan deze gegevens kunnen geen rechten worden ontleend. Bezichtiging: Alléén na een via ons kantoor gemaakte afspraak. Hoewel deze presentatie met uiterste zorg is samengesteld, kan zij onjuistheden bevatten. Aan deze onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend. AnSa Makelaars behartigt de belangen van de verkopende partij; neem uw eigen aankoopmakelaar mee.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 410,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,796
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1987
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 108 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 155 m²
- Volume in cubic meters
- 398 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of stories
- 3 stories
Energy
- Energy label
- C
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Tzerra ( combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- SPIJKENISSE C 1084
- Cadastral map
- Area
- 155 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 69 m² (13.20 metre deep and 5.19 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
1,401x
Viewed
33x
Saved
10-6-2026
On Funda
Neighborhood

Schenkel-Zuidoost
Spijkenisse- Residents
- 1,070
- Family with children
- 41%
- Avg. asking price / m²
- € 3,907
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



