
Sales history
- Listed since
- December 12, 2025
- Date of sale
- January 8, 2026
- Term
- 3 weeks
Description
Prachtig verbouwde eengezinswoning (2025) met royale dakopbouw en maar liefst vijf slaapkamers.
Ben je op zoek naar een instapklare woning die werkelijk aan alle woonwensen voldoet? Dan zal deze prachtig gerenoveerde eengezinswoning je zeker verrassen. In 2025 is de woning volledig onder handen genomen en in 2006 uitgebreid met een royale dakopbouw, waardoor er in totaal vijf ruime slaapkamers zijn ontstaan. De afwerking is modern, stijlvol en van hoog niveau: door de hele woning liggen onderhoudsvriendelijke PVC-vloeren, waarbij de begane grond is voorzien van comfortabele vloerverwarming. Strak gestucte wanden en plafonds, een moderne keuken, een luxe badkamer én zonnepanelen maken het geheel helemaal af.
Daarnaast geniet je hier van een heerlijke achtertuin met overkapping, ideaal om het hele jaar door buiten te kunnen zitten.
Begane grond: Bij binnenkomst valt direct de ruimte en het afwerkingsniveau op. De royale entree/hal beschikt over een meterkast (voorzien van nieuwe elektriciteitsmeter en gasmeter), toilet en toegang tot de lichte en sfeervolle woonkamer. De woonkamer is afgewerkt met een PVC-vloer mét vloerverwarming, strak gestucte wanden en plafond, en een groot raam en deur die zorgen voor veel daglicht en directe toegang tot de tuin.
De achtertuin is een heerlijke plek om te genieten, voorzien van een overkapping, achterom en een stenen berging.
Aan de voorzijde bevindt zich de moderne keuken (2025), uitgerust met alle denkbare luxe: een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, combi-oven, koelkast, closed-in boiler (10L), vriezer en vaatwasser.
Eerste verdieping: Op de eerste verdieping bevindt zich een verrassend ruime overloop die toegang biedt tot drie grote slaapkamers, allen afgewerkt met PVC-vloer en strak gestuukte wanden en plafonds.
Verder is er een aparte technische ruimte met de CV-opstelling (december 2019, voorzien van een nieuwe draadloze thermostaat met Wi-Fi) en aansluiting voor wasmachine en droger.
De schitterende badkamer is tot bovenaan betegeld en voorzien van een ruime inloopdouche, tweede toilet en dubbele wastafel met modern meubel. Een plek waar je elke dag weer met plezier zult douchen.
Tweede verdieping De tweede verdieping is bereikbaar via een vaste trap en biedt toegang tot nóg twee ruime slaapkamers, beide verzorgd afgewerkt met PVC-vloer en glad gestucte wanden.
De slaapkamer aan de voorzijde beschikt over toegang tot de geïsoleerde bergvliering, die is voorzien van een dakraam en ideaal is voor extra opslag.
Kenmerken:
- Energielabel A
- 6 Zonnepanelen (vermogen: 2.700W, de omvormer kan via Wi-Fi worden uitgelezen)
- Moderne keuken en badkamer beide 2025
- 5 Slaapkamers
- Dakopbouw (2006)
- 3 Woonlagen met een nieuwe PCV laminaatvloeren (alle vloeren zijn geëgaliseerd t.b.v. de nieuwe PVC-laminaatvloeren)
- Alle muren en plafonds zijn glad gestukt en afgewerkt met latex
- Oplevering in overleg
Kortom: een woning die helemaal klaar is voor de toekomst, met hoogwaardige afwerking, veel ruimte en alle comfort dat je je kunt wensen. Een bezichtiging is hier absoluut de moeite waard!
Advertisement
Features
- Listed since
- Area
- 129 m² residential surface area / 126 m² plot surface area
- Energy label
- A
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Last asking price
- € 399,900 kosten koper
- Building type
- Resale property
- Asking price per m²
- € 3,100
- Volume in cubic meters
- 433 m³
- Year of construction
- 1980
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Heating
- CH boiler
- Back garden
- 54 m² (9.08 metre deep and 5.91 metre wide)
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
12-12-2025
On Funda
Neighborhood

De Hoek-3
Spijkenisse- Residents
- 870
- Family with children
- 46%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.