Karperveen 4333205 HD SpijkenisseKarperveen
€ 449,000 k.k.
- 136 m²living area
- 147 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Description
Deze goed onderhouden woning biedt een doordachte indeling met veel lichtinval en praktische woonruimtes. Op de begane grond vindt u een comfortabele woonkamer met directe toegang tot de moderne serre, ideaal voor een loungehoek of extra eetruimte. De woning beschikt over meerdere ruime slaapkamers en werkruimtes, ruime overloop en voldoende bergruimte, waardoor comfort en functionaliteit hand in hand gaan. De tuin is sierlijk betegeld en biedt zowel plek voor beplanting als voor tuinmeubilair, inclusief een praktische houten berging aan de achterzijde.
Ligging
Karperveen 433 ligt in de geliefde woonwijk Waterland, een gezinsvriendelijke en rustige buurt binnen de gemeente Nissewaard in Zuid-Holland.
Dankzij de centrale ligging profiteert deze woning van uitstekende voorzieningen en bereikbaarheid. De wijk is goed aangesloten op regionale uitvalswegen en binnen circa 7-8 minuten rijd je bij de snelweg, waardoor steden als Rotterdam en Dordrecht makkelijk bereikbaar zijn voor werk of vrije tijd.
Voor dagelijkse boodschappen ben je letterlijk om de hoek van een supermarkt, waaronder een Jumbo en Lidl op loopafstand (slechts enkele honderden meters).
Ook voor gezinnen is de locatie ideaal: diverse basisscholen, kinderopvang en BSO’s liggen op korte afstand van de woning. Denk aan De Veenvlinder en Basisschool De Wegwijzer binnen 500-600 m, wat woon-werk-schoolverkeer voor ouders en kinderen heel comfortabel maakt.
Tot slot biedt de wijk een prettige woonomgeving met veel groen en ruime opzet, waarbij je alle stedelijke voorzieningen van Spijkenisse binnen handbereik hebt — van winkels en horeca tot sportfaciliteiten — terwijl je toch geniet van rust en ruimte om thuis te ontspannen.
Begane grond
De begane grond is verrassend ruim en licht, met een prettige indeling die wonen en koken mooi met elkaar verbindt. De woonkamer vormt het hart van het huis en profiteert van veel daglicht dankzij de grote schuifpui, die zorgt voor een naadloze overgang naar de aangebouwde serre. Een heerlijke plek om het hele jaar door van binnen én buiten te genieten.
De inbouwkeuken is praktisch opgesteld en compleet uitgerust met een inductiekookplaat, afzuigkap, koel-vriescombinatie, oven en magnetron – ideaal voor wie graag kookt en leeft in de keuken. Vanuit de entree zijn tevens het toilet, de meterkast en de trapopgang bereikbaar. De extra bijkeuken/kantoor aan de voorzijde biedt volop mogelijkheden, bijvoorbeeld voor thuiswerken, hobby’s of extra bergruimte.
Dankzij vloerisolatie, HR-glas en de aanwezigheid van zonnepanelen is deze woning bovendien comfortabel en energiezuinig. Een begane grond die ruimte, licht en duurzaamheid perfect combineert.
Eerste verdieping
De eerste verdieping biedt verrassend veel ruimte en comfort. Vanaf de overloop bereik je een ruime slaapkamer met directe toegang tot het balkon: een fijne plek om ’s ochtends even buiten te stappen of ’s avonds tot rust te komen. De badkamer is praktisch en compleet ingericht met een douche, wastafelmeubel, toilet en aansluitingen voor de wasmachine.
Daarnaast beschikt deze verdieping over een uitzonderlijk grote tweede kamer. Deze royale ruimte is multifunctioneel en leent zich uitstekend als master bedroom, werkruimte, hobbykamer of zelfs het creëren van meerdere functies in één. Dankzij de afmetingen en indelingsvrijheid kun je deze verdieping volledig aanpassen aan jouw woonwensen.
Een comfortabele en veelzijdige verdieping met volop mogelijkheden.
Tweede verdieping
Via de vaste trap bereikt u de ruime overloop van de tweede verdieping, die direct een gevoel van licht en ruimte geeft. Hier bevinden zich nog twee ruime slaapkamers, ideaal als comfortabele slaapkamers of praktische werk-/studiekamers. Daarnaast biedt deze verdieping volop bergruimte achter de knieschotten, perfect om extra spullen netjes op te bergen. Deze verdieping combineert functionaliteit met wooncomfort en maakt het plaatje van een complete, goed ingedeelde woning helemaal af.
Tuin
Via de schuifpui in de woonkamer betreedt u de moderne serre, een lichte en uitnodigende ruimte waar een loungehoek of andere gezellige zithoek perfect tot zijn recht komt. De tuin is sierlijk betegeld en biedt voldoende plek voor sfeervolle beplanting langs de zijkanten, waardoor een verzorgde en uitnodigende buitenruimte ontstaat. Aan de achterzijde van de tuin staat een praktische houten berging, ideaal voor fietsen en tuingereedschap. Daarnaast is er volop ruimte voor een eettafel of extra tuinmeubilair, zodat u hier in elk seizoen heerlijk van buiten kunt genieten.
Highlights
-Mooie ligging aan het water;
- Moderne serre geschikt voor loungehoek of extra eetruimte;
-Zonnepanelen aanwezig;
-Tuin op het zuiden.
Aanvaarding/oplevering in overleg.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 449,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,301
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house (dyke house)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1973
- Living area
- 136 m²
- Exterior space attached to the building
- 30 m²
- External storage space
- 4 m²
- Plot size
- 147 m²
- Volume in cubic meters
- 433 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, flue, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Double glazing, energy efficient window and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- NefitSmartlineHr (gas-fired combination boiler from 2009, in ownership)
Cadastral data
- SPIJKENISSE F 1472
- Cadastral map
- Area
- 147 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside a quiet road, alongside waterfront, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 14.00 metre deep and 6.00 metre wide
Popularity
4,219x
Viewed
43x
Saved
13-2-2026
On Funda
Neighborhood

Karperveen
Spijkenisse- Residents
- 865
- Family with children
- 38%
- Avg. asking price / m²
- € 3,409
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?