Sold
- 169 m²living area
- 440 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- October 24, 2024
- Date of sale
- December 19, 2024
- Term
- 8 weeks
Description
Welkom bij deze unieke en verrassend royale twee onder een kap woning met praktijkruimte in het plan ‘Waterland’, gebouwd in 1997. Met een woonoppervlak van ruim 169 m² biedt deze woning alle comfort, ruimte en mogelijkheden die u zich kunt wensen.
Het huis biedt een prachtig vrij uitzicht op een eiland vol flora en fauna, gelegen aan het doorvaarbaar water naar het ’Stadskanaal’. Omgeven door natuur, met recht een paradijselijke plek. Het huis bevindt zich op loopafstand van het ‘Adams bos’ en natuurgebied het ‘Pagedal’.
INDELING
BENEDENVERDIEPING: Een ruime hal met trapopgang, meterkast en doorgang naar het hart van het huis. (ca.7m²) Sfeervolle landelijke woonkeuken. (ca. 21m²) De keuken is voorzien van een natuurstenen aanrecht, diverse inbouwapparatuur waaronder een vijfzone inductieplaat, drie ovens en een schouw met karakteristieke Oudhollandse witjes.
De en-suite deuren met kastomlijsting, geven een prachtige doorkijk naar de tuin en het water. De en-suite vormt de entree naar de woonkamer. (ca.19m²) Via een schuifpui bereikt u een houten overkapping aan het huis, die de woonkamer een natuurlijke, ruimtelijke verlenging geeft. (ca.15m²) Bijkeuken. (ca.4m²) Toilet. (ca.1,5m²)
Op de benedenverdieping bevindt zich een voorportaal die toegang biedt tot een charmante ruime kamer met openslaande deuren naar de tuin. Een lichte zonnige plek dat uitermate geschikt is als praktijkruimte, slaapkamer of kantoor. Dit deel van het huis beschikt over een eigen voordeur, maar is ook via de hal toegankelijk. (ca.16m²)
EERSTE VERDIEPING:
Overloop. (ca.3m²) Badkamer voorzien van een ligbad, separate douche, toilet en wastafel. (ca.5m²) Er zijn vijf sfeervolle ruime kamers, naar wens in te richten als slaapkamer, kantoor of behandelkamer. (ca.15m², ca.14m², ca.12m², ca8m² en ca.6m²)
TWEEDE VERDIEPING:
Via een vaste trap te bereiken zolder met de mogelijkheid voor een 6e slaapkamer. (ca.10m²)
BUITEN:
Het huis beschikt over een royale beschutte tuin op het zuiden, die veel privacy biedt. Er zijn diverse zitplekken gecreëerd, waaronder een prachtige houten vlonder boven het water, waar u kunt genieten van al wat er leeft. U heeft de mogelijkheid een bootje aan te meren.
In de tuin staan een karakteristieke rietgedekte Engelse tuintroon en een goed onderhouden hout gestookte hottub.
Aan de oostzijde van het huis is zeer ruime parkeergelegenheid met mogelijkheid voor stalling van caravan en/of camper.
EXTRA INFO: - Goed onderhouden woning op een prachtige locatie aan vis- en vaarwater - Vijf slaapkamers met de mogelijkheid tot een zesde - Door onder andere 13 zonnepanalen beschikt de woning over een Energielabel A - Tuin op het Zuiden
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 429,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,541
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1997
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 169 m²
- Other space inside the building
- 11 m²
- Exterior space attached to the building
- 14 m²
- Plot size
- 440 m²
- Volume in cubic meters
- 649 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit topline compact HRC25 (gas-fired from 2010, in ownership)
Cadastral data
- ONSTWEDDE B 10743
- Cadastral map
- Area
- 440 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, along waterway and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 131 m² (9.00 metre deep and 14.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity and running water
- Insulation
- Insulated walls
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
9,076x
Viewed
74x
Saved
24-10-2024
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




