Sold
Wielewaalhof 839502 ST StadskanaalVogelwijk en De Borgen
€ 335,000 k.k.
- 109 m²living area
- 250 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- October 24, 2025
- Date of sale
- November 17, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Stel je voor: je komt thuis na een lange dag werken, parkeert je auto gemakkelijk op de ruime inrit en stapt binnen in een huis dat aanvoelt als een warme deken. Zie je het al voor je?
Dit huis is echt zo’n plek waar je niet meteen met een gereedschapskist in de weer hoeft — alles is netjes afgewerkt en er is duidelijk liefde en aandacht aan besteed. Dankzij de moderne kleurstelling binnen stap je direct in een fris, hedendaags plaatje. Mooie materialen, tijdloos design en supernetjes onderhouden: deze woning is instapklaar!
De keuken is van alle gemakken voorzien en handig ingericht, waardoor je hier moeiteloos je favoriete recepten tevoorschijn tovert. Ook het sanitair laat niets te wensen over. Gewoon netjes en up-to-date. Alles voelt fris en schoon aan – ideaal voor starters en jonge gezinnen die wel iets beters te doen hebben dan klussen!
Tja, over die achtertuin moeten we het echt even hebben. Dit is een tuin waar het hele jaar door iets te beleven valt. Trek die biertjes maar alvast koud, want zomerse avonden met vrienden of familie zijn hier gegarandeerd een succes. Wat dacht je van een luxe hottub waar je heerlijk in kunt ontspannen na een drukke dag? En dan hebben we het nog niet eens over het knusse barretje én de stijlvolle buitenkeuken onder de overkapping. Met andere woorden: het is hier altijd een beetje vakantie in eigen tuin!
Met een perceeloppervlakte van 250 m2 is er genoeg plek om lekker te leven. Voor jonge gezinnen is deze woning echt top: de wijk is rustig, kindvriendelijk en voorzien van alle nodige voorzieningen. De kinderen kunnen veilig buiten spelen, en ook binnen is er voldoende ruimte voor iedereen. Of je nu droomt van een fijne speelkamer, een eigen werkruimte of simpelweg veel bergruimte – hier kan het allemaal.
Met een energielabel C ( oud nu waarschijnlijk B) zit je goed qua energierekening en door de geplaatste zonnepanelen (16!) ben je alvast klaar voor de toekomst. Een duurzame keuze, zonder dat je daarvoor concessies moet doen aan comfort.
Samengevat: Wielewaalhof 83 is zo’n huis waar je direct verliefd op wordt. Luxe, comfort, sfeer én een fantastische tuin – alles klopt en dat voel je. Of je nu op zoek bent naar je eerste eigen stek, of met je gezin toe bent aan de volgende stap, dit huis tikt voor iedereen de juiste boxjes aan.
Dus waar wacht je nog op? Kom eens kijken, proef de sfeer en ontdek hoe fijn wonen hier kan zijn. Wie weet sta jij dan binnenkort te genieten van je eigen hottub, terwijl de kinderen vrolijk in de tuin spelen en de barbecue staat te pruttelen onder de overkapping. Wielewaalhof 83: klaar voor jou!
Indeling
Zijnetree, hal met garderobe, toilet, meterkast, Uvormige woonkamer met airconditioning en schuifpui naar de achtertuin, open keuken met modern keukenblok in u-vorm, bijkeuken met witgoed aansluiting en achteringang plus tevens een deur naar de aangebouwde stenen garage.
Eerste verdieping
overloop, 3 slaapkamers, complete badkamer met ligbad douchecabine 2e toilet en wastafelmeubel, vaste trap naar tweede verdieping.
Tweede verdieping
overloop, stookruimte en ruime 4e slaapkamer.
Tuin
Fraai aangelegde onderhoudsvriendelijke tuin met overkapping waaronder prachtige buitenkeuken, barretje met glazenschuifwand v.v. inbouwapparatuur, grote hout en electrische gestookte hottub, echt iets speciaals!!
Bijzonderheden
Keurig nette woning!
16(!) zonnepanelen aanwezig.
Airconditioning in de woning aangebracht.
Ruime inrit met ruimte voor meerdere auto's.
Overkapping/carport bij de voordeur.
4 slaapkamers.
Achtertuin fraai aangelegd met vele extra's.
Aanvaarding in overleg.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 335,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,073
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1991
- Specific
- With carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 109 m²
- Other space inside the building
- 33 m²
- Exterior space attached to the building
- 25 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 250 m²
- Volume in cubic meters
- 501 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, sliding door, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing, insulated walls and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HR combi (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- ONSTWEDDE B 8976
- Cadastral map
- Area
- 250 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
4,667x
Viewed
38x
Saved
24-10-2025
On Funda
Neighborhood

Vogelwijk en De Borgen
Stadskanaal- Residents
- 2,360
- Family with children
- 32%
- Avg. asking price / m²
- € 2,785
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




