New
Middelweg 141488 AL StarnmeerStarnmeer
€ 1,395,000 k.k.
- 401 m²living area
- 1,655 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherExclusief en comfortabel wonen & werken nabij voorzieningen
Description
Achter een karaktervolle gevel schuilt een woning van uitzonderlijk niveau.
Deze vrijstaande stolpboerderij uit 1905, oorspronkelijk gebouwd als kaasfabriek, is vanaf 2007 volledig en met oog voor detail getransformeerd tot een luxe, royaal woonhuis waar authentiek karakter en modern wooncomfort naadloos samenkomen.
Met een imposant stolpformaat van circa 16 x 15 meter en een indrukwekkende woonoppervlakte van 400 m² biedt deze boerderij ruimte, rust en vrijheid in overvloed.
De afwerking is hoogwaardig en eigentijds, met een fraaie balans tussen warmte en luxe.
Dankzij de uitstekende isolatie beschikt de woning over een energielabel A, wat comfort en duurzaamheid harmonieus verenigt.
Comfort en mogelijkheden op topniveau
De woning is ontworpen voor royaal en veelzijdig wonen en beschikt onder meer over:
• Vijf volwaardige slaapkamers met prettig daglicht;
• Twee badkamers, waarvan één riant opgezet met een luxe uitstraling;
• Een afzonderlijke werkkamer op de begane grond, ideaal voor thuiswerken of een kantoor/praktijk aan huis;
• De indrukwekkende inpandige berging (voormalige dars) van circa 65 m², een unieke ruimte met uitstekende mogelijkheden voor het realiseren van een separate woonunit, gastenverblijf, mantelzorg of atelier.
Indeling
Bij binnenkomst wordt u verwelkomd in een royale en lichte hal, waar direct de fraaie vaste kastenwand en de stijlvolle dubbele deuren naar de woonkamer in het oog springen.
De raampartijen naast de entree zorgen voor een aangename lichtinval en een open sfeer. In de hal bevinden zich tevens het toilet en de eerste van de twee badkamers.
Via de dubbele deuren betreedt u de sfeervolle woonkamer, waar karakter en comfort prachtig samenkomen. Elementen zoals de op maat ontworpen trap, de houtkachel en de grote raampartijen met weids uitzicht geven deze ruimte een unieke uitstraling.
De vide, gesitueerd boven de eethoek, vormt een echte eyecatcher en versterkt het ruimtelijke gevoel.
De open keuken sluit naadloos aan op de woonkamer en is uitgerust met diverse inbouwapparatuur van A-kwaliteit. Dankzij de royale opzet is dit een ideale plek voor zowel dagelijks gebruik als gezellige momenten met familie en vrienden. Via een speelse verhoging, met daaronder een praktische kelder, bereikt u de werkkamer. Vanuit hier heeft u een vrij uitzicht over de omliggende weilanden — een inspirerende plek om te werken of juist tot rust te komen.
De bijkeuken biedt volop praktische bergruimte en geeft toegang tot de voormalige dars, die momenteel dienst doet als inpandige berging. Vanuit deze ruimte is tevens de kelder bereikbaar, perfect te gebruiken als provisieruimte of wijnkelder.
Op de eerste verdieping treft u een royaal ingedeelde slaapverdieping met vier goed bemeten slaapkamers, allen voorzien van vaste kasten. De badkamer is compleet uitgevoerd met 2x een enkele wastafel, ligbad, inloopdouche en tweede toilet.
De tweede verdieping biedt ruimte aan een vijfde slaapkamer, voorzien van een eigen toilet en wastafel. Vanuit één van de dakramen geniet u hier van een prachtig vrij uitzicht over de weilanden en in de verte het Alkmaardermeer
Buitenleven in alle rust
De stolp is gelegen op een perceel van 1.655 m² eigen grond, waar privacy en vrijheid centraal staan. De ligging is landelijk en sfeervol, terwijl voorzieningen en uitvalswegen op comfortabele afstand bereikbaar zijn – een zeldzame combinatie.
De vrijstaande geïsoleerde garage biedt plaats aan twee auto’s en beschikt over ruime bergmogelijkheden, passend bij de allure van het geheel.
Een woning voor de liefhebber
Deze stolpboerderij is een uitzonderlijk object voor wie op zoek is naar een exclusieve woonomgeving met karakter, ruimte en flexibiliteit. Een woning die niet alleen gezien, maar vooral beleefd moet worden.
Wij nodigen u graag uit om deze bijzondere stolp persoonlijk te ervaren.
Bijzonderheden:
• 20 zonnepanelen geplaatst in 2022
• Volledig geïsoleerd waardoor de woning een energielabel A heeft
• Perceel eigen grond 1.655 m2
• Mogelijkheid om kangoeroe woning te realiseren
• Eigen glasvezel aansluiting
• Wonen en werken uit 1 locatie
• Woonoppervlakte 401 m2 - 66 m2 inpandige ruimte en 56 m2 vrijstaande bergruimte / garage
• Oplevering in overleg
Interesse in deze woning?
Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor úw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vindt u op Funda.
Voorbehoud
Alle verkoopinformatie is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Wij aanvaarden geen enkele aansprakelijkheid voor onjuist verkregen mondelinge informatie, onvolledigheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan en wijzen de koper nadrukkelijk op zijn wettelijke onderzoekplicht.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,395,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,479
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Converted farmhouse, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1905
- Specific
- Double occupancy possible and partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Pyramid hip roof covered with roof tiles
- Accessibility
- Accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 401 m²
- Other space inside the building
- 66 m²
- External storage space
- 56 m²
- Plot size
- 1,655 m²
- Volume in cubic meters
- 1,836 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, 2 baths, 2 toilets, sink, double sink, and walk-in shower
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, smart home, mechanical ventilation, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and wood heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Atag (gas-fired combination boiler from 2020)
Cadastral data
- GRAFT DE RIJP I 444
- Cadastral map
- Area
- 1,655 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, alongside waterfront, outside the built-up area, rural, open location and unobstructed view