New
Molendijk 124696 BL StavenisseStavenisse
€ 265,000 k.k.
- 66 m²living area
- 58 m²plot size
- 2bedrooms
- Benergy label
Eye-catcherGemoderniseerde, bijna instapklare tussenwoning aan de haven!
Description
Op zoek naar een gemoderniseerde woning met fantastisch uitzicht op de haven? Laat je dan verrassen door deze bijna instapklare tussenwoning in Stavenisse met een heerlijk dakterras.
Op de begane grond vind je twee slaapkamers, een moderne badkamer, een praktische berging en een compacte, onderhoudsvriendelijke tuin met achterom. De keuken en woonkamer liggen op de eerste verdieping, waar je vanuit de keuken zo het ruime dakterras opstapt met een super uitzicht over de haven.
De woning is volledig geïsoleerd en voorzien van energielabel B. De basis staat als een huis; alleen de laatste afwerkingen, zoals de vloeren en wat schilderwerk moeten nog gebeuren. Zo maak je er in no-time jouw eigen plek van!
Begane grond
Je komt binnen via een frisse entree met strakke afwerking en moderne spots in het plafond. Direct bij binnenkomst vind je de vernieuwde meterkast. Op de begane grond zijn twee kamers aanwezig, waaronder een ruime hoofdslaapkamer. Dankzij de twee deuren is deze kamer flexibel in te delen en eventueel te splitsen in bijvoorbeeld een slaap- en werk- of kastruimte. Verder is er een tweede kamer met daarnaast een moderne badkamer met hangtoilet, inloopdouche, wastafelmeubel en designradiator. Achter in de woning bevindt zich de trap naar de eerste verdieping.
De wanden en plafonds op de begane grond zijn strak afgewerkt. De vloer is nog vrij te kiezen, ideaal om er helemaal je eigen stijl en sfeer aan te geven.
Eerste verdieping
De eerste verdieping is één grote, open leefruimte met de balken in het zicht. Aan de voorzijde is ruimte voor een gezellige woonkamer en aan de achterzijde vind je de keuken. Ook op deze verdieping kun je de vloer nog helemaal naar eigen smaak afwerken.
De keuken is uitgevoerd in een rechte opstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een koelkast, 5-pits inductiekookplaat met afzuigkap, combi-oven en een vaatwasser (2025).
Vanuit de keuken stap je zo het dakterras op: een heerlijke plek om te ontspannen, van het uitzicht te genieten en op mooie dagen lekker buiten te zitten.
Tuin en berging
De achtertuin is onderhoudsvriendelijk ingericht met bestrating en kunstgras. Via de tuin bereik je de praktische berging. Deze is volledig geïsoleerd en voorzien van een wasmachineaansluiting, cv-ketel (2019) en een radiator. Ideaal als wasruimte of bergruimte.
Stavenisse
Het dorp Stavenisse ligt op de kop van het eiland Tholen. Je vaart er vanaf de Oosterschelde zó de haven van het dorp binnen. Het is een klein maar gezellig dorp voor de rustzoeker en de watersporter. Heerlijk zwemmen, surfen, duiken, zeilen of suppen. Alles kan. De onderwaterwereld van de Oosterschelde behoort tot de mooiste van Nederland en trekt vele watersporters. Verder zijn er diverse winkels en horecagelegenheden.
Bergen op Zoom is binnen 25 minuten bereikbaar en via de A-4 ben je in circa 50 minuten in Rotterdam of Breda.
Mis deze kans niet en neem contact op met Leunis Makelaars voor een bezichtiging!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 265,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,015
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1830
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 66 m²
- Other space inside the building
- 4 m²
- Exterior space attached to the building
- 16 m²
- Plot size
- 58 m²
- Volume in cubic meters
- 247 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Skylight, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Kombi Kompakt HRE 24/18A (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- STAVENISSE F 1792
- Cadastral map
- Area
- 58 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, alongside waterfront, in centre and unobstructed view
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 3 m² (2.35 metre deep and 1.48 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
- Facilities
- Electricity, heating and running water
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
1,313x
Viewed
5x
Saved
16-1-2026
On Funda
Neighborhood

Stavenisse
Stavenisse- Residents
- 1,535
- Family with children
- 35%
- Avg. asking price / m²
- € 2,686
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





