Sold
Waterlinie 264652 GB Steenbergen (NB)Steenbergen-Noord
€ 449,000 k.k.
- 102 m²living area
- 2bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- October 25, 2025
- Date of sale
- November 11, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Wilt u gelijkvloers wonen in een appartement waar u tot uw oude dag veilig en comfortabel kunt blijven wonen? Stop dan met zoeken! Welkom in dit heerlijke 3-kamer appartement, perfect gelegen aan de rand van het centrum van Steenbergen in de moderne woonwijk 'Buiten de Veste'. Hier kan genoten worden van het beste van twee werelden: een rustige leefomgeving met alle voorzieningen op loopafstand!
HIGHLIGHTS
• Dit appartement, met penthouse gevoel, is de perfecte match voor uw behoefte aan een toekomstbestendige leefomgeving!
• Op loopafstand zijn diverse horeca- en winkelgelegenheden te vinden in het bruisende centrum van Steenbergen.
• Het complex is met zorg ontworpen om geluidsoverlast tot een minimum te beperken, zodat u in alle rust kunt genieten van de vredige woonomgeving.
• Schitterend uitzicht op de skyline van Steenbergen en de met de seizoenen van kleur veranderende weelderige begroeiing rondom het complex.
• Het appartement beschikt over een ruime berging, ca. 8 m², in het souterrain. Ideaal voor extra opslag. De fiets(en) kunt u stallen in de gemeenschappelijke fietsenstalling.
• Op het ruime balkon kunt u heerlijk in de zon genieten van uw ontbijt.
• U bent in het bezit van een auto? Geen probleem! Het appartement beschikt over een eigen inpandige en afgesloten parkeerplaats, uw auto staat dus altijd veilig en vorstvrij.
• Wij bieden een woonoppervlakte van ca. 102 m², externe bergruimte van ca. 21 m², gebouw gebonden buitenruimte van ca. 5,4 m² en een inhoud van 337 m³.
Bijzonderheden:
- Zie o.a. de door verkoper ingevulde Vragenlijst en Lijst van Zaken in de dataroom van Eerlijk Bieden, de directe link naar de dataroom staat achter in de brochure.
- Actieve VvE aanwezig. De maandelijkse VvE bijdrage = € 202,15
U woont nu in Steenbergen of misschien wel in Groot Rijnmond of omgeving Breda maar wilt daar niets missen en wilt toch wat meer rust en een luxer woongenot. Dan is dit uw nieuwe appartement! Op wandelafstand bevindt zich het stadscentrum, de levendige jachthaven, supermarkten, het stadspark en diverse horeca.
Steenbergen is namelijk een gezellig stadje en is rijk aan restaurants, eetcafés en andere horecagelegenheden. Tevens zijn er vele sport- en recreatieactiviteiten aanwezig en biedt Steenbergen alle winkels die jullie maar nodig hebben. Ook willen jullie een rustieke woonomgeving ervaren met de luxe van een snelle verbinding door de A4 richting o.a. Rotterdam, Breda en Antwerpen. De idyllische loop en fietsroutes rondom Steenbergen en richting Zeeland zorgen voor een kijkje in het prachtige West-Brabantse landschap.
INDELING
ALGEMEEN ENTREE
Het appartementencomplex 'Adel' is gelegen aan het begin van de moderne woonwijk 'Buiten de Veste'. Het portiek is voorzien van een deurbeltableau met beeldcamera. In de centrale hal bevinden zich de brievenbussen, lift en trappenhuis. Vanuit hier is er toegang tot het souterrain.
APPARTEMENT (2e verdieping)
Aangekomen op de tweede verdieping, bereikt u middels de hal de voordeur van het appartement. De entree is afgewerkt met een hoge kwaliteit laminaat vloer, behangen wanden en een spuitwerk plafond. De hal biedt toegang tot de meterkast, woonkamer met open keuken, betegeld toilet met fonteintje, twee slaapkamers, de bijkeuken en de badkamer.
Een prachtig uitzicht op het omliggende groen en het silhouet van Steenbergen. Samen vormen ze elk seizoen een levend schilderij, van fris lentegroen tot warme herfstkleuren. De ruime living biedt u volop mogelijkheden: van een knusse zithoek tot een sfeervolle eethoek. De woonkamer is afgewerkt met een hoge kwaliteit laminaat vloer, behangen wanden en een spuitwerk plafond. Vanuit de woonkamer is er toegang tot het balkon. De ramen in de woonkamer zijn waar nuttig voorzien van elektrische screens.
Van heerlijk ontbijt tot uitgebreid diner. Hier begint elk moment met smaak. De open keuken is afgewerkt met een hoge kwaliteit laminaat vloer, behangen wanden en een spuitwerk plafond. Bereid hier de heerlijkste gerechten! De recht opgestelde keukeninrichting is voorzien van onder- en bovenkastjes, spoelbak, keramische kookplaat, afzuigkap, vaatwasser, combimagnetron, koelkast en granieten keukenblad.
Slaapkamer 1 is afgewerkt met een hoge kwaliteit laminaat vloer, behangen wanden en een spuitwerk plafond. De slaapkamer is voorzien van elektrische screens.
Slaapkamer 2 is afgewerkt met een hoge kwaliteit laminaat vloer, behangen wanden en een spuitwerk plafond. De slaapkamer is voorzien van elektrische screens.
Het ligbad nodigt uit om wanneer u maar wilt te genieten van een heerlijk rustgevend spa-moment, gewoon bij u thuis. De badkamer is afgewerkt met een betegelde vloer, betegelde wanden en een spuitwerk plafond. De badkamer is voorzien van een 2e toilet, ligbad, douche, wastafel, design radiator en mechanische ventilatie. Dankzij het ligbad kunt u thuis genieten van uw eigen spa-moment, wanneer u maar wilt.
De bijkeuken c.q. wasruimte is afgewerkt met een zeil vloer, gesauste wanden en een spuitwerk plafond. De bijkeuken is voorzien van de aansluiting voor wasmachine- en droger, MV-Unit en CV-Ketel (Remeha, 2025).
Het balkon biedt zelfs in de winter een aantrekkelijk uitzicht: de Sint-Gummaruskerk in de sneeuw, het vuurwerk tijdens oud en nieuw!
Parkeer veilig, vorstvrij en altijd met comfort. In het souterrain bevindt zich de parkeerplaats (nr. 12), de gemeenschappelijke fietsenstalling en de berging die is voorzien van elektra.
Middels de centrale inrit is het souterrain tevens te bereiken met de auto of fiets (te openen middels een afstandsbediening)
_______________________
Het is overduidelijk dat dit appartement zeer beslist een bezichtiging waard is!
Zien is geloven dus druk op de knop en neem contact met ons op.
Het meetwerk is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
ALGEMEEN
Bezichtiging uitsluitend via ons kantoor. Deze informatie is geheel vrijblijvend, uitsluitend voor geadresseerde bestemd en niet bedoeld als aanbod. Ten aanzien van de juistheid van de vermelde informatie kan door makelaarskantoor Buuron & Kuipers Makelaars Taxateurs B.V. geen aansprakelijkheid worden aanvaard, noch kan aan de vermelde informatie enig recht worden ontleend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 449,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,402
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 202.15 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2011
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 102 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 21 m²
- Volume in cubic meters
- 337 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, elevator, mechanical ventilation, passive ventilation system, sliding door, and TV via cable
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Tzerra Ace-Matic 28c CCS (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- STEENBERGEN E 755
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, alongside waterfront, in centre, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property, public parking and parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 202.15 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,929x
Viewed
18x
Saved
25-10-2025
On Funda
Neighborhood

Steenbergen-Noord
Steenbergen (NB)- Residents
- 3,020
- Family with children
- 35%
- Avg. asking price / m²
- € 4,185
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




