Fabrieksdijk 24651 BR Steenbergen (NB)Steenbergen-Centrum
€ 499,000 k.k.
- 197 m²living area
- 341 m²plot size
- 6bedrooms
- Eenergy label
Eye-catcherRoyale en luxe 2/1 kapwoning nabij de jachthaven en het centrum
Description
Eens in de zoveel tijd komt er een woning voorbij die je hart sneller laat kloppen. Deze royale en luxe 2/1 kapwoning nabij de jachthaven en het centrum van Steenbergen is er zo eentje! Gelegen in het bruisende centrum van Steenbergen, biedt deze woning het beste van twee werelden: de rust en privacy, gecombineerd met de levendigheid van de stad.
De woning heeft een speelse indeling waardoor jullie mogelijkheden hebben voor een kantoor aan huis, levensloopbestendig (gelijkvloers)wonen of gewoon lekker veel (logeer)ruimte. Niet verder zoeken dus, want dit is het huis waar jullie met het gezin heel veel mooie jaren gaan beleven en zonder verbouwing zo in kunnen!
HIGHLIGHTS
• Time to relax! Met een knisperend haardvuur en een prachtig uitzicht naar de tuin kunnen jullie optimaal genieten in de serre.
• Met het oog op de toekomst de wens om gelijkvloers te wonen? Geen probleem! Deze woning is al levensloopbestendig, zodat hier nu én in de toekomst comfortabel genoten kan worden.
• Geniet van de levendige sfeer aan het water, wandel langs de kade of dineer in een van de gezellige horecagelegenheden in de buurt.
• De woning beschikt over een ruime garage, perfect voor het parkeren van uw auto, het stallen van fietsen of het opbergen van gereedschap en andere spullen.
• Wat een eyecatcher! Jullie wanen je in een 5-sterren hotel met deze parel van een badkamer uit 2021.
• Aan ruimte geen gebrek! Wij bieden een woonoppervlakte van ca. 197 m², overige inpandige ruimte van ca. 64 m² en een inhoud van ca. 926 m³.
Bijzonderheden:
- Zie o.a. de door verkoper ingevulde Vragenlijst en Lijst van Zaken in de dataroom van Eerlijk Bieden. Zie pagina Bagviewer voor afwijking in perceelgrens.
Jullie wonen nu in Steenbergen of misschien wel in Groot Rijnmond of omgeving Breda. Jullie willen daar niets missen, maar willen toch wat meer rust en een luxer woongenot. Dan is dit jullie nieuwe woning! Op korte afstand bevindt zich het stadscentrum, de levendige jachthaven, supermarkten, het stadspark en diverse horeca.
Steenbergen is namelijk een gezellig stadje en is rijk aan restaurants, eetcafés en andere horecagelegenheden. Tevens zijn er vele sport- en recreatieactiviteiten aanwezig en biedt Steenbergen alle winkels die jullie maar nodig hebben. Ook willen jullie een rustieke woonomgeving ervaren. De idyllische loop en fietsroutes rondom Steenbergen en richting Zeeland zorgen voor een kijkje in het prachtige West-Brabantse landschap. Steenbergen heeft een snelle verbinding met o.a. Rotterdam, Breda en Antwerpen.
INDELING
BEGANE GROND (betonnen vloer)
Deze woning ligt op een fantastische locatie, op steenworp afstand van de sfeervolle jachthaven van Steenbergen. Hier kan genoten van een prachtig uitzicht op het water en de levendigheid van de boten die aanmeren.
Bij aankomst parkeren jullie de auto (in de garage) en lopen middels de voortuin de woning binnen. De royale entree is afgewerkt met een betegelde vloer, spachtelputz wanden met houten lambrisering en een spuitwerk plafond. De entree biedt toegang tot de meterkast, betegeld toilet, woonkamer, keuken, gang en trapopgang naar de 1e verdieping.
De sfeervolle woonkamer is afgewerkt met een houten vloer, gestucte wanden en een gestuct plafond met inbouwspots. In de woonkamer kan er genoten worden van een gezellige avond met vrienden en familie tijdens een gezellig diner. Schuif gezellig aan in het eetgedeelte in de woonkamer en kijk uit op de prachtige serre, terwijl de knusse doorkijk gashaarden aan beide zijden voor een heerlijk warme sfeer zorgen.
De aluminium serre is afgewerkt met een betegelde vloer, gestucte wanden en een gestuct plafond. Van ’s ochtends koffie in de zon tot ’s avonds ontspannen met een goed boek, deze luxe serre is dé plek om het hele jaar door te genieten. De serre biedt toegang tot de garage en de achtertuin.
De woonkeuken is afgewerkt met een betegelde vloer, gestucte wanden en gestuct plafond. Hier kunnen jullie heerlijke nieuwe recepten uitproberen! De in hoek opgestelde keukeninrichting is o.a. voorzien van een 4-pits fornuis met bakplaat en bbq (J.Corradi), gezoet Belgisch hardsteen werkblad, spoelbak, koelkast, afzuigkap, vaatwasser en onderkastjes.
De gang is afgewerkt met een betegeld vloer, spachtelputz wanden met houten lambrisering en een spuitwerk plafond. De gang biedt toegang tot de badkamer, twee ruime slaapkamers en de trapkast.
Slaapkamer 1 is afgewerkt met een laminaat vloer, sierpleister wanden en een gestuct plafond. De slaapkamer is voorzien van een handmatig rolluik.
Slaapkamer 2 is afgewerkt met een laminaat vloer, gestucte wanden en en gestuct plafond. De slaapkamer is voorzien van een handmatig rolluik, een elektrisch rolluik en een inbouwkast met wasmachine- en drogeraansluiting.
Geniet van comfort in deze luxe badkamer die naast een douche ook een riant ligbad biedt! De moderne badkamer (2021) is afgewerkt met een betegelde vloer, betegelde wanden en kunststof delen plafond. De badkamer is voorzien van een badkamermeubel met wastafel, inloopdouche en ligbad.
De inpandige garage is voorzien van elektra en een elektrische roldeur. De garage beschikt over een plat dak met bitumen dakbedekking en biedt toegang tot de kelder. De ruime kelder is een droom voor de Vivino-liefhebbers onder ons: dé plek om je mooiste wijnen in op te bergen.
De woning beschikt over een voor- en achtertuin. De achtertuin is o.a. voorzien van sierbestrating, terras, kunstgazon en achterom. Zodra jullie naar buiten lopen, genieten jullie tijdens alle seizoenen van het buitenleven. In de tuin rondom ervaren jullie ruimte, rust en privacy! Terwijl de kinderen zorgeloos kunnen spelen, genieten jullie van de zonnestralen met een goed glas wijn.
1e VERDIEPING (houten vloer)
De overloop is afgewerkt met een laminaat vloer, sierpleister wanden en een gestuct plafond. De overloop is voorzien van airconditioning, knieschotkasten en biedt toegang tot 4 slaapkamers en de technische ruimte met CV-Ketel (Vaillant, 2018).
Slaapkamer 3 is afgewerkt met een laminaat vloer, gesauste wanden en een gesaust plafond. De slaapkamer is voorzien van airconditioning en een inloopkast.
Slaapkamer 4 is afgewerkt met een laminaat vloer, deels spachtelputz en deels gesauste wanden en een gesaust plafond. De slaapkamer is voorzien van een dakraam en airconditioning.
Slaapkamer 5 is afgewerkt met een laminaat vloer, spuitwerk wanden en een spuitwerk plafond. De slaapkamer is voorzien van airconditioning en een dakraam.
Slaapkamer 6 is afgewerkt met vloerbedekking, gesauste wanden en een gesaust plafond.
__________________
Het lijkt ons dus overduidelijk dat deze woning zeer beslist een bezichtiging waard is!
Zien is geloven dus druk op de knop en neem contact met ons op.
Het meetwerk is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
ALGEMEEN
Bezichtiging uitsluitend via ons kantoor. Deze informatie is geheel vrijblijvend, uitsluitend voor geadresseerde bestemd en niet bedoeld als aanbod. Ten aanzien van de juistheid van de vermelde informatie kan door makelaarskantoor Buuron & Kuipers Makelaars Taxateurs B.V. geen aansprakelijkheid worden aanvaard, noch kan aan de vermelde informatie enig recht worden ontleend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 569,000 kosten koper
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 499,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,533
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, linked semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1948
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Accessibility
- Accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 197 m²
- Other space inside the building
- 64 m²
- Plot size
- 341 m²
- Volume in cubic meters
- 926 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (6 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and sink
- Number of stories
- 2 stories and a basement
- Facilities
- Skylight, mechanical ventilation, passive ventilation system, and rolldown shutters
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- STEENBERGEN W 3541
- Cadastral map
- Area
- 307 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- STEENBERGEN W 3624
- Cadastral map
- Area
- 34 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
- Garden
- Back garden
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property, public parking and parking garage
Popularity
7,233x
Viewed
58x
Saved
9-2-2025
On Funda
Neighborhood

Steenbergen-Centrum
Steenbergen (NB)- Residents
- 4,040
- Family with children
- 25%
- Avg. asking price / m²
- € 3,398
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





