Franseweg 434651 GE Steenbergen (NB)Steenbergen-Zuid
€ 499,000 k.k.
- 144 m²living area
- 465 m²plot size
- 5bedrooms
- Fenergy label
Description
Ben je op zoek naar een woning die je volledig naar eigen wens en smaak kunt moderniseren en inrichten? Dan biedt Franseweg 43 in Steenbergen een uitstekende kans. Deze woning beschikt over een fijne basis, een praktische indeling en volop mogelijkheden om er een eigentijds en comfortabel thuis van te maken. Met een lichte woonkamer, meerdere slaapkamers en een fijne tuin is dit een ideale woning voor gezinnen of handige kopers die graag hun eigen woonwensen realiseren.
Ligging
Franseweg 43 is gelegen in een rustige woonwijk in Steenbergen. In de directe omgeving bevinden zich diverse voorzieningen zoals supermarkt Aldi, de Lidl en de Jumbo, verschillende andere winkels, scholen, sportverenigingen en openbaar vervoer. Ook het gezellige centrum van Steenbergen is op korte afstand gelegen. Vanuit de Franseweg rijd je via de wegen (N257 en N259) in slechts enkele minuten naar de snelwegen A4 en A29. Hierdoor ben je uitstekend verbonden met de grote steden in de regio.
Begane grond
Via de entree kom je binnen in de woonkamer. De ruime woonkamer vormt het hart van de woning en biedt volop mogelijkheden om geheel naar eigen smaak te moderniseren en in te richten. De ruimte heeft veel natuurlijke lichtinval, wat zorgt voor een aangename en open sfeer. De speelse indeling in combinatie met de open trap geeft de woonkamer een karakteristieke uitstraling.
Daarnaast zorgen de houten plafondafwerking en de royale leefruimte voor een solide basis om een eigentijdse en comfortabele woonomgeving te creëren. Er is voldoende plaats voor zowel een ruime zithoek als een gezellige eethoek, waardoor de woonkamer zich uitstekend leent voor zowel dagelijks gebruik als het ontvangen van gasten.
De keuken heeft een praktische hoekopstelling. De keuken is uitgerust met een gaskookplaat, oven en een afzuigkap. De keuken is functioneel maar gedateerd en biedt veel potentieel om te moderniseren en volledig in te richten naar eigen smaak.
Vanuit de garage bereik je de badkamer. De badkamer is voorzien van een inloopdouche, wastafelmeubel, radiator en toilet en biedt eveneens mogelijkheden om geheel naar eigen smaak te vernieuwen en moderniseren.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich maar liefst vijf slaapkamers, waardoor deze woning uitermate geschikt is voor grotere gezinnen of het combineren van wonen en werken. De kamers zijn praktisch ingedeeld en bieden diverse gebruiksmogelijkheden, zoals kinderkamers, werkkamers of logeerruimte.
Tuin
Buiten tref je een ruime tuin en praktische garage. De garage bereik je tevens via de woonkamer. De garage is niet alleen geschikt voor het parkeren van een auto, maar biedt ook volop ruimte voor het stallen van fietsen, het opbergen van tuinspullen en overige opslag.
De tuin beschikt over een fijne buitenruimte waar u in alle rust kunt genieten van het buitenleven. De tuin heeft voldoende ruimte voor een terras of groenvoorziening en kan eveneens geheel naar eigen wens worden ingericht. De tuin beschikt over een vrije achterom.
Highlights
-Uitstekende mogelijkheid om volledig naar eigen smaak te moderniseren;
-Lichte doorzonwoonkamer met fijne leefruimte;
-Vijf ruime slaapkamers;
-Ketel van 2025;
-Inpandige garage;
-Ruime achtertuin;
-Rustige ligging nabij supermarkten.
Aanvaarding/oplevering in overleg.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 499,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,465
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1905
- Type of roof
- Gable roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 144 m²
- Other space inside the building
- 23 m²
- Plot size
- 465 m²
- Volume in cubic meters
- 584 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation, passive ventilation system, and rolldown shutters
Energy
- Energy label
- F
- Insulation
- Roof insulation and partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2025, in ownership)
Cadastral data
- STEENBERGEN Y 101
- Cadastral map
- Area
- 465 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in centre and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 24.00 metre deep and 14.00 metre wide
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity and running water
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
1,055x
Viewed
11x
Saved
2-6-2026
On Funda
Neighborhood

Steenbergen-Zuid
Steenbergen (NB)- Residents
- 3,850
- Family with children
- 35%
- Avg. asking price / m²
- € 3,203
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



