Sold
Noorddonk 1464651 ZB Steenbergen (NB)Steenbergen-Noord
€ 669,500 k.k.
- 164 m²living area
- 461 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- June 8, 2026
- Date of sale
- June 20, 2026
- Term
- 12 days
Description
Met vrij uitzicht aan de voorzijde, gelegen aan de Noorddonk 146, treft u deze uitstekend onderhouden vrijstaande woning. Een object met mogelijkheden voor een brede doelgroep van koppels tot aan complete gezinnen op een heerlijke plek met veel privacy, een heerlijk zonnige tuin op het Zuiden en bovenal een groen energielabel A!
De begane grond biedt een prettige en praktische indeling met een L-vormige woonkamer en een separate woonkeuken als centraal hart van het huis. Tevens is een praktische bijkeuken aanwezig en inpandige toegang tot de verwarmde garage welke eventueel ook omgeturnd kan worden naar kantoor / praktijk aan huis of een slaapkamer met badkamer en-suite waardoor een levensloopbestendige indeling ook zeker tot de mogelijkheden behoort. De leefruimtes zijn daarbij licht, neutraal en ruimtelijk van uitvoering.
Op de eerste verdieping bevinden zich 4 volwaardige slaapkamers en een keurige badkamer met alle gewenste facetten waaronder een douchecabine, ligbad, 2e hangend toilet en het wastafelmeubel. De 2e zolder is bereikbaar per vlizoluik en biedt een berg aan ruimte voor opslag.
De tuin is top onderhouden, fraai van aanleg en is gelegen op het zonnige Zuiden. Hierdoor biedt de tuin dé ideale plek voor ontspanning en gezellig natafelen. Aanvullend is een berging aanwezig voor de fietsen en tuingereedschap.
Het object is gelegen in een keurige woonomgeving met vrij uitzicht aan de voorzijde en alle voorzieningen binnen handbereik. Scholen, winkels, sportvoorzieningen en snelwegtracé A4 zijn binnen no-time bereikbaar met Rotterdam, Antwerpen en Breda op slechts ca. 30 minuten afstand.
INDELING:
Begane grond:
Hal/entree met een hardhouten trap naar de 1e verdieping, wandafwerking sierpleister, eiken houtenvloer, balkenplafond;
uitgebreide meterkastinstallatie met 10 groepen, kookgroep, zonnepanelengroep, 3 aardlekschakelaars en alarminstallatie;
betegeld toilet met een wandcloset en een fonteintje;
L-vormige woonkamer, zeer licht van uitvoering en voorzien van een gashaard, wandafwerking sierpleister, eiken houtenvloer, plafond afgewerkt met stucwerk;
woonkeuken waarin geplaatst een in hoek opgestelde inbouwkeuken voorzien van een composiet aanrechtblad met een 1½ spoelbak, Quooker, inbouw inductiekookplaat, -koel-/vriescombinatie, -combi oven/magnetron, -elektrische oven, -vaatwasser en een afzuigkap, wandafwerking tegels, laminaatvloer, plafond afgewerkt met spuitwerk, deur naar tuin/terras;
bijkeuken met wasmachine-/drogeraansluiting, wandafwerking stucwerk en vliesbehang, tegelvloer, plafond afgewerkt met kunststof schroten, deur naar de garage en tuin/terras.
1e verdieping:
Overloop met vide;
4-tal slaapkamer, waarbij de hoofdslaapkamer is voorzien van een inbouwkastenwand, bergkasten onder schuine dakvlak en vlizoluik naar de bergzolder, slaapkamer midden voorzien van een dakkapel en een wastafel, wandafwerkingen behang, vloer afgewerkt met tapijt, plafond afgewerkt met Agnesplaten;
neutraal uitgevoerde en betegelde badkamer, voorzien van een ligbad, douchecabine, 2e wandcloset, badkamermeubel met dubbele wastafel, designradiator.
2e verdieping:
Royale open bergzolder t.b.v. opslag, wandafwerking stucwerk, houten vloer, geïsoleerde dakplaten in het zicht.
Bijgebouwen:
Gemetselde berging in de achtertuin;
Inpandige en verwarmde garage met opstelplaats HR-combiketel, omvormer zonnepanelen, elektrische sectiedeur t.b.v. auto en separate loopdeur naar de voorzijde.
Tuin:
Aangelegde tuin, gesitueerd op het zuiden, terras bestraat met sierbestrating, voorzien van borders, gazon, omheining rondom en een achterom.
Bouwaard:
Woonhuis:
Traditioneel gebouwd in spouw, opgetrokken in metselbaksteen, begane grondvloer uitgevoerd in beton, 1e verdiepingsvloer uitgevoerd in beton, 2e verdiepingsvloer uitgevoerd in hout, onderschoten kap gedekt met pannen.
Isolatie en energie:
De woning is voorzien van vloer-, spouwmuur- en dakisolatie alsmede van isolerende beglazing. Aanvullend is de woning voorzien van 10 zonnepanelen en een groen energielabel A.
Verwarming en warmwatervoorziening:
De woning is voorzien van centrale verwarming. De HR-combiketel (fabricaat Nefit) is geplaatst in de garage en voorziet tevens in warmwater.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 669,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,082
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1992
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 164 m²
- Other space inside the building
- 40 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 12 m²
- Plot size
- 461 m²
- Volume in cubic meters
- 756 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Passive ventilation system and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- STEENBERGEN F 1409
- Cadastral map
- Area
- 461 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and heating
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
3,296x
Viewed
39x
Saved
8-6-2026
On Funda
Neighborhood

Steenbergen-Noord
Steenbergen (NB)- Residents
- 3,020
- Family with children
- 35%
- Avg. asking price / m²
- € 4,197
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




