Sold
Visserstraat 214651 BH Steenbergen (NB)Steenbergen-Centrum
€ 189,900 k.k.
- 79 m²living area
- 81 m²plot size
- 2bedrooms
- Denergy label
Sales history
- Listed since
- June 2, 2025
- Date of sale
- June 14, 2025
- Term
- 12 days
Description
NU TE KOOP VOOR EUR 189.900,00 k.k. voor de snelle beslisser!
Wie maakt van dit huis zijn droomhuis? Als jij handig bent en zin hebt om lekker aan de slag te gaan, dan moet je zeker dit huis in Steenbergen bekijken.
Het staat in één van de oudste straatjes in het historisch centrum van Steenbergen : de Visserstraat.
Het is een tussenwoning met 79 m² woonruimte, welke tot voor kort bewoond was en dus leefbaar is, maar wel een goede renovatie kan gebruiken.
Lees vlug verder en bekijk de foto’s. Word jij hier enthousiast van? Bel of mail ons dan om een afspraak te maken, we geven je graag een rondleiding.
Indeling
We stappen het huis binnen via de voordeur en zien een lange hal die toegang geeft tot een bijkeuken, badkamer, woonkamer en tot de eerste verdieping.
In de hal is een open groepenkast welke is onderverdeeld met 10 groepen en 2 aardlekschakelaars..
De bijkeuken is een praktische ruimte van circa (2,70m x 2,55m) met CV opstelling (Remeha 2010) en aansluitpunt voor de wasmachine.
Het is een goede ruimte om bijvoorbeeld een jassen- en schoenenkast te plaatsen, lekker praktisch zo net naast de voordeur en meteen alles netjes opgeruimd.
De volgende ruimte is de badkamer. Deze heeft een vaste trapkast en is ingericht met een douchecabine, wc en wastafel .
We volgen de hal verder tot de woonkamer met open keuken; deze heeft met afmetingen van circa (7,60m x 3,80m) een mooi formaat om in te richten met een leuke eethoek en een gezellige zithoek.
De keuken is geplaatst in een hoekopstelling, voorzien van boven- en onderkastjes en een kunststof werkblad en de volgende apparatuur : koelkast, 4 pits gaskookplaat, oven en afzuigkap.
Aan de woonkamer is een serre gebouwd van circa (4,25 x 3,75). Wat ga jij hiermee doen? Blijft het een serre of breek je hem af en maak je er een terras van? We zijn benieuwd!
We verlaten het huis via de achteruitgang. Daar is een berging / schuurtje (2,70 x 2,90) en een looppad dat leidt naar de achtergelegen straat (Westdam) waardoor je binnen enkele minuten wandelen bij de Albert Heijn en ook bij de Aldi bent! Lekker praktisch voor de dagelijkse boodschappen.
Eerste verdieping
De eerste verdieping is ingedeeld met 2 slaapkamers:
Slaapkamer 1 - aan de voorkant van het huis - met bergkast. Deze kamer heeft een kunststof kozijn met triple glas
Slaapkamer 2 - aan de achterkant van het huis, Deze kamer heeft een houten kozijn met enkel glas en een voorzetraam.
Tweede verdieping
De tweede verdieping is een bergzolder, welke bereikbaar is met een vaste steile trap. Deze bergzolder is ook zeker geschikt te maken om te gebruiken als slaapkamer, door het plaatsen van een groter dakraam een dakkapel.
Belangrijk om te weten:
* Eigendomsoverdracht gaat via Ligne Netwerk Notarissen te Steenbergen
* Eigendomsoverdracht gaat via een a(b)c constructie; dit kunnen we je uitleggen bij een bezichtiging
* Verkoop is in collegiale samenwerking met Bagro Vastgoed
* Inruil eigen woning is - indien gewenst - mogelijk
Bijzonderheden
* Verkoop is in collegiale samenwerking met Bagro Vastgoed.
* Eigendomsoverdracht via een a(b)c constructie; dit houdt in dat ten tijde van de juridische levering de huidige eigenaar in feite direct levert aan de nieuwe eigenaar. Het voordelige verschil zal aan Bagro Vastgoed worden uitgekeerd.
* Eigendomsoverdracht via Ligne Netwerk Notarissen Steenbergen.
* Inruil eigen woning is - indien gewenst - mogelijk.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 189,900 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,404
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1920
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 79 m²
- Other space inside the building
- 9 m²
- Exterior space attached to the building
- 17 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 81 m²
- Volume in cubic meters
- 310 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of stories
- 3 stories
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- STEENBERGEN W 3006
- Cadastral map
- Area
- 81 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
2,846x
Viewed
54x
Saved
2-6-2025
On Funda
Neighborhood

Steenbergen-Centrum
Steenbergen (NB)- Residents
- 4,040
- Family with children
- 25%
- Avg. asking price / m²
- € 3,412
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




