Sold
Westlandse Langeweg 174651 PD Steenbergen (NB)Westelijke polders
€ 1,395,000 k.k.
- 291 m²living area
- 23,198 m²plot size
- 2bedrooms
- Genergy label
Sales history
- Listed since
- August 19, 2024
- Date of sale
- February 25, 2025
- Term
- 6 months
Description
Welkom bij deze vrijstaande karakteristieke herenboerderij met een manege, prachtig gelegen in een rustige landelijke omgeving in het buitengebied nabij alle voorzieningen en uitvalswegen. Het weidse uitzicht zorgt voor een gevoel van ontspanning en rust, toch bent u binnen 5 minuten in Bergen op Zoom en binnen 30 minuten in Antwerpen.
Het object bestaat uit een herenboerderij met erf en tuin, hangar met stalling voor trailers, werktuigen en paardenboxen, vrijstaande garage voor 3 auto's, overdekte rijhal met een kantine, zadelkamer, paardenstallen, een aanhang met de mogelijkheid voor 30 paardenboxen en een vrijstaande stal met 4 paardenboxen en bergruimte en een weiland op een perceel van ca. 2,3 hectare.
Het object heeft een agrarische bestemming (met vrijstellings) mogelijkheden voor een minicamping, Bed & Breakfast, groepsaccommodatie, dagrecreatieve voorzieningen, kleinschalige horeca, zorgboerderij, paardenhouderij enz. Er is een vergunning verleend voor het houden van 55 paarden.
Het lijkt ons dus overduidelijk dat deze herenboerderij zeer beslist een bezichtiging waard is!
INDELING:
Woonhuis
* traditioneel gebouwd in steensmetselwerk en voorzien van een spouw, opgetrokken in metselbaksteen, begane grondvloer beton- en houtenvloer, houten verdiepingsvloer, onderschoten kap gedekt met geprofileerde dakelementen.
Begane grond: (beton- en houtenvloer)
* hal/entree, wandafwerking lambrisering en structuurverf, authentieke plavuizenvloer, plafond afgewerkt met stucwerk;
* meterkast met 8 groepen, aardlekschakelaars en krachtstroom;
* betegeld toilet met fonteintje;
* gewelven kelder (ca. 21 m2);
* hoofdslaapkamer voorzijde (ca. 20 m2), wandafwerking structuurverf, vloer afgewerkt met massief grenen vloerdelen, plafond afgewerkt met gipskartonplaten;
* badkamer en-suite (ca. 11 m2), voorzien van een hoek opgestelde whirlpool, douche/stoomcabine, badkamermeubel met een dubbele wastafel en een designradiator;
* slaapkamer achterzijde (ca. 10 m2) wandafwerking structuurverf, vloer afgewerkt met massief grenen vloerdelen, plafond afgewerkt met gipskartonplaten;
* woonkamer en-suite (ca. 49 m2) voorzien van een zandstenen schouwpartij met ingebouwde gashaard, zandstenenschouw met aansluiting van een allesbrander, inbouwkasten en schuifdeuren, wandafwerking stucwerk, vloer afgewerkt met massief houten vloerdelen, plafond afgewerkt met stucwerk voorzien van sierlijsten en ornamenten;
* dichte woonkeuken (ca. 20 m2), waarin geplaatst een in de lengte opgestelde inbouwkeuken, voorzien van een kunststof aanrechtblad met een spoelbak en een inbouw 5 pits gaskookplaat, wandafwerking structuurverf, granietenvloer, authentiek balkenplafond en een provisiekast;
* achterportaal met een deur naar het erf;
* betegeld toilet met fonteintje;
* bijkeuken met wasmachine-/droger aansluiting, wandafwerking stucwerk, tegelvloer, authentiek balkenplafond;
* betegelde douche;
* inbouwkast bereikbaar via de buitenzijde;
* vanuit de hal en de keuken trap naar:
Verdieping: (houten vloer)
* hobbyruimte/zolderruimte (ca. 147 m2) vrij in te delen met de mogelijkheid tot het creëren van meerdere (slaap)kamers en een 2e badkamer, wandafwerking stucwerk, houten vloerdelen, dakbeschot en spanten in het zicht.
Bijgebouwen:
* vrijstaande garage (2014) (ca. 74 m2) met een op afstand bedienbare elektrische sectiedeur, separate loopdeur, tussenkast van de elektra en een bergzolder.
* stallencomplex (1997) (afm. 21 x 51 mtr.) voorzien van overdekte rij hal (afm. 20 x 40 mtr.) met een zandbodem en lichtstraten, 10 paardenboxen, een betegelde poetsplaats, afsluitbare zadelkamer, kantine, toiletgroep en tussenkast van de elektra;
* separate hangar (afm. 9 x 51 mtr) voor het stallen van landbouwwerktuigen en hooi-/stro opslag.
* vrijstaande hangar (afm. 20 x 30 mtr.) ten behoeve van hooi-/stro-opslag (1935), stalling van werktuigen, trailers en 11 paardenboxen;
* vrijstaande schuur (1996) met 4 paardenboxen afm. 3 x 3 mtr. en 3 x 4 mtr., bergruimte en een tussenkast van de elektra.
Tuin:
* aangelegde tuin rondom, terras gelegd in klinkers en voorzien van borders, gazon, dubbele oprit. Waarvan de oprit van de woning is voorzien van een dubbele sierhekwerkpoort.
Diverse:
* buitenbak (afmeting ca. 22 x 40 mtr);
* perceel weiland geheel afgezet met lint;
* mestput.
Garage:
Opgetrokken in stroken spanten en houten gordingen gevels in houtskeletbouw, wanden afgewerkt met gepotdekselde delen en voorzien van een betonvloer.
Vrijstaande schuur:
Opgetrokken in stalen spanten en houten gordingen, gevels traditioneel gebouwd in steensmetselwerk voorzien van een betonvloer en gedekt met asbestvrije golfplaten.
Hangar met stallen:
Opgetrokken in stalen spanten, gedekt met asbestvrije golfplaten.
Manege:
Opgetrokken in stalen spanten, houten gordingen, gedekt met golfplaten (asbestvrij), gevels opgetrokken in damwandprofielplaten.
Isolatie:
De woning is voorzien isolerende beglazing.
Verwarming en warmwatervoorziening:
De woning is voorzien van centrale verwarming. De HR-ketel met een gecombineerde boiler, is geplaatst op de verdieping en voorziet tevens in warmwater.
Nutsvoorzieningen:
Het object is aangesloten op gas, water, elektra, riolering op persleiding en de riolering van de manege op een oude septictank.
Diversen:
* separate stallencomplex, eventueel ook bruikbaar als hengsten/merriestal of K.I. station; * vergunning aanwezig voor een manege met 55 paarden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 1,395,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,794
- Status
- Sold
Construction
- Year of construction
- Before 1906
- Kind of house
- Converted farmhouse, detached residential property
- Building type
- Resale property
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 291 m²
- Other space inside the building
- 26 m²
- External storage space
- 1,786 m²
- Plot size
- 23,198 m²
- Volume in cubic meters
- 1,177 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Double sink, steam cabin, and whirlpool
- Number of stories
- 1 story, an attic, and a basement
Energy
- Energy label
- G
Cadastral data
- STEENBERGEN Y 1102
- Cadastral map
- Area
- 3,710 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- STEENBERGEN Y 1080
- Cadastral map
- Area
- 7,915 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- STEENBERGEN Y 1103
- Cadastral map
- Area
- 43 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- STEENBERGEN Y 1213
- Cadastral map
- Area
- 11,530 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Unobstructed view
- Garden
- Back garden, surrounded by garden, front garden and side garden
Garage
- Type of garage
- Detached wooden garage
- Capacity
- 3 cars
- Facilities
- Electrical door, loft and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
7,526x
Viewed
61x
Saved
19-8-2024
On Funda
Neighborhood

Westelijke polders
Steenbergen (NB)- Residents
- 710
- Family with children
- 23%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




