Sold under reservation
Romeinenstraat 795935 SC SteylNieuw-Steyl
€ 309,000 k.k.
- 103 m²living area
- 140 m²plot size
- 4bedrooms
- Denergy label
Description
Nette tussenwoning met onder andere vier slaapkamers, een vrije achterom en vrij uitzicht vanuit de woonkamer!
Deze goed onderhouden tussenwoning biedt alles wat je zoekt. De doorzonwoonkamer met open keuken zorgt voor veel licht en een prettige leefruimte. De woning beschikt daarnaast over in totaal vier slaapkamers, mede dankzij de vaste trap naar de tweede verdieping.
De moderne badkamer maakt het comfort compleet, terwijl je buiten geniet van een omheinde achtertuin met vrije achterom en schuurtje. Aan de voorzijde heb je vrij uitzicht vanuit de woonkamer over het groene veld.
Een instapklare woning met volop mogelijkheden!
Begane grond
De begane grond is geheel voorzien van een doorlopende laminaatvloer. In de hal zijn de meterkast, een trapkast en het toilet met fonteintje en raam aanwezig.
De doorzon woonkamer is ca. 24m² en heeft openslaande deuren met tuinzicht. Aan de voorzijde kijk je heerlijk van je af met vrij uitzicht over het groene veld.
De open keuken (ca. 9m²) is voorzien van een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelkast, combi oven/magnetron en apothekerskast. Een loopdeur biedt toegang tot de achtertuin.
Eerste verdieping
De verdieping is voordien van een doorlopende laminaatvloer. Vanuit de overloop zijn de drie slaapkamers (ca. 9m², 11m² en 12m²) en de badkamer bereikbaar. Daarnaast is er een muurkast aanwezig.
Alle slaapkamers hebben rolluiken waarvan er één elektrisch is. De badkamer (ca. 4m²) is geheel betegeld en heeft een grote inloopdouche, wastafelmeubel, toilet en designradiator. Het raam zorgt voor voldoende daglicht en natuurlijke ventilatie.
Tweede verdieping
De tweede verdieping is bereikbaar door middel van een vaste trap. Er ligt een doorlopende laminaatvloer.
De overloop is voorzien van veel bergruimte en een berging met de cv-ketel en witgoedaansluiting. De vierde slaapkamer (ca. 10m²) is voorzien van een Velux dakraam met screen.
Tuin
De achtertuin is volledig omheind en voorzien van een overkapping aan de woning. Achterin staat een stenen schuurtje (ca. 7m²) met elektra en daarnaast een overkapping (ca. 10m²) met vrije achterom.
Bijzonderheden
- Kunststof kozijnen met dubbel glas.
- Deels dakisolatie.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 309,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,000
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1964
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 103 m²
- Exterior space attached to the building
- 11 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 140 m²
- Volume in cubic meters
- 352 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, rolldown shutters, and TV via cable
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Roof insulation and double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- AWB (gas-fired combination boiler from 2014, in ownership)
Cadastral data
- TEGELEN D 104
- Cadastral map
- Area
- 140 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 77 m² (11.00 metre deep and 7.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
1,422x
Viewed
10x
Saved
15-9-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




