St. Vitusplein 679051 BT StiensStiens
€ 325,000 k.k.
- 72 m²living area
- 2bedrooms
- Benergy label
Eye-catcherVolledig gemoderniseerd appartement met prachtig uitzicht !
Description
Volledig gemoderniseerd 3-kamer appartement in het centrum van Stiens
Op een centrale locatie in het gezellige centrum van Stiens bevindt zich dit fraai gelegen en instapklare 3-kamer appartement op de 3e verdieping. Vanuit het appartement is er een mooi uitzicht over het dorp en het omliggende buitengebied. Het appartement is door de huidige eigenaren in 2024 grondig en smaakvol gerenoveerd, waardoor u hier kunt rekenen op comfortabel en eigentijds wonen.
Het appartement beschikt over een ruime woonkamer, een moderne open keuken, twee slaapkamers, een balkon, een eigen berging en is gelegen in een verzorgd appartementencomplex met lift, intercominstallatie en een royale gezamenlijke binnenruimte.
Bent u op zoek naar een keurig afgewerkt appartement op een centrale locatie, met alle voorzieningen binnen handbereik? Dan is dit appartement zeker een bezichtiging waard.
Indeling
Via de centrale entree bereikt u het appartement op de 3e verdieping. Vanuit de hal zijn de twee slaapkamers, de doucheruimte en het separate toilet toegankelijk. De kleinere slaapkamer is uitstekend geschikt als slaap-, werk- of hobbykamer.
De ruime woonkamer is heerlijk licht en biedt een prettig uitzicht over Stiens en het omliggende landschap. Grenzend aan de woonkamer bevindt zich de open keuken, die door de huidige bewoners compleet is vernieuwd en uitgevoerd in een moderne opstelling. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een combi-oven, vaatwasser, koel-/vriescombinatie en een inductiekookplaat. Ten behoeve van de nieuwe keuken is ook de meterkast aangepast.
Vanuit de keuken is de praktische inpandige berging bereikbaar. Hier bevinden zich onder andere de wasmachineaansluiting, de cv-opstelling en de mechanische ventilatie-unit.
De hoofdslaapkamer ligt aan de noordzijde en geeft fraai zicht over de omgeving. In deze kamer is gekozen voor tapijt, wat zorgt voor extra comfort en een warme uitstraling.
Afwerking en renovatie
Het appartement is dus ingrijpend gemoderniseerd. Zo zijn de wanden en plafonds gestuct. Onder de ramen zijn stijlvolle akoestische panelen geplaatst met aanvullende isolatie. Ook is de vloer voorzien van geluidsdempende isolatie met een pvc-afwerking, met tapijt in de slaapkamer. Verder zijn er nette radiatorombouwen aangebracht, wat bijdraagt aan de verzorgde en eigentijdse uitstraling van het appartement.
Het balkon is vrij gelegen en geeft uitzicht op een rustige, groene omgeving
Berging
Op de begane grond bevindt zich de eigen inpandige berging van circa 5 m², voorzien van elektra.
Centrale entree
De centrale entree is verzorgd en voorzien van een intercominstallatie, automatische deuropener, postbussen, trapopgang, lift en toegang tot de inpandige bergingen.
Bijzonderheden
Volledig gerenoveerd appartement
Nieuwe keuken voorzien van combi-oven, vaatwasser, koel-/vriescombinatie en inductiekookplaat
Geluidsdempende isolatie en pvc-vloerafwerking
Nieuwe radiatorombouwen
HR-combiketel, Intergas, 2015
Actieve en betrokken VvE
In 2025 is het complex aan de buitenzijde geschilderd
Binnen de VvE worden regelmatig activiteiten georganiseerd
Intercominstallatie aanwezig
Groot openbaar parkeerterrein met gratis parkeergelegenheid
Centrum en winkels op loopafstand
Busverbindingen naar Leeuwarden, Dokkum en Sint-Annaparochie in directe nabijheid
Stiens telt ongeveer 8000 inwoners en ligt in de gemeente Leeuwarden aan de provinciale weg de N357 ten noorden van de stad Leeuwarden. Het dorp heeft een hoog voorzieningen niveau met o.a. een diversiteit aan winkels, supermarkten, een keurslager, bakker, vier basisscholen, een filmhuis, bibliotheek, Sportcentrum ‘It Gryn’ (binnenzwembad, buitenzwembad en sporthallen) sportvelden, tennis- en padelbanen, cultureel centrum “De Nije Skalm”, kinderboerderij Doniastate. De bevolkingsopbouw is mooi divers, van jongvolwassenen tot gezinnen en ouderen. Het dorp ligt op fietsafstand van Leeuwarden en er zijn zeer goede busverbindingen met de stad.
Disclaimer
Aan deze presentatie kunnen geen rechten worden ontleend. De informatie is met zorg samengesteld, mede aan de hand van door verkoper verstrekte gegevens. Voor eventuele onjuistheden, onvolledigheden of de gevolgen daarvan wordt geen aansprakelijkheid aanvaard. Dit geldt onder meer voor opgegeven maten, oppervlakten, isolatie en ouderdom van technische installaties.
Toelichtingsclausule NEN2580
De meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580 en bedoeld om op een meer eenduidige wijze een indicatie van de gebruiksoppervlakte te geven. Verschillen in meetuitkomsten kunnen echter niet volledig worden uitgesloten, bijvoorbeeld door interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 325,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,514
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1998
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 72 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 219 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- HIJUM B 4790
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
1,667x
Viewed
8x
Saved
30-3-2026
On Funda
Neighborhood

Stiens
Stiens- Residents
- 7,530
- Family with children
- 35%
- Avg. asking price / m²
- € 3,037
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



