Molenstraat 453291 EE StrijenStrijen Woonkern
€ 585,000 k.k.
- 155 m²living area
- 473 m²plot size
- 4bedrooms
- Eenergy label
Eye-catcherSuper sfeervol vrijstaand herenhuis met prachtige grote zonnige tuin
Description
Supergaaf en royaal vrijstaand herenhuis met een speelse indeling, een unieke woonsfeer, een grote schuur/berging en een fantastische tuin
Je woont hier heerlijk rustig, in een mooie groene omgeving, aan een eenrichtingsweg, geen doorgaand verkeer. En als je naar de voorzieningen in het centrum gaat, dan ben je er nog sneller te voet, dan met de auto.
Binnen 2 minuut loop je vanaf hier naar de sportvelden, de sporthal, het zwembad, de bibliotheek, de bushalte, het medisch centrum (huisarts, fysio, tandarts enz.) de slijterij en Kruidvat en in 3 minuten naar de groenteboer, slager, bakker, de supermarkten AH en LIDL en het horecaplein rond de haven, met tal van leuke terrasjes en eettentjes. De basisscholen liggen op ongeveer 5 minuten loopafstand.
De gebruiksoppervlakte wonen is ca. 155 m² (exclusief het souterrain en de aanpandige berging , samen ruim 45 m², die als overige inpandige ruimte vermeld staan in het meetrapport en de kelder die niet ingemeten is), de geschatte bruto inhoud is ruim 700 m³’.
De woning is gelegen op een perceel van 473 m² eigen grond. Het hek en de oprit zijn eigendom van de ‘schuin achterburen’, er is geen recht van overpad, dat zal ook niet worden gevestigd. U kunt parkeren in de straat, in de vakken, maar ook aan de Beatrixstraat en de Achterstraat kunt u prima gratis/openbaar parkeren, daar is ruimte genoeg en het is misschien 50 meter lopen.
De woning is voorzien van een Energielabel E, van gevelisolatie en nagenoeg geheel van dubbele beglazing. Verwarming en warmwatervoorzieningen geschieden d.m.v. een HR ketel (Remeha 2024)
De indeling is als volgt: entree, hal, toegang tot de ruime eetkamer (536 x 588/427) met houtkachel, tweede entree (uitkomend op het balkon/terras), trapopgang, trap naar het souterrain en toegang tot het toilet, de bijzonder sfeervolle royale split level woonkamer (858 x 446 met airco) en de keuken (339 x 328) met nette inbouwkeuken en toegang tot de bijkeuken/binnen berging (328 x 088) met c.v.-opstelling. Er zijn tal van authentieke details bewaard gebleven en er is een hoge mate van lichtinval in de woning.
De verdieping is als volgt ingedeeld: overloop met berging, vier slaapkamers (2 mooie en 2 kleinere), een royale badkamer van ca. 12 m² met douchecabine, tweede toilet en twee klassieke badkamermeubels met wastafel. In de badkamer is er een aparte ruimte om een sauna te kunnen plaatsen. De hoofdslaapkamer is voorzien van airco. Vanwege de speelse indeling verwijs ik liever naar de plattegrond, dan jullie te vermoeien met cijfers die geen duidelijk beeld schetsen.
In het souterrain bevindt zich een hal een kelderruimte, toegang tot de grote aanpandige berging (10.11 x 2.88 m. binnenwerks), waarvanuit ook een tweede kelder bereikbaar is (die staat niet op de plattegrond afgebeeld).
Een waarschuwing voorafgaand aan uw belletje of mailtje voor het aanvragen van een bezichtiging van dit ‘Feel Good Herenhuis’ lijkt me wel op zijn plaats……. Wanneer u hier komt kijken, dan is de kans bijzonder groot dat u hier nooit meer weg wil.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 585,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,774
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Mansion, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1928
- Type of roof
- Combination roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 155 m²
- Other space inside the building
- 45 m²
- Plot size
- 473 m²
- Volume in cubic meters
- 700 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and a basement
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Tzerra Ace (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- STRIJEN N 3008
- Cadastral map
- Area
- 100 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- STRIJEN N 1298
- Cadastral map
- Area
- 373 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location, in centre and open location
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
13,112x
Viewed
182x
Saved
30-9-2025
On Funda
Neighborhood

Strijen Woonkern
Strijen- Residents
- 7,035
- Family with children
- 34%
- Avg. asking price / m²
- € 3,680
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





