Sold under reservation
Op de Rooter 76114 NC SusterenIn de Mehre
€ 825,000 k.k.
- 168 m²living area
- 860 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherVrijstaande woning gelegen op de geliefde locatie ‘In de Mehre’.
Description
Vrijstaande woning gelegen op een zeer geliefde locatie in de woonwijk ‘In de Mehre’ . Een rustige en kindvriendelijke woonomgeving met een groot wandel -en speelpark. De wijk is gelegen aan de dorpsrand van Susteren en grenst aan een bosrijk gebied.
Niet alleen qua ligging maar ook qua architectuur, met heel veel lichtinval en contact met de prachtige tuin en afwerking, is deze villa uniek. De grote oppervlakte en speelse indeling zorgen voor een geweldige woonbeleving. De woning is uiteraard voorzien van alle comfort en luxe die past bij een hedendaagse woning.
Daarnaast is deze schitterende gezinswoning, met vier slaapkamers en twee badkamers, levensloopbestendig en duurzaam. De gehele woning is voorzien van ruimtethermostaten. Zo zijn de woonkamer, slaapkamers en de badkamer los van elkaar in te regelen qua temperatuur wat zeer comfortabel en duurzaam is. Op het dak van de woning zijn 22 zonnepanelen aangebracht welke zorgen voor de opwekking van elektriciteit waardoor het huis heel energiezuinig is.
Begane grond:
Wanneer we binnenkomen in de hal treffen we de meterkast en een ruim gastentoilet voorzien van fonteintje. Vanuit de royale ontvangsthal toegang tot de verdieping, het woongedeelte en de inpandige garage.
In het woongedeelte (circa 58 m2), voorzien van een stijlvolle tegelvloer valt meteen de ruimte en de grote raampartijen op. Hierdoor is er veel natuurlijk daglicht en veel contact met de omgeving. Er is een naadloze overgang tussen de luxe keuken met kookeiland, de eetkamer en de zitkamer. Perfect voor het ontvangen van gasten en het creëren van een gezellige sfeer, zeker ook door de aanwezige (gas) sfeerhaard van Bellfires. De begane grond is echt een fantastische plek om quality-time door te brengen met je gezin en vrienden. Vanuit elke hoek heb je een mooi zicht op de tuin door de grote raampartijen. En als het mooi weer is, zet je de schuifpui open en ontstaat er een vloeiende overgang tussen binnen en buiten met het grote overkapte terras direct achter de woning.
De luxe keuken aan de voorzijde van de woning is voorzien van granietenbladen en inbouwapparatuur (inductiekookplaat, inbouwafzuigkap, stoomoven, magnetronoven, koelkast, diepvries en vaatwasser). Vanuit de keuken is goed zicht op de fraai aangelegde voortuin.
De slaapkamer op de begane grond met parketvloer is aan de achterzijde gelegen en heeft door de grote raampartijen met schuifpui een prettig contact met de tuin. De slaapkamer is voorzien van een hoogwaardige kasten wand en inbouw kasten waardoor er aan opbergruimte geen gebrek is. En suite treffen we de luxe afgewerkte badkamer met zowel ligbad als inloopdouche, dubbele wastafel en zwevend toilet.
Inpandige garage voorzien van een sectionaalpoort en tevens voorzien van een keukenopstelling met veel kastruimte en met de aansluitingen voor witgoed.
Eerste verdieping:
Ook de verdieping is ruim van opzet met 3 ruime slaapkamers (respectievelijk 24 m2, 15 m2 en 7 m2) en de tweede badkamer. Deze verdieping is voorzien van een laminaatvloer. Zeker voor een gezin met kinderen is de tweede badkamer een pré.
Tweede verdieping:
Via vaste trap is deze verdieping bereikbaar. Hier zijn de installaties geplaatst en is voldoende bergruimte.
De tuin:
De tuin is gelegen achter de woning, biedt veel privacy en is geheel omsloten. Het ruime terras direct achter de woning biedt ruimte voor een grote eettafel om heerlijk met gezin en vrienden te eten en te genieten.
De tuin is aangelegd met mooie perken met een variëteit aan beplanting, sierbestrating, een vijverpartij en een waterelement. De tuin is gelegen op het Noord-Oosten, door de diepte van de tuin is er altijd een plek in de zon en in de schaduw te vinden. De tuin heeft een zij-ingang naar de straat en een achteringang met dubbele poort. Achter in de tuin is er nog een sfeervol terras en een vrijstaande, gemetselde tuinberging voorzien van elektra. De tuin is voorzien van een beregeningsysteem.
De oprit biedt plaats aan meerdere auto's, zodat er voldoende parkeergelegenheid is op eigen terrein.
Bijzonderheden:
- Prettige ligging in de gewilde wijk "In de Mehre".
- Luxe afwerking, er is gebruik gemaakt van kwalitatief goede materialen.
- Gehele woning is voorzien van kunststof kozijnen met isolerende beglazing.
- De woning is optimaal geïsoleerd, energielabel A, NB de zonnepanelen zijn nog niet opgenomen in dit energielabel.
- Voorzien van een aardwarmtepomp, 22 zonnepanelen, alarminstallatie en een domotica systeem.
Omgeving:
De woning is gelegen in de gewilde wijk 'In de Mehre' nabij het centrum van Susteren, op loopafstand van alle winkelvoorzieningen, basisschool en station. De wijk heeft een moderne uitstraling en in de wijk is een parkachtige groenvoorziening met voldoende speelmogelijkheden voor kinderen. Susteren heeft goede voorzieningen, een NS-station en is gunstig gelegen ten opzichten van Echt en Sittard. De woning is gelegen nabij de uitvalswegen, de autosnelweg A2 richting Roermond/Eindhoven en Heerlen/Maastricht is op enkele autominuten verwijderd.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 825,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,911
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2010
- Type of roof
- Pyramid hip roof covered with roof tiles
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 168 m²
- Other space inside the building
- 45 m²
- Exterior space attached to the building
- 30 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 860 m²
- Volume in cubic meters
- 765 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, 2 walk-in showers, bath, 2 toilets, underfloor heating, and 2 washstands
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Alarm installation and rolldown shutters
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- Geothermal heating, gas heater, complete floor heating and heat pump
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- SUSTEREN D 6948
- Cadastral map
- Area
- 860 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 490 m² (35.00 metre deep and 14.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity, heating and running water
- Insulation
- Completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
6,855x
Viewed
63x
Saved
3-10-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





