Sold
Tuurdijk 173997 MS 't GoyDorp 't Goy
€ 895,000 k.k.
- 129 m²living area
- 929 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- February 8, 2025
- Date of sale
- March 21, 2025
- Term
- 5 weeks
Description
Ben je op zoek naar een vrijstaand huis met een landelijke ligging en een heerlijk vrij uitzicht? Een plek waar je volledig tot rust komt, omringd door groen en met alle ruimte voor jezelf en je gezin? Dit huis staat op een uniek perceel van 929 m² én is écht bijzonder. Het heeft niet alleen een prachtige tuin met zwembad, maar ook tal van mogelijkheden om het helemaal jouw droomplek te maken.
Bij binnenkomst voel je direct de warmte en ruimte die dit huis uitstraalt. De lichte woonkamer, met grote ramen, een grote schuifpui en een sfeervolle tunnelhaard. Je hebt een prachtig uitzicht over de groene tuin, waardoor je het hele jaar door kan genieten van de natuur, of dat nu binnen is met een goed boek bij de kachel, of buiten op één van de fijne terrassen met zon/regenscherm en heater.
De keuken is een moderne, halfopen ruimte met een greeploos ontwerp en een chique marmeren vloer en achterwand. Alle benodigde apparatuur is aanwezig: een keramische kookplaat, oven, vaatwasser en afzuigkap. Een plek waar je met plezier de heerlijkste maaltijden bereidt.
’t Goy is een levendig en sociaal dorp met een fijne basisschool, een dorpshuis en een actief (sport)verenigingsleven. Het rivierengebied en de bossen rond Doorn liggen praktisch in je achtertuin. Binnen tien minuten fietsen ben je in Houten met winkelcentra, theater, bioscoop en restaurants. Met twee NS-stations en Utrecht op 13 minuten treinafstand, en de A12 en A27 om de hoek, woon je hier rustig én centraal.
Een huis naar je hart? We laten het graag aan je zien!
Indeling
Begane grond
Entree, hal, meterkast, hangend toilet met fonteintje en trap naar de eerste verdieping.
De sfeervolle semi-dichte keuken aan de tuinzijde van het huis is een fijne plek om te koken en te genieten van het uitzicht. Vanuit de lichte woonkamer met tunnelhaard en grote ramen stap je via schuifpui zo de tuin in. De ruime tuin met zwembad en sproei-installatie biedt rust, privacy en volop mogelijkheden om te ontspannen. De grote vrijstaande stenen garage kan worden omgebouwd tot een slaapkamer en badkamer, zodat je ook gelijkvloers kunt wonen.
Eerste verdieping
Overloop met drie ruime slaapkamers. De badkamer is netjes afgewerkt met een douchecabine, ligbad, hangend toilet en een wastafelmeubel. Er is bovendien een aparte ruimte met aansluitingen voor de wasmachine en droger.
Tweede verdieping
Via een vlizotrap bereik je de bergzolder, een handige ruimte voor extra opslag. Hier is ook de CV ketel.
Bijzonderheden:
- bouwjaar 1970;
- gebruiksoppervlakte wonen ca. 129 m2, inhoud ca. 499 m3, ruime vrijstaande garage ca. 27 m2, uniek perceel 929 m2.
- vrijstaande stenen garage met mogelijkheden voor een extra slaapkamer en badkamer of kantoor;
- zonnepanelen (21 stuks);
- laadpaal voor elektrische auto;
- spouwmuurisolatie;
- sproei-installatie in de tuin;
- zwembad in de tuin;
- zon/regenscherm met led verlichting en heater op het terras;
- lichte woonkamer met tunnelhaard en prachtig uitzicht;
- energiezuinig en toekomstbestendig huis/ energielabel A;
- gelegen in een rustige, groene omgeving met vrij uitzicht.
Oplevering:
In overleg.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 895,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,938
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1970
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 129 m²
- Other space inside the building
- 3 m²
- External storage space
- 27 m²
- Plot size
- 929 m²
- Volume in cubic meters
- 499 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, passive ventilation system, sliding door, TV via cable, solar panels, and swimming pool
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Double glazing, energy efficient window, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler and wood heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2006, in ownership)
Cadastral data
- HOUTEN C 1155
- Cadastral map
- Area
- 619 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- HOUTEN C 1517
- Cadastral map
- Area
- 310 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, rural and unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electrical door, electricity and heating
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
6,235x
Viewed
62x
Saved
8-2-2025
On Funda
Neighborhood

Dorp 't Goy
't Goy- Residents
- 305
- Family with children
- 38%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




