Sold
- 146 m²living area
- 850 m²plot size
- 4bedrooms
- A++energy label
Sales history
- Listed since
- March 19, 2025
- Date of sale
- April 14, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
GEZIEN DE GROTE BELANGSTELLING VOOR DEZE WONING IS HET INPLANNEN VAN NIEUWE BEZICHTIGINGEN MOMENTEEL NIET MEER MOGELIJK. INDIEN U EEN E-MAIL STUURT MET DAARIN UW CONTACTGEGEVENS ZULLEN WIJ U WEER BENADEREN INDIEN DE WONING ONVERHOOPT TOCH WEER BESCHIKBAAR KOMT.
Aan de rand van de woonkern 't Loo Oldebroek staat deze vrijstaande woning met vrijstaande schuren. Deze woning is gebouwd in 1994 en is in de loop van de jaren keurig onderhouden en gemoderniseerd. Zelfs zo ingrijpend dat er inmiddels een A++ energielabel op zit! En dat maakt het geheel natuurlijk al heel aantrekkelijk. Ook de ligging op het perceel van ca. 850 m2, de vrijstaande schuur met dubbele carport en de fraaie overkapping maken dit tot een heerlijke plek om te wonen.
Indeling:
Begane grond:
Entree aan de voorzijde met trapopgang naar de verdieping, garderobe, toilet en technische ruimte met opstelling van de hybride warmtepomp en wasmachineaansluiting. De gezellige keuken bevindt zich aan de voorzijde van de woning en is ingericht met een kookeiland, een handige kastenwand en een sfeervolle schouw.
De woonkamer bevindt zich aan de achterzijde en is verrassend ruim. Dat wordt benadrukt door het grote raam waardoor er mooi zicht is op de achtertuin. Achter de woonkamer staat een houten berging/portaal, handig voor alle schoenen en jassen.
Verdieping:
De overloop geeft toegang tot de badkamer en 4 slaapkamers. De eerste slaapkamer is ca. 4,2m x 3,0m groot. De tweede slaapkamer aan de voorzijde is ca. 3,8m x 4,8m groot en is voorzien van een dakkapel. Achter deze slaapkamer is de derde slaapkamer ca. 5,5m x 3,8m groot. De vierde slaapkamer bevindt zich aan de achterzijde en is ca. 3,8m breed. In deze kamer is ook de vlizotrap naar de zolder aanwezig. De badkamer is ingericht met een ligbad, dubbele wastafel, toilet en douchehoek.
Buiten:
Achter de woning is een vrijstaande houten berging van ca. 2,8m x 6,0m met een ruime overkapping daarachter. De tuin geeft veel privacy en in het midden is een vijver ingericht. Naast de tuin staat een houten vrijstaande schuur die gebruikt werd als stal. Hier is tevens een dubbele carport in aanwezig. De toegang ernaar toe moet nog wel worden geregeld. Aan de voorzijde van het perceel staat een houten berging, handig voor tuingereedschap etc.
Algemeen:
Bouwjaar: 1994
Inhoud: 470 m3
Woonoppervlakte: ca. 146 m2
Bijzonderheden: beregening in de tuin via grondwaterpuls
Sinds 2023:
Verwarming middels een hybride warmtepomp en C.V.-installatie, vloerverwarming gedeeltelijk
Zonnepanelen 25 stuks
Elektrische boiler
Nieuwe meterkast
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 650,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,452
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1994
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 146 m²
- Other space inside the building
- 3 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- External storage space
- 58 m²
- Plot size
- 850 m²
- Volume in cubic meters
- 470 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, and toilet
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Mechanical ventilation and flue
Energy
- Energy label
- A++
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- Heat pump
- Hot water
- CH boiler and electrical boiler
Cadastral data
- OLDEBROEK L 5986
- Cadastral map
- Area
- 570 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- OLDEBROEK L 6053
- Cadastral map
- Area
- 280 m² (part of parcel)
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- On the edge of a forest, alongside a quiet road, in residential district and open location
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity and running water
- Insulation
- No insulation
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
7,586x
Viewed
116x
Saved
19-3-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




