Gasthuisstraat 215931 NT TegelenTegelen-Centrum

Map
  • 190 m²
  • 2
  • E
Calculate monthly payment

Description

Unieke en zeer ruime benedenwoning met eindeloze mogelijkheden op centrum locatie in Tegelen! Op een absolute centrum locatie staat dit royale, vrijstaande pand boordevol ruimte, licht en potentie. Een uitzonderlijk object dat zich perfect leent voor dubbele bewoning, wonen en werken aan huis én volop ruimte biedt voor zelfontplooiing en creativiteit. Of je nu een groot gezin hebt, ondernemer bent, investeerder of simpelweg op zoek bent naar een woning met toekomstvisie, hier kan het allemaal. Het pand is gebouwd als volwaardige woning en beschikt over een slimme indeling met zeer veel vierkante meters. Indeling De begane grond is uitermate geschikt voor een kantoor- of praktijkruimte en is prettig bereikbaar via de poort in de tuin, waar ook ruimte is voor het stallen van fietsen. Een ideale setting voor werken aan huis met voldoende privacy. Deze woning is bij uitstek geschikt voor wie graag renoveert en zijn eigen stempel wil drukken. Of je nu kiest voor een moderne afwerking of juist een klassieke, nostalgische uitstraling, hier zijn de mogelijkheden werkelijk eindeloos. De beneden verdieping maakt deel uit van een gesplitste woning. Bijzonderheden • Gratis parkeren voor de deur • Zeer ruime kelder; • Tuin; • Kunststof kozijnen met dubbele beglazing; • Energielabel E; • Centrum locatie met alle voorzieningen nabij;

Features

Transfer of ownership

Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 259,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 1,363

Construction period
1906-1930
Specific
Renovation project
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles
Accessibility
Accessible for people with a disability and accessible for the elderly

Surface areas and volume

Areas
Living area
190 m²
Other space inside the building
241 m²
Volume in cubic meters
1,473 m³

Layout

Number of rooms
4 rooms (2 bedrooms)
Number of bath rooms
1 separate toilet
Number of stories
4 stories and a basement
Facilities
Passive ventilation system and TV via cable

Cadastral data

TEGELEN C 5564

Back garden
60 m² (10.00 metre deep and 6.00 metre wide)

Popularity

0x

Viewed

0x

Saved

15-5-2026

On Funda

Neighborhood

Tegelen-Centrum

Tegelen
Residents
3,820
Family with children
21%
Avg. asking price / m²
€ 3,192

Discover the neighborhood

Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?

View neighborhood insights

Don’t want to forget this home?

Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.