Sales history
- Listed since
- March 15, 2025
- Date of sale
- April 23, 2025
- Term
- 5 weeks
Description
Roermondseweg 17, 5931 EA Tegelen
Dit schitterende geheel instapklare appartement is een waar pareltje.
Het luxe appartement bevindt zich in de voormalige Sigarenfabriek waar na een grondige verbouwing 8 prachtige appartementen zijn gerealiseerd, maar met behoudt van het historische en monumentale karakter.
Dit appartement kenmerkt zich door de luxe uitstraling en industrieel karakter. De moderne, open keuken is niet alleen strak en stijlvol, maar biedt ook genoeg ruimte voor een gezellige eettafel, ideaal voor dinertjes met vrienden of familie.
De lichte en ruime woonkamer creëert een warme en uitnodigende sfeer, perfect om te ontspannen of gasten te ontvangen. Met twee royale slaapkamers biedt het appartement volop ruimte voor comfort en privacy. De nette, eigentijdse badkamer en het praktische washok maken het geheel af.
Buiten kun je genieten van een heerlijke eigen tuin, een fijne oase van rust om te relaxen of te genieten van het mooie weer.
Verder beschikt dit luxe appartement over o.a. een 2e gezamenlijke tuin, een gezamenlijke wijnkelder, een eigen berging en eigen parkeerplaats.
Kortom, een prachtig en goed ingedeeld, compleet nieuw en instapklaar appartement dat comfort, stijl en functionaliteit combineert – de ideale plek om je thuis te noemen!
Indeling van het appartement:
Via de voordeur komt men in de ontvangsthal voorzien van een tegelvloer, met een meterkast, een toilet, de garderobe en de toegang tot de woonkamer, 2 slaapkamers, de badkamer en de wasruimte.
Het gedeeltelijk betegelde toilet is voorzien van een zwevend closet, een fonteintje en mechanische ventilatie.
De ruime woonkamer is keurig afgewerkt. De tegelvloer van de ontvangsthal ligt in de woonkamer doorgelegd. De grote raampartijen bieden veel lichtinval. De ramen zijn voorzien van hardhouten kozijnen met HR++ glas. De sfeervolle woonkamer biedt, via de openslaande deuren, toegang tot de tuin.
Ook hebt u vanuit de woonkamer toegang tot de open keuken. De luxe hoogwaardige keuken is o.a. voorzien van een inductiekookplaat met ingebouwde afzuiging(Bora), een combi-magnetron, een stoomoven, een koelkast, een vriezer, een vaatwasser, een Quooker en een werkblad met spoelbak.
De moderne, open keuken is niet alleen strak en stijlvol, maar biedt ook genoeg ruimte voor een gezellige eettafel, ideaal voor dinertjes met vrienden of familie.
Slaapkamers, badkamer en berging:
Vanuit de ontvangsthal hebt u tevens toegang tot de 2 ruime slaapkamers.
Op de slaapkamers ligt de tegelvloer doorgelegd. Vanuit een van de slaapkamers hebt u via de dubbele openslaande deuren toegang tot de achtertuin. De temperatuur is op iedere slaapkamer apart in te stellen.
Ook de badkamer is vanuit de ontvangsthal bereikbaar. De geheel betegelde badkamer bestaat uit een inloopdouche en een brede wastafel met wastafelmeubel.
Verder bevindt zich aan de ontvangsthal de toegang tot de wasruimte/berging. Deze is te betreden via een schuifdeur. Hier zijn de elektrische boiler (eigendom), de warmtepomp, de WTW installatie en de witgoedaansluitingen gesitueerd.
Kelder:
Het appartement beschikt over een eigen berging in de kelder.
Verder bevindt zich in de kelder een gezamenlijke fietskelder en een gezamenlijke wijnkelder.
Tuin:
Dit appartement heeft een eigen, fraai aangelegde tuin. De tuin is te bereiken via de vrije achterom, de woonkamer en de slaapkamer. Hier kunt u heerlijk genieten van het mooie weer en het buitenleven.
Naast deze eigen tuin is er ook een 2e gezamenlijke tuin. In deze gezamenlijke tuin is een overkapping geplaatst.
Overige/kenmerken:
• De tegelvloer loopt door het hele appartement zonder drempels.
• Het appartement is in zijn geheel voorzien van vloerverwarming. (tevens koelend op de warme dagen)
• Er zijn brede, hoge deuren in het appartement geplaatst.
• De hoge plafonds in het appartement zijn circa 3,27 m hoog.
• Het appartement heeft een eigen tuin.
• Het appartement heeft een eigen berging in de kelder.
• Het appartement heeft een eigen voordeur aan de weg.
• De eigen tuin is bereikbaar via de parkeerplaats en de hellingbaan. Als u minder mobiel bent is de tuin dus ook goed bereikbaar.
• Het appartementencomplex heeft een gemeenschappelijke entree met trappenhuis, brievenbussen, een lift en een gezamenlijke tuin met overkapping.
• Het appartement heeft een gemeenschappelijke wijnkelder, met voor ieder ook een eigen ruimte om de wijn optimaal te bewaren.
Dit appartement is dus volledig instapklaar en voorzien van alle gemakken.
U hoeft er alleen uw eigen meubels in te zetten en kunt meteen genieten van dit fantastische appartement met o.a. eigen tuin!
In 2023/2024 is dit appartement dus volledig ingericht en voorzien van o.a. nieuwe vloeren, keuken, badkamer, wanden etc.
De bewoners hebben ervoor gekozen, om de industriële look, met verwijzing naar het vroegere karakter van de sigarenfabriek, subtiel door te voeren in de woning.
Kortom, beslist een vrijblijvende bezichtiging waard!
Vereniging van Eigenaars:
Als eigenaar van een appartement wordt u ook lid van de vereniging van eigenaars.
Er is minimaal één maal per jaar een ledenvergadering waarin lopende zaken en onderhoud besproken worden.
U betaald een maandelijkse bijdrage van € 265,00 servicekosten waarvan onder meer de opstal verzekering betaald wordt, reservering groot onderhoud, schoonmaak en onderhoudskosten gemeenschappelijke vertrekken.
De vereniging kent een gezonde financiële balans.
Ligging en voorzieningen:
Vanuit deze woning bent u zowel met de fiets als met de auto snel in het centrum van Tegelen, Belfeld en/of Venlo en binnen slechts enkele minuten met de auto op de autosnelweg in de richting Eindhoven, Nijmegen, Maastricht of Duitsland.
Ook de winkelvoorzieningen, het centrum van Tegelen, en de basisschool zijn op loopafstand aanwezig.
Tegelen was tot 2001 een zelfstandige gemeente en telt thans een kleine 20.000 inwoners.
In 2001 is Tegelen samengevoegd tijdens de gemeentelijk herindelingen met andere dorpen bij de gemeente Venlo. De gemeente Venlo telt thans ruim 100.000 inwoners.
Tegelen kenmerkt zich verder door een rijk verenigingsleven en beschikt over een openluchttheater genaamd “de Doolhof.”
Woningspecificaties:
Bouwjaar: 2023
Woonoppervlakte: 120 m2
Perceeloppervlakte: 200 m2
Inhoud: circa 425 m3
Verdere bijzonderheden: Externe bergruimte in souterrain.
Opmerking:
Ondanks het feit dat wij zeer secuur te werk gaan bij het verzamelen van de gegevens, zijn onjuistheden niet altijd uit te sluiten. Er kunnen aan deze omschrijving geen rechten worden ontleend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 575,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,792
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 265.00 per month
Construction
- Type apartment
- Residential property with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2023
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 120 m²
- External storage space
- 10 m²
- Volume in cubic meters
- 425 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, underfloor heating, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator, mechanical ventilation, TV via cable, and solar panels
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- Not available
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- Complete floor heating, heat recovery unit and heat pump
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- TEGELEN A 9577
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 265.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,454x
Viewed
12x
Saved
15-3-2025
On Funda
Neighborhood

Tegelen-Centrum
Tegelen- Residents
- 3,820
- Family with children
- 21%
- Avg. asking price / m²
- € 3,114
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




