New
Brachterweg 35932 XE TegelenOp de Heide
€ 725,000 k.k.
- 160 m²living area
- 3,608 m²plot size
- 5bedrooms
- A+++energy label
Description
Brachterweg 3 in Tegelen is zo’n woning waar ruimte, comfort en toekomstbestendig wonen op een bijzondere manier samenkomen. Vrijstaand wonen, vijf slaapkamers, volop privacy, een royale tuin rondom, meerdere terrassen, twee garages, een verwarmd zwembad en een hoog afwerkings- en verduurzamingsniveau: dit is geen standaard woonhuis, maar een plek waar je jarenlang vooruit kunt.
Deze woning beschikt over een uitzonderlijk energielabel A+++
Hier woon je gasvrij, energiezuinig en met verrassend veel mogelijkheden om je heen. Of je nu droomt van royaal gezinsleven, werken aan huis, hobbyruimte, een atelier, een moestuin, extra opslag of gewoon veel buitenruimte: op dit perceel hoef je je plannen niet klein te maken. Vrijstaande woningen met zoveel grond, vijf slaapkamers, parkeergelegenheid op eigen terrein, een laadpaal, een vrije achterom én deze mate van verduurzaming zijn schaars. Dit is zo’n woning waarbij je voelt: hier is al heel veel gedaan, en tegelijk is er nog alle ruimte om er je eigen plek van te maken.
De woning is oorspronkelijk gebouwd in 1955, maar heeft de afgelopen jaren een indrukwekkende metamorfose ondergaan. Er is uitgebreid verbouwd, vernieuwd en verduurzaamd. Deze woning beschikt over een volledig warmtepompsysteem uit 2023, 29 zonnepanelen, dubbele beglazing, geïsoleerde muren, vernieuwde leidingen, vloerverwarming in de badkamer, elektrische boilers en twee airco’s. Ook het dak is in 2023 volledig vervangen, inclusief isolerende PIR-platen en nieuwe dakpannen. In 2025 is de woning bovendien volledig gezandstraald en aan de buitenzijde gestuct, waardoor ook de uitstraling weer helemaal fris en verzorgd is.
Daarnaast is er gedacht aan comfort en veiligheid. De woning is voorzien van een alarminstallatie en camerasysteem, en vier slaapkamers beschikken over rolluiken. Daarmee combineert dit huis ruimte en vrijheid met een prettig gevoel van geborgenheid.
Brachterweg 3 ligt in Tegelen, in een rustige woonomgeving waar je vrij woont en toch dichtbij het dagelijkse gemak blijft. Je hebt hier het gevoel van ruimte en privacy, zonder dat je afgelegen zit. Boodschappen, scholen, sportvoorzieningen, het centrum van Tegelen en station Tegelen zijn goed bereikbaar.
Je woont hier in de gemeente Venlo, met de voorzieningen van de stad in de buurt en natuur op korte afstand. Extra fijn: de Duitse grens ligt dichtbij. Daardoor pak je net zo makkelijk de auto voor een boodschap, een dagje uit of een wandeling over de grens.
De woning
Je draait de oprit op en merkt meteen: hier is ruimte, geen loze belofte. Voor de poort kun je al twee à drie auto’s parkeren en via de elektrische dubbele poort rijd je door naar de oprijlaan. Links zie je een deel van de voortuin met fruitbomen, rechts bevindt zich een garage die geschikt is voor fietsen, tuinspullen of ander praktisch gemak. Recht voor je staat de woning, met het grote raam van de woonkamer als uitnodigende blikvanger. Aan het einde van de oprijlaan is bovendien nog een extra parkeerplek aangelegd. Handig voor een extra auto, bezoek of gewoon om het terrein praktisch en overzichtelijk te houden.
De officiële voordeur bereik je via de linkerzijde en een trap omhoog, maar in de praktijk neem je waarschijnlijk de route die net wat natuurlijker voelt: rechtsaf, de trap op richting de achtertuin. Via de overkapping stap je daar de woning binnen. Je komt binnen in een lange gang, van waaruit het huis zich stap voor stap ontvouwt.
Helemaal rechts ligt de eerste slaapkamer. Een fijne kamer met dubbele deuren naar de tuin, vrij uitzicht op het groen en een elektrisch rolluik. Aangrenzend bevindt zich de badkamer, die ook vanuit de gang bereikbaar is. Daardoor kun je als het ware rondlopen, wat de indeling praktisch en prettig maakt. De badkamer is in 2020 vernieuwd en voorzien van een douche, toilet en een dubbele wastafel met grote verwarmde spiegel. Tussen de badkamer en slaapkamer vind je bovendien nog een handige muurkast.
Via de hal heb je toegang tot alle slaapkamers. In totaal telt de woning vijf slaapkamers van circa 10 m², 13 m², 13 m², 13 m² en 17 m². Daardoor kun je alle kanten op: slapen, werken, logeren of hobbyen. Drie slaapkamers zijn voorzien van een wastafel en inbouwkast. Ook is er nog een extra muurkast aanwezig in de hal. Dankzij de rolluiken bij vier slaapkamers is ook aan comfort, privacy en zonwering gedacht.
De keuken ligt centraal in de woning en vormt een fijne schakel tussen de verschillende ruimtes. Hier vind je ook de trap naar de kelder. De keuken dateert oorspronkelijk uit 1995 en is deels vernieuwd in 2016 en 2024. Vanuit de keuken stap je de woonkamer in, waar de ruimte meteen indruk maakt. Het open plafond met zichtbare balken geeft de kamer een warme, stoere uitstraling en zorgt voor een heerlijk ruimtelijk gevoel. Dankzij de ramen rondom, het grote raam aan de voorzijde en de twee dubbele deuren naar de tuin valt het licht van alle kanten binnen. In de woonkamer zorgt de aanwezige houtkachel voor extra sfeer en warmte. Een heerlijke plek om op koude dagen gezellig samen te komen en te genieten van een knusse avond.
Doordat de woonkamer aan de straatzijde hoger ligt én de woning vrijstaand is, geniet je hier bovendien van veel privacy. Je kijkt prettig van je af, zonder dat voorbijgangers direct naar binnen kijken.
Vanuit de woonkamer loop je door naar de hal bij de voordeur. Bij de voordeur ligt een klein terras met overkapping. Doordat dit deel hoger ligt, kijk je mooi uit over de voortuin. In deze hal vind je daarnaast een toilet met fonteintje.
De kelder maakt het huis extra praktisch. Hier beschik je over een kelderruimte, een wasruimte en een inpandige garage met elektrische poort. Samen met de tweede garage op het terrein biedt dit volop ruimte voor opslag, fietsen, tuinmateriaal, hobby’s, klussen of alles wat je liever netjes uit het zicht houdt.
Buiten
Ook buiten is er volop te beleven. Aan de voorzijde ligt een overkapping en vind je een buiten-BBQ, waardoor lange zomeravonden hier bijna vanzelf ontstaan. De tuin rondom biedt privacy, vrijheid en verschillende plekken om van het buitenleven te genieten. Er zijn meerdere terrassen, diverse fruitbomen en een
verwarmd zwembad met elektrisch dek en filtersysteem. Dat is niet zomaar een tuin, dat is je eigen vakantiesfeer aan huis.
Achter het huis vind je een schuur en een overkapping waar de warmtepomp en buitenunits van de airco’s netjes zijn geplaatst. Praktisch, maar niet prominent in beeld. Precies zoals je het wilt.
Extra fijn is de vrije achterom. Via een doorgang bereik je een dubbele poort, waardoor je gemakkelijk met een auto of caravan achterom kunt. Die kun je bovendien uit het zicht stallen. Door de royale tuin rondom zijn er ook mooie mogelijkheden om de woning of het gebruik van het perceel verder naar je hand te zetten. Denk aan een extra hobbyruimte, atelier, werkplaats, speelplek, moestuin of misschien een uitbreiding van de woning, uiteraard afhankelijk van de geldende regels en vergunningen.
Doordat de tuin rondom de woning ligt, kun je de hele dag met de zon meebewegen. Koffie in de ochtendzon, lunchen op een beschut terras of aan het einde van de dag nog even genieten van de avondzon: er is altijd wel een fijne plek te vinden. Tegelijk zorgen de bomen voor genoeg natuurlijke schaduw, waardoor de tuin ook op warme dagen prettig en groen blijft aanvoelen.
Bijzondere bepaling
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Toelichtingsclausule NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 725,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,531
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1955
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 160 m²
- Other space inside the building
- 70 m²
- Exterior space attached to the building
- 55 m²
- External storage space
- 22 m²
- Plot size
- 3,608 m²
- Volume in cubic meters
- 1,007 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 separate toilet
- Number of stories
- 1 story and a basement
- Facilities
- Air conditioning, alarm installation, mechanical ventilation, rolldown shutters, flue, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A+++
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- Wood heater, partial floor heating and heat pump
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- TEGELEN D 2324
- Cadastral map
- Area
- 3,608 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage and built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
6-6-2026
On Funda
Neighborhood

Op de Heide
Tegelen- Residents
- 3,635
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 2,855
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




