Sold
Mulgouwsingel 785932 TS TegelenOp de Heide
€ 299,500 k.k.
- 108 m²living area
- 396 m²plot size
- 3bedrooms
- Eenergy label
Sales history
- Listed since
- May 8, 2025
- Date of sale
- June 24, 2025
- Term
- 6 weeks
Description
Ruime hoekwoning met royale zijtuin, moderne keuken en extra hobbykamer in Tegelen
Aan de Mulgouwsingel 78 in Tegelen staat deze verrassend ruime hoekwoning met een royale zijtuin, overdekt terras, twee bergingen en een praktische indeling. De woning beschikt over een lichte woonkamer, een moderne keuken, drie comfortabele slaapkamers en een eigentijdse badkamer. De voormalige garage is omgebouwd tot een multifunctionele hobbyruimte of bijkeuken, wat deze woning ideaal maakt voor gezinnen of thuiswerkers. De gehele woning is voorzien van kunststof kozijnen met dubbel glas en/of HR++ beglazing, wat zorgt voor extra comfort en lage onderhoudskosten.
Begane grond
Bij binnenkomst word je verwelkomd in de hal met garderobe, een modern zwevend toilet en de meterkast. Vanuit hier betreed je de ruime woonkamer van ca. 29 m² met een praktische tegelvloer en een loopdeur naar het overdekte terras, perfect voor zomerse dagen.
Aansluitend aan de woonkamer ligt de aparte eetkamer (ca. 14 m²), die voldoende ruimte biedt voor een grote eettafel. De keuken (2009) is modern ingericht en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een gasfornuis, oven, vaatwasser en voldoende werk- en bergruimte.
De voormalige garage is slim omgetoverd tot een extra hobbykamer/bijkeuken – ideaal als wasruimte, werkplek of speelkamer.
Eerste verdieping
Op de verdieping bevinden zich drie slaapkamers van ca. 14 m², 9 m² en 9 m². De overloop beschikt over een praktische inbouwkast met de opstelling van de cv-ketel. De badkamer is modern en compleet uitgerust met een hoekbad inclusief douche, een tweede toilet en een wastafel met meubel.
Zolder
De bergzolder is bereikbaar via een vlizotrap en biedt extra opslagruimte.
Buitenruimte
De royale zijtuin maakt deze hoekwoning extra aantrekkelijk. Hier vind je een groot overdekt terras, twee bergingen en volop ruimte om te genieten van het buitenleven. Dankzij de hoekligging is er veel privacy en lichtinval.
Over de omgeving
De woning ligt in een rustige, kindvriendelijke woonwijk in Tegelen met alle voorzieningen in de buurt. In de directe omgeving bevinden zich scholen, speeltuintjes, supermarkten, sportverenigingen en openbaar vervoer. Het centrum van Tegelen is op korte afstand bereikbaar en ook de uitvalswegen richting Venlo, Roermond en de A73 liggen binnen handbereik. Bovendien biedt de omgeving veel mogelijkheden voor recreatie, wandelen en fietsen in de groene omgeving van Noord-Limburg.
Bijzonderheden
- Hoekwoning met royale zijtuin, welke is voorzien van twee bergingen en overdekt terras
- Moderne keuken (2009) met inbouwapparatuur
- Woonkamer en aparte eetkamer
- Gehele woning voorzien van kunststof kozijnen met dubbel glas en/of HR++
Deze wonin biedt verrassend veel ruimte, comfort en mogelijkheden. Perfect voor wie op zoek is naar een goed onderhouden gezinswoning met extra’s, op een fijne locatie in Tegelen!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 299,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,773
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1974
- Type of roof
- Shed roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 108 m²
- Other space inside the building
- 16 m²
- Exterior space attached to the building
- 23 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 396 m²
- Volume in cubic meters
- 493 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (3 bedrooms)
- Number of stories
- 2 stories and an attic
Energy
- Energy label
- E
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2013, in ownership
Cadastral data
- TEGELEN D 1012
- Cadastral map
- Area
- 163 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- TEGELEN D 3716
- Cadastral map
- Area
- 233 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Side garden
- 210 m² (7.50 metre deep and 28.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the east
Popularity
2,607x
Viewed
53x
Saved
8-5-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




