Sold under reservation
Postiljonhof 215932 GB TegelenOp de Heide
€ 339,500 k.k.
- 108 m²living area
- 178 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Description
Op zoek naar een huis waar je zó in kunt trekken? Dan is deze instapklare hoekwoning met serre, carport en zonnige tuin precies wat je zoekt! Hier woon je lekker ruim, modern en comfortabel, met het bos, winkels en scholen letterlijk om de hoek.
De uitgebouwde woonkamer met grote serre is een echte blikvanger: licht, sfeervol en met een heerlijke verbinding naar buiten. De moderne keuken heeft alles wat je nodig hebt en is bovendien mooi strak afgewerkt. De drie slaapkamers (en de mogelijkheid voor een vierde op zolder!) maken dit huis ideaal voor een gezin of iedereen die gewoon nét wat meer ruimte zoekt.
Buiten is het minstens zo fijn: een tuin op het zuidwesten, volledig omheind en in 2024 opnieuw aangelegd. Dankzij de vrije achterom, carport en berging is het hier niet alleen mooi, maar ook praktisch. En wil je nog een garage? Dat kan zelfs nog!
Begane grond
De hal geeft toegang tot de meterkast, het moderne toilet en de trapopgang. De ruime, uitgebouwde woonkamer met trapkast heeft een moderne laminaatvloer en staat via de grote serre in direct contact met de zonnige tuin.
De halfopen keuken is eigentijds en praktisch ingericht met een inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser, oven, magnetron en koel-vriescombinatie. Vanuit hier kijk je leuk uit op de oprit en de rustige straat.
Eerste verdieping
De overloop biedt toegang tot drie keurige slaapkamers, allen voorzien van laminaatvloeren. De badkamer is compleet uitgevoerd met ligbad, inloopdouche, wastafelmeubel en tweede toilet. Dankzij het Velux-dakraam met rolluik is het er heerlijk licht.
Tweede verdieping
Via de vaste trap bereik je de zolder met Velux-dakraam en rolluik. Deze ruime verdieping is ideaal als vierde slaapkamer, werkplek of hobbyruimte.
Tuin en buitenruimte
De tuin (aangelegd in 2024) ligt op het zuidwesten en is volledig omheind. Dankzij de borders, hagen en vrije achterom geniet je van optimale privacy. Er is een berging, een carport aan de voorzijde én de mogelijkheid om een garage te realiseren. Een klein deel van de zijstrook wordt nog gehuurd van de gemeente, maar kan eenvoudig worden overgenomen.
Pluspunten waar je blij van wordt!
- Royale, uitgebouwde woonkamer met grote serre
- Strakke, moderne keuken met alle inbouwapparatuur
- Mogelijkheid tot 4 slaapkamers
- Carport én twee bergingen
- Tuin op het zuidwesten – onderhoudsvriendelijk en privé (gedeelte is huur)
- Nagenoeg volledig voorzien van kunststof kozijnen en rolluiken
- Rustige ligging, vlak bij bos, school en supermarkt
Een woning met karakter, comfort en nét dat beetje extra – hier voel je je direct thuis! Laat je verrassen door de ruimte, de lichtinval en de fijne sfeer.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 339,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,144
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1982
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 108 m²
- Other space inside the building
- 5 m²
- Exterior space attached to the building
- 28 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 178 m²
- Volume in cubic meters
- 403 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, passive ventilation system, rolldown shutters, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation and double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2020, to rent)
Cadastral data
- TEGELEN D 1629
- Cadastral map
- Area
- 178 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 47 m² (8.50 metre deep and 5.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Carport
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
3,191x
Viewed
20x
Saved
20-10-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




